Goldie Pants - 5

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

lisa am facut rectificarea, raspunsul era pt.primul video sunt cu okii pa tine
iona, mi-a zis ca esti o lady si nu voi avea probleme cu banii, da' am zis totusi sa clarificam problema intre noi femeile, acu' m-am convins ca are dreptate.

He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

fetele care defilati pe la MTV, ati vazut vreo televiziune din romania pe la blitzuri?
ca in programul mtv romania nu exista nimic la 2 la noapte
luminati o blonda, please.

il tot inghesuiti in colturi si dimineata iar il vad asa....insa zambetul si-l pastreaza mereu




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale




deja m-am nervozat cind am vazut poza .l-ati facut ferfenita pe bietul Maiculita.am zis eu ca maine, pomaine...il omoriti.cum zice Britney (aka io), you want a piece of me, yee .acu sa puneti mina de la mina, sa-i cumparati omului un sacou Armani, ca asa zici ca-i de la second.nu si zimbetul , ala-i de milioane, catralioane si alte ioane (Iona ai inteles sa nu mai tragi de el, da ?)

Danat : te rog sa nu ma iei la impins vagoane, ca sa fii o duamna cu bune maniere, aia-i simplu, ce naiba, io ti-am zis de ce m-am intzolit asa.Michael tot insista : "i-ati si blana de leopard, i-ati si bijou-urile, sa se vada ca avem bani !".Stiti voi, pe principiul banii, dusmanii-nu stiu de unde stia Michael asta, o fi ascultat si el ceva manele in pauza.

am inteles ca in Austria e cam racoare, asa ca pune te rog, ceva pe tine ca racesti



"My goal in life is to give what I was lucky to receive: the ecstasy of divine union through music and dance.”- MICHAEL JACKSON

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Raspunsul meu ramane valabil, Mj girl...da' te mai intreb o data : de deghizari nu ai auzit?...ia da-te mai aproape de ecran si vezi nu e tot come togetheru'? eu zic ca da...
Da sa stii ca l-am sedus si l-am abandonat....
eu tot cu asta raman ca e mai pe gustul meu..
http://mjvibe.com/gallery/data/media/342/1.jpg

ie-te, vezi ce priviri imi arunca?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

lisa ok, daca zici ca e al meu, bine, nu te contrazic...am auzit de deghizari, tocmai d'aia, da no problem tu poti sa petreci noaptea cu ala sa ai o noapte cat mai hot, fiindca si a noastra tot asa va fi




He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Scuze...pe mine m-ati pierdut pe ziua de azi...am revazut scena cu urcatul in copac din "Living with MJ" unde spune ca acolo a compus multe din melodiile lui frumoase si unde il arata filmat stand linistit in copac si privind in jur...si mi-am imaginat cum statea el acolo candva si ne-a daruit melodii ca "Will you be there" stind acolo, ce minunatie....si nu mai pot



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

lisa ok, daca zici ca e al meu, bine, nu te contrazic...am auzit de deghizari, tocmai d'aia, da no problem tu poti sa petreci noaptea cu ala sa ai o noapte cat mai hot, fiindca si a noastra tot asa va fi


ok,mercic,atunci eu va sarut din mers fetele...ma grabesc ca ma asteapta "al meu" la masina sa facem o tura, si-a dat jos si costumul de deghizari si se anunta a special night......
http://farm4.static.flickr.com/3264/2645109872_e0204558fc.jpg?v=0

gata, chiar plec acum ca ma striga...
http://userserve-ak.last.fm/serve/_/372503/Michael+Jackson.png

o seara buna va doresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cory_box

(Iona ai inteles sa nu mai tragi de el, da ?)
"My goal in life is to give what I was lucky to receive: the ecstasy of divine union through music and dance.”- MICHAEL JACKSON

cory stiu ca cine se scuza se acuza dar chiar nu trag de el....vine de buna voie si nesilit de nimeni iar din poze reiese ca sunt fff finuzta nu??


Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui cory_box
deja m-am nervozat cind am vazut poza .l-ati facut ferfenita pe bietul Maiculita.am zis eu ca maine, pomaine...il omoriti.cum zice Britney (aka io), you want a piece of me, yee .acu sa puneti mina de la mina, sa-i cumparati omului un sacou Armani, ca asa zici ca-i de la second.nu si zimbetul , ala-i de milioane, catralioane si alte ioane (Iona ai inteles sa nu mai tragi de el, da ?)


Cory, promitem ca maine ii luam un costum nou-nout Armani, Hugo Boss, ce vrei tu..da'acuma las-o pe Iona cu el asa....ca oricum zdrentele alea o sa zboare curand....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie

Cory, promitem ca maine ii luam un costum nou-nout Armani, Hugo Boss, ce vrei tu..da'acuma las-o pe Iona cu el asa....ca oricum zdrentele alea o sa zboare curand....

...zdrentele alea au zburat deja ma duc sa caut ceva mai de gala ca avem timp sa ajungem si la MTV...cred ca ar merge asta


Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you more
neata, fetele

He is a special part of me !

Mergi la inceput