Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50 (25)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Fete,
Eu m-am hotarat..ma mut in turcia...
cu asa preturi la uleiul de masline....breee...acolo e huzur...
De altfel am auzit ca anul acesta va fi la nivel de tari mediteraneene o mare penurie de ulei de masline si deci pretul va creste considerabil..
asa ca faceti-va rezerve fete...ca e bun si sanatos...si pt insarcinate dar si pentru tinere mame alaptatoare...


Mona
:)
Pe felie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Aduta, scuze, aseara cred ca te-am lasat fara gel de dus.


Galli, ca adjuncta de sefa SRI-ista, iti voi trimite lista mea, sa nu te mai obosesti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Lumy, ce sot cantaret ai!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Meni, harnicuto, cand ti-am zis sa-ti trimit smochine de-aici ...



Monicuta, buuuna rau tarta de la tine. De vreo 3-4 zile tot caut pe-aici o trata cu fructe si nu gasesc. Exista multe alte dulciuri dar mie mip-e pofta de o praji cu muuuulte fructe, gen tarta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Mona, aici daca iei orice in cantitate mai mare, te scoate la pret super. Dar mie nu-mi place sa iau asa, ca ma gandesc: daca ma plictisesc de gustul respectiv/ daca se strica/ daca apare altceva mai bun ......

Pe uleiul de masline nu dam bani, ca socru are livada de maslini.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Ada, ziceai odata ceva de un televizor?!


Fete dragi, pana intrati iar "live", cobor pana la masina lu' soacra-mea sa lipesc oglinda laterala de pe stanga. Dimineata am fost la geamgiu si mi-a facut o oglinda noua. E naspa rau fara ea, mai cu seama ca io sunt vitezomana si trec de pe o banda pe alta ... Si aici, uneori e ca in RO: un dobitoc considera ca, daca merge cu 100 km/ h, poate sta pe banda de viteza. Nu se gandesta ca sunt altii care merg cu 120-140.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

da, mai nico...dar vin eu la cules???

eu nu ma laud cu piata, ieri am fost in b..la si in afara de cativa detergenti si carne de manzat, n-am luat mai nimic...
mona draga ...stii discutia cu platoul de branzeturi... bineinteles ca D printre altele mi-a spus ca ar manca un gulasdeci... manu baga mare ...gulas...

revin mai tarziu ca am sedinta
va

http://lt1f.lilypie.com/hd4Vp3.png
Manu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Nico,,
Pai daca e pe asa...fa si tu un ban cinstit si vinde si la surate...
Iar oglinda de ce s-a spart? nu a mai rezistat la frumusetea d-voastra cand o priveati?
Menics, daca are pofte...e de bine...baga mare

Mona
:)
Pe felie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Gata, fete, am mandrete de oglinda acum. Si io n-o folosesc sa ma rujez, sa ne intelegem.
Au astia un lipici, Picatura japoneza se numeste, de era sa-mi las degetul mare lipit de oglinda. Macar de era mijlociul, orientat in sus.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Buna tarta Mona

Asa frumos ai povestit de nunta de aseara,deja eram si eu acolo

Menics,nu ti-am dat sfaturi pana acum ca nu am experienta necesara in relatii dar atata dragoste reiese din ce ai povestit tu,se vede ca-ti iubesti mult partenerul,iubirea e tot ce conteaza,eu asa cred.Traieste-ti clipa,chiar se potriveste la tine,mai cred ca e f important sa facem ce simtim,cand simtim si cum simtim.Sa fiti fericiti dragilor

Amy,multumim de capitol nou,parca am vazut ca a facut si Galli unul

Nico,pai se poate sa ma lasi tu fara gel de dush? Sa nu se mai intample Drept pedeapsa esti hihihi
Si eu fac piata,vreti preturi si din Cj?

Ada

Mergi la inceput