Monument MICHAEL

Monument MICHAEL | Autor: TheSaint

Link direct la acest mesaj



MONUMENT MICHAEL JACKSON

Acesta este, de departe, anul Michael Jackson, nu cred ca mai este cazul sa spun cat de mult am suferit la aflarea vestii. Am trecut peste, oricum EL nu va muri NICIODATA, de asta sunt sigur, este si va ramane viu in inimile noastre.
Eu ma gandeam sa facem o actiune unica in lume si anume sa facem in Bucuresti un monument al fanilor din toata Romania, dedicat lui MJJ. Sa facem un monument realizat din marmura neagra pe care sa fie inscriptionate 20.000 de nume ale fanilor. Pe acest monument sa apara o silueta a lui Michael si deasupra scris mare YOU ARE NOT ALONE iar pe monunent sa fie scrise numele fanilor. Cred ca incet, incet se va transforma intr-un loc de comemorare si un punct de atractie al Bucurestiului.
Ce ziceti? Demaram aceasta actiune? Am nevoie de sustinerea voastra pentu a demara proiectul , semnarea petitie este primul pas pentru a merge apoi la primaria capitalei pentru aprobare.

NUMELE TAU POATE AJUNGE PE ACEST MONUMENT.

Astept de la voi idei si sustinere.
Multumesc

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Da!

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Si eu as vrea sa devina o realitate ideea ta, dar nu stiu cat de deschis va fi primarul in a face un ALT monument MJ

Mult succes insa
Cu ce te putem ajuta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

eu sunt de acord....te sustin

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

si eu semnez! sper sa reusesti!


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Ok. I'm in.
Dar e nevoie de un partener mediatic, cum a fost profm-ul la faza cu aleea.

Speranta e un lucru bun. Iar lucrurile bune nu dispar niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iliuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui TheSaint



MONUMENT MICHAEL JACKSON

Acesta este, de departe, anul Michael Jackson, nu cred ca mai este cazul sa spun cat de mult am suferit la aflarea vestii. Am trecut peste, oricum EL nu va muri NICIODATA, de asta sunt sigur, este si va ramane viu in inimile noastre.
Eu ma gandeam sa facem o actiune unica in lume si anume sa facem in Bucuresti un monument al fanilor din toata Romania, dedicat lui MJJ. Sa facem un monument realizat din marmura neagra pe care sa fie inscriptionate 20.000 de nume ale fanilor. Pe acest monument sa apara o silueta a lui Michael si deasupra scris mare YOU ARE NOT ALONE iar pe monunent sa fie scrise numele fanilor. Cred ca incet, incet se va transforma intr-un loc de comemorare si un punct de atractie al Bucurestiului.
Ce ziceti? Demaram aceasta actiune? Am nevoie de sustinerea voastra pentu a demara proiectul , semnarea petitie este primul pas pentru a merge apoi la primaria capitalei pentru aprobare.

NUMELE TAU POATE AJUNGE PE ACEST MONUMENT.

Astept de la voi idei si sustinere.
Multumesc



Si eu sunt de acord !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lori96 spune:

sustinere totala si din partea mea! astept noutati sau instructiuni :)

Mergi la inceput