Goldie pants reloaded (sau part 2)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

iona, am citit postarea ta de la prezentare ai am incercat sa raspund acolo dar vocabularul meu este prea sarac...
iti multumesc pentru ca esti aici cu noi
anka, am inteles ce vrei tu cel mai mult si cel mai mult .....(am citit postarile de la breaking news) dar tu singura iti poti oferi asta....... iti pot spune doar ca eu consider incertitudinea unul dintre cele mai nocive sentimente. in ultima instanta adevarul, oricat ar fi de crud, cred ca e de preferat unei stari continue de incertitudine...in cazul de fata, adevarul absolut nu cred ca se va afla vreodata, in astfel de cazuri insa, cred ca iti poti stabili, odata pentru totdeauna, propriul adevar.....nu iti consuma energia pentru a cauta si stabili adevarul absolut intr-o situatie in care nu poti detine un minim de control. Eu mi-am stabilit propriul adevar..., te rog ia nota de faptul ca in toate postarile folosesc, referindu-ma la M, timpul prezent.....



He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
te rog ia nota de faptul ca in toate postarile folosesc, referindu-ma la M, timpul prezent.....



He is a special part of me !

Am inteles.Asa am sa fac


-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ma bucur ca am clarificat acest aspect, acum, daca vrei "I`ll be there in goldie....." atunci fie...
iona sapaturile mele nu prea au avut cine stie ce roade
iaca
http://www.youtube.com/watch?v=qnYanO0hj_0
http://www.youtube.com/watch?v=kK_rD_l9VGY
http://www.youtube.com/watch?v=yNLnscR_5EE
http://www.youtube.com/watch?v=vRWfh-cQL50


He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Ma, deocamdata cu seminte sau fara, eu ma bucur ca voi il vreti pe MJ numai cu par cret si goldie pants. Eu il prefer cu parul intins si costum....asa ca orice-ar fi nu ne batem
Asa cum il am la semnatura....mi se pare subtil, sublim....mmmmm

Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui danat
Asa cum il am la semnatura....mi se pare subtil, sublim....mmmmm

in perioada asta, sentimentele mele pentru el sunt mai cuminti, asa ca, ce face in "privat"...nu e problema mea, nu stiu cu restul fetelor insa cum te vei descurca

He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Si in perioada asta imi placea de el,dar aici intr-adevar e mai distins, matur,cuminte....oricum ar fi...tot l-as lua acasa


-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

beeeeey....ia vedeti, ca iese cu scantei! pai cum, eu m-am bagat peste auriul vostru? am stat cuminte, decenta si am rontait de pe margine ....eeee...ia lasati omul in pace! iete domle tupeu ...pff, femeile astea..ntz ntz ntz...ca barbatii ar fi niste ingerasi daca nu ar fi ele mereu sa



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

meeey, a zis danat ca si cand i s-o pune pata sa te feresti, da ma jur ca la asta chiar nu m-am gandit

anka...ai grija in ce te bagi, tu ai instigat-o ca danat statea cuminte la seminte

danat ....eu sunt cuminte,

He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

dana bune gusturi ai, nu ma indoiam de asta.

Ea stau si ma uit de pe margine, ca is rupta de oboseala. si rontai un triunghi de branza topita, ca nu mai am seminte.








Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mai, mai.....da' nu sunteti cuminti deloc....ntz, ntz....lipsesc si eu o zi si........gata ...va luati la .... in cazul asta ...eu o cam iau la .....nu de alta, dar nu vreau sa imi faceti parul cand o sa aflati ca in timp ce voi va , MJ mi-a sunat la usa si am petrecut toata ziua ...asa ca sunt

Mergi la inceput