Mamici de fulgusori de nov - dec 2009 (100)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Moama ce sexi esti monis!!! Cum e posibil sa arati asa de bine? Ah deja pitigoiu are o sora......ca am sa mor ca el cu unghia-n gat

Miany esti o scumpa, multumesc

Cred ca nu mai intru in seara asta ca mi-e somn dar vreau sa va felicit pe toate ptr capitolul 100!!!!Nu am nici un merit dar ptr voi.........

mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)si acum in
26+ cu Nicholas!
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Buna seara dragelor!
Iaca am ajuns si la capitolul 100, sa ne fie de bine si sa primim numai vesti bune .

Ramona,
32+ DOMINIC ANDREI
noi 3
AMR 8 SAPTAMANI MAGICE!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Super, 100! Multumim fetelor care se ocupa cu deschiderea capitolelor

Eu sunt la serviciu. Plec in juma' de ora. M-am simtit mai bine azi. Am mai avut cateva contractii, dar nu ca miercuri. Mi-a prins bine ca am stat mai mult intinsa ieri. Mai am saptamana viitoare de venit aici si gata.

Va ! Weekend placut!

Laura 31+ baby Nicholas James
www.toysrus.com/registry/search/index.jsp?_flowExecutionKey=_c1EE435A3-E973-6D0C-669D-0586E8203FD9_kF96D7BC2-7753-2E2E-6FAD-D47D33ACBDD1&overrideStore=TRUS" target="_blank">Our Registry (lucruri pt bebe)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns edelyia spune:

buna seara burtici!felicitari pt cap cu nr 100! pentru mamicile active care au contribuit ....nu lenese ca mine.
azi facem cinste cu ce vor burticile voastre.am schimbat semnatura.
o rugaminte...pe prima pagina treceti-ma va rog cu carucior albastru si numele bb-lui Sandor-Cristian,ms anticipat.
va pup

delia 29+ Sandor-Cristian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larisel spune:

In sfarsit reusesc sa citesc si sa scriu...aveti un sporrr... Eu intru mai rarutz pe la voi pt ca de obicei raman in urma tare cu cititul si cand mai parcurg un capitol doua, voi ati mai umplut unul si tot asa...
Noutati nu prea avem...am stat o saptamana in concediu medical pt odihna si iata ca s-a terminat foarte repede. Macar daca imi calcam muntele de rufe, dar nu mi-a iesit.
Am fost si eu la targul de acum o saptamana Babyboom, cam saracutz dar ...eu vroiam doar sa-mi fac o idee despre produse, marci etc. Am achizitionat de acolo si primele 2 body-uri (2*15 ron) si 2 salopete (2*35 ron) (le putetiu vedea la semnatura)...cam scumputze, dar nu m-am putut abtine.

Vroiam si eu sa urez Bun- venit pe lume micutzei Gabriela. Multa multa sanatate si multa multa putere ca sa cresti mare! Inca nu-mi vine sa cred...primul fulgusor .



24+

odiseea noastra, trusou bbluse
nepoteii mei, viatza la tzara, noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Simonette

Edelyia - felicitari pentru baietel. Dar cum asa? Sau prima oara cand v-a zis dr nu era sigur?

Larisel - ce faine-s hainutele si cateii . Cred ca abia astepti sa vezi printesele in rochite . Ti-ai luat carucior? - ma freaca si pe mine grija . dar cand ai gemeni, asta mi se pare cea mai mare provocare... sa te trambalezi cu ei pe afara impreuna . Eu am emotii cu unul...
monis 32
acum si cu poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:


Citat:
citat din mesajul lui simina_kin

La mine nu a mers forumul de ieri de la pranz pana azi la pranz, asa ca n-am putut sa va scriu

Am probleme legislative, care sper sa se rezolve ca altfel spun aleluia celor 6mil de la stat, dar nu intru in deatalii acum..

Azi m-a durut capul toata ziua cu tot cu paracetamol
Analizele n-am ajuns sa le fac pt ca am avut drumuri de facut in fiecare dimineata....sper sa pot face maine

La acea lista mai sunt lipsuri pt ca nu aveam eu nevoie...sau am uitat, dar mamicile mele mi-au luat-o la pigulit si-am facut o lista
Maine o postez cu tot cu adaugarile mamicilor

NOAPTE BUNA....ma doare capul rau si am arsuri pe gat

30+ cu Maya Andreea

bebe
www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!


Simina, ce probleme leg ai? Poate avem vreo idee?
Si fugi la analize, ca-s importante. Si ai grija de capatana... dimineata cu o cafeluta mai tarisoara. Noapte buna

monis 32
acum si cu poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

LAURAIRINA inca nu fusei la medic (pe 16 am programare: abia astept ca in rest toate analizele mi-au iesit bune).

MONI te pusei si mneatale pe crosetat? Spor la treaba....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Monis, hai ca m-ai facut tare curioasa cu pulovarasul!!! Poate uiti sa postezi pozica cu el , ca vin dupa tine!!

Gata, eu ma car la vizionat un film cu 11 sept pe protv parca! Noapte buna si pe mainee!!

Laura, 31+ Mara Teodora
AMR 9 saptamani !!
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lidia74

LAURAIRINA inca nu fusei la medic (pe 16 am programare: abia astept ca in rest toate analizele mi-au iesit bune).

MONI te pusei si mneatale pe crosetat? Spor la treaba....

Lidia


Io cu andrelele ca nu-mi place cuvantul iglitza .

monis 32
acum si cu poze noi

Mergi la inceput