Goldie Pants - 5

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

neazta
io azi am cam fost cu treburi ca mi-au ramas toate pi cap iar purple nici nu s-a gandit sa-mi trimeata ajutor



Ce vorbesti!!!!!!!!
Eu ti l-am trimis pe unul dintre ei, dar uite cum a venit inapoi
http://images2.fanpop.com/images/photos/7300000/Videoshoots-Stranger-In-Moscow-Set-michael-jackson-7375696-409-559.jpg
A stat in fata casei tale
http://userserve-ak.last.fm/serve/500/33387201/Michael Jackson StrangerInMoscow.jpg pana a racit.
Sa ma scuzi acum, ca am de tratat pe unul si de pazit de virusi pe al doilea.

www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

fetelor, io una m-am gandit...imi fac subiect separat
pai vad ca pa voi nu prea va mai intereseaza goldie...si io una vreau sa o tin tot intr-un party....
m-a starnit tovarasu' cu monumentu'...pai cum bai nene 20.000 de fani? pai si daca io oi fi al 20.001 lea? ce fac? raman p'afara monumentului?
pai daca el abia s-a-nscris si si-a tras subiect io ...cu vechimea meade ce sa n-am subiectu' meu
aaaa si stiti cum ii zic? dirty diana's party

ha? cum va place?

Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

mai D. D....la mine ploua..de unde..tragi concluzia

www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mai purple ia fa bine si ia-l la intrebari sa vedem pi unde a umblat ca clar la mine nu ploua
mrs-urilor hai recunoasteti

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

mai purple ia fa bine si ia-l la intrebari sa vedem pi unde a umblat ca clar la mine nu ploua
mrs-urilor hai recunoasteti



La mine ploua de adevaratelea. Si e destul de frig.

www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Mai fetelor...hai ca m-am mai calmat de dimineata pana acum...si mi-am promis ca nu ma mai enervez pe marginea acestui subiect da'.....raman la convingerile mele , indiferent ce teorii se mai prezinta pe aci...si anume: Cred in MJ!!!
Gata...ca m-am abatut de la subiect....scuze...

In alta ordine de idei...Iona, Purple, vedeti ca dak va tot pasati berbatul de la una la alta, exista riscul sa se mai impiedice pe drum si de alte mandre......iaca, yo m-am intalnit cu el si mi-a propus ceva....nu am putut sa refuz bineinteles.....ia uitati ce bine ne-am distrat impreuna...



"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..." (Michael Jackson)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Nu am mai vazut asta pana acum. Interesant, foarte interesant....
DAAAAR...asta nu e al nostru. Ii lipsesc neste axcesorii .
Acesta nu e revendicat.

Iona, tu il recunosti ca eu nu...?



www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Nu am mai vazut asta pana acum. Interesant, foarte interesant....
DAAAAR...asta nu e al nostru. Ii lipsesc neste axcesorii .
Acesta nu e revendicat.
Iona, tu il recunosti ca eu nu...?


Pai dak am filmat azi??...normal ca nu ati vazut pana acum......pot spune ca in min 1.00-1.21......m-am simtit in al 9-lea cer!!!
Si dak nu e al vostru....si mai bine...raman si eu cu 2......cred ca m-as descurca...la calcat camasi

"Let Sadness see what Happy does
Let Happy be where Sadness was till now..." (Michael Jackson)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Iona, tu il recunosti ca eu nu...?

Si dak nu e al vostru....si mai bine...raman si eu cu 2......cred ca m-as descurca...la calcat camasi


purple io il cam recunosc da nu stiu sigur cred ca mi se trage de la faptul ca de 2 zile stau pe uscatttttttt...mai bag okiu prin vecini da raman cu uitatu' asa ca lisa il revendic pana se gandeste purple sa-mi trimeata pa unu din ei ca nu-i corect unele cu 2 si alta cu niciunu

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Asa....MJ dau raportu
Am facut injectia, spatele mai doare dar acceptabil, m-am vopsit singurica, ieri m-am tuns, mi-am aranjat buclele....ce sa mai sunt gata de party ....
Mie mi-e cam dor de Panties, hai ma ca ne-am revendicat fiecare cate un MJ-eu si Goldie nu prea mai stralucesc, trebe sa facem ceva ...cine ridica mana?

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput