Goldie Pants - 4

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns astrojunkie spune:

nununu, anka nu s-a suparat, citeste pe pagina anterioara, a stat putin, s-a bucurat si omul de momentul de respiro, peorma am discutat putin despre Kant, asa de mult i-a placut ca i-am facut si o poza, si l-am trimis pachet inapoi la anka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Doamne, nu mai inteleg nimic...
Sa le iau pe rand:

Iona - schimburile se fac intre cele 2 ipostaze, evident. Doar asa ne-am inteles. Dar numele nu le putem avea la fel .

Goldie - sunt pt toata lumea nu? Ca se intampla ca ii poarta in poza Anka BlueShirt, e doar o intamplare

Fata mj - nu te mai inteleg...pana nu ti-am spus toate asa, te necajeai. Acum? Of, ce-mi aud ochii si urechile..divorturi, chestii. Asta nu e bine.

Va rog sa va identificati ca sa ne trecem pe lista.

www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Asa este Astrojunkie, nu m-am suparat..

Citat:
Goldie - sunt pt toata lumea nu? Ca se intampla ca ii poarta in poza Anka BlueShirt, e doar o intamplare
, zici tu?

Mj tu ce mai faci? Ai reparat peceu?

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey, mrs purple jackson, am vrut doar pentru o zi, nu forever...gata ziua mea a trecut..
ankutzo,mrs goldie j, mrs ankutza jackson, mrs blueshirt jacksonsar'na , se lua galbeaza da la peceu meu la sitele la oamenii astia...si io am chemat si doctoru degeaba...na cica are probleme tehnice

He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Sper ca nu te-ai virusat

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Ramai nemaritata?

www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

iete cory ca te si trecu in lista. cornitele mele de berbec sunt ascunse sub lana de neuroni vopsiti, daca nu e cazu' nu le folosesc, inteleg ca nu e. nene io pentru vegetarieni tot respectu' pa mine daca ma tii 3 zile fara carne devin

Fetelor, io pe baiatu’,
http://www.fanpix.net/picture-gallery/222/1095222-michael-jackson-picture.htm
nu-s daca pot sa-l leg cu acte, ....asa o zi, doua la o luna poate.... da’ forever...nu stiu....io sunt multumita daca pentru o vreme reusesc sa-i captez atentia doar asupra mea.... cre ca tre sa aiba oarece ...iluzie de libertate....si apoi la el casniciile nu prea dureaza.....si daca mi-o placea de altu’, na de el par egzample, ce fac ??
http://www.fanpix.net/picture-gallery/073/1095073-michael-jackson-picture.htm
Mai bine liberi si fara obligatii.....mai bine sa-mi cante una alta... na... ati auzit si voi....

Oh, I’ll never let you go, come here girl
Just got to make sweet love ‘til the break of dawn


Da’ acu’ daca m-o cere de soata ....nu stiu......ca nasi am avea...




He is a special part of me !

mrs purple jackson ceteste aci

He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

chestia e ca nu era ce la peceu, e de la site ca la cat trafic facem noi p'aci....s-o fi ars naiba serveru'


He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

oana am sa pastrez floarea si dupa ce se ofileste..chiar nu am mai vazut poza sunt in



, mi-a placut tare mult si mie. si.....pana la urma el a insistat ca vrea sa iti dea o floare, doar una, speciala, doar pt tine.




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nasicasar'na pentru capitol nou, io am apelat la motanik, da' acu mi-am adus aminte ca e cu revedrea ...cu plecarea...na daca stiam ca am pile...te sunam derect
credeai ca nu-l cunosc io pa nashu??

He is a special part of me !

Mergi la inceput