Copii nostri speciali...*(8)*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andru_mami spune:

kari-cu cea mai mare placere,daca as pute maine ti-as trimite,pe cuvant,chiar daca nu dai pastrama,eu oricum nu mananc ,sotul,asa ca oricand te invit la mine.



POZE

BAZAR PENTRU MIHAITA
BAZAR PENTRU BOGDAN
BAZAR PENTRU EMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui andru_mami

kari-cu cea mai mare placere,daca as pute maine ti-as trimite,pe cuvant,chiar daca nu dai pastrama,eu oricum nu mananc ,sotul,asa ca oricand te invit la mine.







vin! vin! e noapte acuma, dar ajung eu de la o vreme.
daca ar exista vre-o posibilitate sa fi ajuns anul asta in RO...dar nu este.



Bazar pt Mihaita

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babette spune:

Kari, multumim de intrebare. In continuare binisor, dar in seara asta a avut vreo 5 caderi (crize tonico-clonice) si mi-a sarit inima, dar sper ca doar de oboseala ca a dormit mai putin la pranz. S-a mai intamplat seara sa faca asa, deci nu intru in panica, sper maine sa fie in forma. Adevarul e ca a fost ff vesel si activ catre seara si m-am jucat cu el fotbal in patru labe, ne-am tavalit pe jos, am ras si ne-am fugarit, l-am dragalit si l-am "papat" pana a obosit de tot. Poate a fost cam mult pt seara. La 9 si 10 deja se culcase, dormea pe branci!

Azi am avut o zi libera si am profitat, dimineata am facut putina ordine, dupamasa am stat la taclale, seara m-am jucat cu Vlad, acu scriu doua randuri si apoi ma duc in pat la filme.

Kari eu inca n-am cules strugurii, mai ai timp sa vi la must.!
Ce zici?

pt toata lumea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andru_mami spune:

noapte buna tutror si un somn linistit!

merg si eu la nani ca ai mei deja dorm de ceva vreme,amandoi au adormit singuri,neleganati





poop pe maine

POZE

BAZAR PENTRU MIHAITA
BAZAR PENTRU BOGDAN
BAZAR PENTRU EMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babette spune:

ce faceti?
N-ati ajuns la cafea inca?

Poftiti de luati:



calda, cu lapte si fara, aburinda si cu aroma......

Nu ratati!

O zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andru_mami spune:

babette- hamm iamiam ce buna e ,mai da ia sa mai dai ca vad ca te pricepi

restul fetelor,ce faceti?sper ca sunteti bine si copiii la fel

adriana-ne lipsesti mama,cand iti aduc aparatul ?
ce fac copiii?


POZE

BAZAR PENTRU MIHAITA
BAZAR PENTRU BOGDAN
BAZAR PENTRU EMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mdanicoleta spune:

neata fetele
babette, multumesc de cafeaua virtuala si pentru ziua de ieri
sorry, azi de dim am vazut apelul..a trebuit sa-i dau ioanei de mancare si sa fug dupa blugi la croitor ca mai avea putin si mi-i vindea
noi cu gimnastica de dim ca ieri am avut pauza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wnimra spune:

hello

ms de coffe babette
Am stat cu sufletul la gura ,m-am gandit mult la Vladut si abea asteptam sa vad ce scrii, orice numai de crize noi nu vroiam sa citesc....deci au fost de la oboseala....il poop pe mititel

vera am vazut pozele cu Andrei si mi-a placut cea in leagan, arata super baietelul tau si recupereaza la greu si poza in care doarme...il pooop

adriana inca o zi si vine modemul, ieeeee...sa ne povestesti cum a fost la gradinita pt toti trei si cum e juma de zi acasa singurica

mdanicoleta bine ca mi-ai adus aminte de croitor, am ceva de dus si de luat....o pup pe Ioana marea gimnasta

kari parca maine pleci in concediu.....iti urez relaxare totala, timp frumos , activitati placute cu cei mici si un sot romantic si foooarte indragostit , sa te intorci ca o panseluta de fericita

pe restul va poooop nikena,asteryaro,Dodo-pui,mihaela770,crismac,
evelinele,Paula2003,.....si fete care nu au mai intrat demuuult si pe care le asteptam Akella si Heer

poze Alex


Campanie pt Mihaita-"Vreau sa nu mai fiu diferit"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andru_mami spune:

mada-sarumana,si sa stii ca ma rog si ptr alex ca si ptr andrei,sa recupereze si d-zeu sa aiba grija si de ei,sa ia boala asta tampita si sa o duca in pustietati,pe cuvantul meu.

ptr alex
ptr tine

POZE

BAZAR PENTRU MIHAITA
BAZAR PENTRU BOGDAN
BAZAR PENTRU EMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mdanicoleta spune:

cristina, sper ca e bine vladut
da un semn

Mergi la inceput