Goldie Pants - 5

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Iona super poza asta din "Will you be there"
Mi se pare atit de elegant clipul acela, cu toate ca e simplu, fara mari regii, decat niste coruri pe scena (asocierea dintre turbanele alea si barbatii la bustul gol mi se pare supeeeeerrrr sexy ), insa MJ este la superlativul frumusetii lui acolo
Parul valvoi, combinatie alb-negru la haine (care l-a prins mereu bestial), centura aia lata pe solduri...masina aia de care se sprijina in clip... nu mai zic ca se inunda tastatura




Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

prezent si eu, si eu! n-am gasit inca tinuta potrivita, da mai caut. pana maine seara cand schinbati tema petrecerii sigur gasesc si eu pampoanele alea


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Pfualeleu maiculitza, ce facurati fetelor??? Nici un party? pai si eu cu ce mai ma entertainuiesc cat sparg seminte? Ca am niste pungi noi, calitate extra, de floare si de bostan baieti



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

despre mine ce sa va zic, ati vazut ca aseara am luat premiu la VMA, ca am avut 7 nominalizari, acum ce mai vreti?

Danat: apropo ca te-ai legat de tinuta mea de dominatoare; ai vazut-o pe Janet ce outfit avea, da ? ai inteles ca mai sint in trend pielea, lacul, deci, ma scuzezi, dar mai ai multe de invatat.

si in alta ordine de idei, parca era vorba de prima zi de scoala, de fustite, fundite, pai, ce faceti acum chiulangioaicelor ? ramin numai eu in banca, ia uitati-ma aici ce suparata sint si cum bat cu pixu in masa:

http://www.youtube.com/watch?v=UREvYxMLinE&feature=fvst

ah, si am uitat sa va zic lucrul cel mai important !!!! stiti cine o sa fie colegul meu de banca ? il recunoasteti?

http://www.flickr.com/photos/ellasayers/3671516432/

ati vazut ca deja i-am facut parul cret la coleg



"My goal in life is to give what I was lucky to receive: the ecstasy of divine union through music and dance.”- MICHAEL JACKSON

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

lisa vezi ca azi e a lui purplesi nu ma bag ca noi avem o intelegere ...facem o zi si o zi ..asa ca la mine azi se prezinta
http://mjjgallery.free.fr/dangerous/shortfilms/wybt/001.jpgte descurci cu ea


ahaaa....am inteles...voi vi-l randuiti, uitasem..
in cazul asta , il trimit la purple.........ca eu nu ma uit dupe berbati insurati...
mai ales cand am asa ceva acasa...
http://www.mjsite.com/pics/1398.jpg


Lisa-Marie : da de ce se tine Michael cu mainile de burta, ii este rau ? i-ai dat cumva sa manince ceva stricat ? aveti mare grija, ca la party-urile astea, de regula, mincarea nu e proaspata si ...imbolnaviti omul.

"My goal in life is to give what I was lucky to receive: the ecstasy of divine union through music and dance.”- MICHAEL JACKSON

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Neatza fetelor....MJ i love u!

Iaca trecu si prima zi de scoala...mari dezlantuiri la party aseara nu am vazut...probabil erati obosite... deh... speech-urile directorilor de pe la scoli..., reintalnirea cu colegii...
Noi ne pregatim de o noua zi de munca si va dorim sa aveti si voi o zi excelenta.
Sa va arat cu ce ne prezentam la birou??...asta ca sa nu credetzi ca e bolnavior, cum insinua Cory...
http://avanttrash.com/images//michaeljackson1980s35.jpg

Hai, o zi buna va doresc again si plina de MJ!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you more
buna dimineata fetelor




He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Neata fetele.
Ma scuzati pentru aseara, bai n-a fost chip sa inchida creaturile alea okii ca sa pot sa vin la party.Lasa ca recuperez io

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta........MJ

mai lisa daca acu l-ai imbracat asa la iarna ce faci?
diseara avem partyyyyy


Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Neatza

Anuntati va rog tema macar cu juma de zi inainte sa nu ma mai chinui eu sa caut pampoane ratacite in timp ce voi va faceti de cap.




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput