Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50 (25)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:


Ada29- Z15 CM
Amy2007- Z1 CM
Ancamac- Z12 CM, stimulare cu BU
Babyblue- Z19 CM, stimulare cu naturiste; se pregateste de HSG
BlueFlower- +18
Cinezee- Z24 CM
Dandana69- asteptam vesti
Ellyshor- Z21 CM; a facut instilatii pe 01.09
Galliciana- Z27 CM
Guzelnico- Z21 CM
Libra- Z12 CM, tratam cu Gonal F; IA in septembrie
Lumy_Clt- Z21 CM, stimulare si prestat natural
Lyly_mar- Z8 CM
MayanMistica- Z12 CM
Menics- Z7 CM
Micomic- Z38 CM, stimulare cu naturiste; asteptam vesti!
Mona40- Z17 CM, trat. cu monogon; Z6 de la IA
Sorinake- Z18 CM, stimulare cu naturiste
Soricica- Z25 CM
Simonia- Z26 CM
Uratica- Z31 CM

Spor la treaba fetelor care "se misca" natural!
Mult succes celor care se pregatesc pt IA!
DD ajuta tuturor sa-si implineasca visul numit BB !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Nico,o vecina mi-a adus,era dupa cina si am mai bagat 5 sarmale,recunosc din cauza mirosului lor.Cred ca erau cu carne de porc,cu varza proaspata,mirodenii si fierbinti

Vezi Nico ce bine-i sa stai pe deal?

Tot rau va merge forumul,eu ma duc cu Mozilla si parca nu sunt probleme;

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

As fi vrut eu cucuietelor sa fie cu ochisori, dar semnele sunt evidente de ciclu, ba si o usoara sangerare. Deci, mai astept putin si declar ziua 1. Dupa ce-mi beau sucul de lamaie, ca sa-mi revin putin. Cred ca o sa merg la doctor daca o tin tot asa, pentru ca am si probleme cu stomacelul de vreo 3 zile.

_
Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci.
http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Imi pare rau Amy ca te supara si stomacul,lasa ca trec toate si iese soarele si pe strada noastra

Fetele cochetele,eu va parasesc pt,cateva ore

ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui ada29

Nico,o vecina mi-a adus,era dupa cina si am mai bagat 5 sarmale,recunosc din cauza mirosului lor.Cred ca erau cu carne de porc,cu varza proaspata,mirodenii si fierbinti

Vezi Nico ce bine-i sa stai pe deal?

Tot rau va merge forumul,eu ma duc cu Mozilla si parca nu sunt probleme;

Ada


Daca-s cu porc, spun PAS.
As face macar o verzisoara calita dar sotul meu nu se da in vant si, decat sa ma lupt io cu ea, mai bine renunt.

Da, si io folosesc Mozzila, cica e mai sigur, in sensul ca se diminueaza riscul de a intra vreun virus.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Amy, nu sta cu durere de stomac, mergi la dr, poate fi vreun ulceras sau vreo gastrita. Sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

buna dimineata,

multumim de cafeluta,

nicoo, aseara ma uitam la stiri si chiar m-am gandit la tine...si cum nu te-am zarit pe colom-am linistit si am

mona, rasfatata mai esti...vreu si euuuu

ada eu nu am vecine de-astea...la mine aseara cineva a uitat oala pe foc cred ca era un miros a ars...a ulei ars, mama, mama,

eu raportez Z7, m-am programat la dr inZ13 sa vedem ce maie pe acolo... voi face si un papanicolau si o lama de control...

D ieri si-a facut niste analize la sange iar azi are program de echografii - in urma unor discutii a hotarat sa-si faca o investigatie si in NY..ma rog...eu l-am intrebat la sange ce analize face... ca hormonii lui sunt sigur zapaciti de la tratament...cica spermonu face ca are o saptamana de abstinenta si nu e bine...hohoho o si vad pe cumnata-sa ce fata ar face sa vada borcanelul...
si apropos le-a vorbit despre mine, adica noi...il cred pt ca atunci cand vorb la telefon, o auzeam si pe ea in fundal comentand ceva ...deci se stia ca eu sunt la tel...ii este dor de mine si de casa ...ups am uitat : mayan , ai primit parfumel? eu am uitat sa-i sugerez

http://lt1f.lilypie.com/hd4Vp3.png
Manu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumy_Clt spune:

Neatza fete!!!
Mona f buna cafeaua

Eu ca titirezu pe aici, azi ma recuperez nitel, ca ieri am cam comiso...am papat diverse chestii si m-am deranjat la stomac.proasta idee, dupa vreo 3 Imodium si ceai de menta mi-am revenit, insa azi a patit-o mama.....parca am avut eu in presentiment de am cumparat 2 cutii de imodium ieri .....acu fac pe viteaza si beau cafea.sa vedem cum se comporta stomacul meu.
Azi tre sa ma duc si la croitoreasa sa imi probez boleroul..deh, asa fac eu totul pe ultima suta de metrii, si am de facut ceva smotru ca vin acasa si niste rubedenii din provincie...boh..
Ma ingrozeste ideea ca acu la nunta multa lume, nu din rautate, o sa intrebe : Da voi cand faceti unu mic.... Sper totusi ca o sa fiu ignorata si ca o sa-l zapaceasca doar pe frate-miu si pe cumnata-mea....Sa vedem cum mi-ofi bafta...
Gata am luat-o razna...
Va pup!!!ma duc sa spal farfurii, pahare&company

Never say never!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Meni, daca ma filmau astia, ma recunosteai, ca ma agitam:

Hellooo, fetele de pe forum, I pup you all!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Lumy, pai ce-am vorbit noi ieri?! Sa nu te obosesti, sa nu faci efort, sa ai grija de tine ...

Mergi la inceput