NOU pt mine :Mamica de gemeni si forum

NOU pt mine :Mamica de gemeni si forum | Autor: ciobotaru

Link direct la acest mesaj


S-au trezit fetitele mele de 5 luni si jum exact cand am dat un pic de cap la forumul asta ...prin care de mult vroiam sa cunosc mamici de gemeni...si sa vad cat mai multe poze cu gemanuti sau gemanute...si sa aflu cat mai multe povesti despre sarcinile multiple care sunt minuni de la Dumnezeu...si multe multe altele...dar revin eu alta data in forta!!!
Oricum multa sanatate tuturor mamicilor si bebeilor din lume!!!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns IliesClara spune:

Citat:
citat din mesajul lui ciobotaru


S-au trezit fetitele mele de 5 luni si jum exact cand am dat un pic de cap la forumul asta ...prin care de mult vroiam sa cunosc mamici de gemeni...si sa vad cat mai multe poze cu gemanuti sau gemanute...si sa aflu cat mai multe povesti despre sarcinile multiple care sunt minuni de la Dumnezeu...si multe multe altele...dar revin eu alta data in forta!!!
Oricum multa sanatate tuturor mamicilor si bebeilor din lume!!!


Bine ai venit! teasteptam

................................................................................................................
Clara, mami de gemenute Antonia si Iulia (din seara de 19 Martie 2009, cand ningea)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dalina2x2 spune:

Bun venit!
Vino la "Mamici si viitoare mamici de gemeni/tripleti". Acolo sunt toate discutiile despre orice...

Sa-ti traiasca minunile, sa creasca mari si sanatoase, frumoase si norocoase!

Nu ne-ai spus nici cum le cheama... Noi punem numele si data lor de nastere la semnatura, cum vezi si la mine. E mai usor sa facem referiri la fiecare problemuta, stiind exact varsta boboceilor..



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheannamp spune:

Va rog sa continuati discutia aici
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=141427&whichpage=1

Mergi la inceput