Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50 (25)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumy_Clt spune:

Bau!!
deci avem 2 capitole deschise, pai harnicuta de Gallil-a deschis la ora 7 si ceva, ca de doar ea ne poarta mereu de grija , chiar m-am uitat dimineata si l-am vazut .. nu stiu voua cum va merge forumul dar aici a luat-o razna rau, orice vrei sa accesezi tb sa deschizi fereastra noua, pana si sa dai un raspuns sau sa dai un mesaj, e o adevarata tortura, si la Galli se intampla la fel, deci nu-s calculatoarele noastre de vina .ah si emoticonurile cand se vad cand nu se vad.
Nico nu am stare, tocmai ce am venit de la croitoreasa, am fost sa imi ia masurile pt un bolero, ca la cum e vremea asta, am zis sa fiu precauta si sa nu ma imbolnavesc .... deh..e nunta fratiorului meu sambata...
Pt moment v-am lasat striga mama dupa mine sa o ajut cu sarmalele si ce mai are ea de bucatarit...
va pup dulce

Never say never!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mona40

Nico, pai cum altfel decand venind noi in vizita?
( Vezi tiganul? ii dai un deget si-ti ia toata mana )
Pup

Mona
:)
Pe felie


Asa ma gandeam si io. Va astept cu mare drag!

Dar mai stati putin sa treaca potopul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Ok, Lumy, asa treburi ai voie dar la bucatarie sa stai pe scaun, nu in picioare sau, cand te simti obosita, intinde-te putin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Sarut mana , draga Nico! Sunt asa frumoase , mai ca le-ai face pe toate..nu stii pe care sa-l iei si la care sa renunti.
Problema e ca tortul trebuie transportat vre-o 100 si ceva de km la o viteza de peste 100 km/ ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Aaaa, Mayan, e simplu, baga niste ciment in crema.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui MayanMistica

Sarut mana , draga Nico! Sunt asa frumoase , mai ca le-ai face pe toate..nu stii pe care sa-l iei si la care sa renunti.
Problema e ca tortul trebuie transportat vre-o 100 si ceva de km la o viteza de peste 100 km/ ora.



Iete dulcinico, si unu' roz:

http://www.google.com.tr/url?sa=t&source=web&ct=res&cd=2&url=http%3A%2F%2Fwww.torturi-chipsidale.ro%2FTorturi-pentru-onomastica-0&ei=nfGoSt3qFsmMsAaRp4n1Bw&rct=j&q=modele+torturi++&usg=AFQjCNH_z9p7d2lS-4ZoX6RzVZXdeFJfQQ

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Da, chiar e o problema cu site-ul, paginile se incarca fff greu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Seara buna fatuci.
Pesemneca sunt tare chioara de am deschis capitol nou :D. Asta e, il suportati acum. Sper sa nu se supere sefa galli si sa ma traga de mot.
Meni, am citit devreme ce ai scris tu si iti spunsincer ca m-am emotionat profund. Sa dea Dumnezeu sa va iubiti mereu la fel de mult ca acum.
Forumul merge ca naiba, dar m-am prins cum sa citesc paginile, care nu trec de la una la alta: merg pe prima pagina, aia cu subiectele, aleg topicul, pagina care vreau sa o deschid, si apoi click dreapta pe numar, Open in new tab si se deschide frumusel pagina si pot sa citesc . Asa am procedat si cu Raspunde la subiect, ca de azi dimineata tot clickai pe aici si degeba.
Poop suricatele si sper sa apara ce am conceput eu aici cu sarg.

_
Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci.
http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumy_Clt spune:

Comunicatul azi a fost o adevarata provocare..dar de creeaza dependenta .uite asa mai invatam sa ne ponderam si sa ne implicam in ceea ce ne face placere .
parese ca incepe sa isi revina.....am eu un feeling.

Azi ma retrag devreme. Maine alta treaba
va pup dulce
somnic usor



Never say never!!!

Mergi la inceput