Mamici de fulgusori de nov - dec 2009 (95)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro

pentru fetele care vor sa downloadeze filmul "Laugh and learn about childbirth" (pe care si eu il recomand) si nu au reusit vroiam sa va spun ca am trimis pe contul comun de mail (yahoo) aplicatia bit torrent de care aveti nevoie ca sa puteti descarca filmul de pe link-ul trimis ieri de RamonaC


dezarhivati si instalati aplicatia pe calc (nu exista nici un risc de virus, oricum o sa il scaneze si yahoo-ul si o sa vedeti) ,

dupa ce instalati Bit Torrent-ul mergeti la pagina 14 din capitolul trecut(94) si accesati link-ul din mesajul Ramonei.

o sa puteti descarca apoi filmul fara probleme

va


Anca 30+ Daria

POZE



multumesc

29+ cu Maya Andreea

bebe
www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

bine ai venit la noi Andreea_24


Anca 30+ Daria

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Fetelor, cele care ati downlodat filmul, de ce nu faceti un dvd si-l vindeti celor care nu pot downloda? Eu una l-as cumpara cu drag. 26 + Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Da chiar, RamonaCopot ce faci???? esti bine???...

29+ cu Maya Andreea

bebe
www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Bine ai venit Andreea!


_
Ramona,mami deStefania - Francesca (20.11.2006) si 26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Fetelor, cele care ati downlodat filmul, de ce nu faceti un dvd si-l vindeti celor care nu pot downloda? Eu una l-as cumpara cu drag.


26 + Chiara Ada



nu m-am gandit chiar sa-l vind (e ilegal) dar am facut dvd-uri deja pentru prietene gravidute ... ai stofa de afacerist


Anca 30+ Daria

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andreea_24

DN 21.01.1985
UM 9.03. 2009
DPN 28.12.2009

Vreau si eu un bebelus al meu!


Scuza-ma te rog,ai scris bine datele?
Dupa UM mi se pare ca ar trebui sa ai mai multe saptamani si DPN pe la jumatatea lui decembrie.
Dar posibil sa ma insel eu.

_
Ramona,mami deStefania - Francesca (20.11.2006) si 26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro
[quote]citat din mesajul lui Andrecluj
Fetelor, cele care ati downlodat filmul, de ce nu faceti un dvd si-l vindeti celor care nu pot downloda? Eu una l-as cumpara cu drag.
Ei, cate chestii nu-s ilegale! Lasa ca daca nu reusesc sa fac rost, o sa te rog sa mi-l vinzi, ok? 26 + Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Andreea 24 - esti pe listuta.

Andre - stai cuminte. auzi la ea, doar n-o sa facem acuma bani pe spatele altor burtici de aici... cel mult platesti taxele postale, daca ti-l trimite careva. eu n-am DVD writer, insa am descarcat filmul de pe torente. tre sa ai Bit Comet instalat (un fel de programel). daca reusesti sa-l instalezi, te ghidez eu sa descarci (pe mess). da un semn, ca-s prin preajma cel putin inca vreo ora-doua.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro

[quote]citat din mesajul lui Andrecluj

Fetelor, cele care ati downlodat filmul, de ce nu faceti un dvd si-l vindeti celor care nu pot downloda? Eu una l-as cumpara cu drag.



Ei, cate chestii nu-s ilegale! Lasa ca daca nu reusesc sa fac rost, o sa te rog sa mi-l vinzi, ok?

26 + Chiara Ada



o sa ti-l daruiesc cu cea mai mare placere


Anca 30+ Daria

POZE

Mergi la inceput