Mamici de fulgusori de nov - dec 2009 (95)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Stefy,Raluci PT INCURAJARI

Eu in nov fac 1 an de la nunta si nici acum nu mi-am schimbat permisul si talonul
...cand sunt in trafic merg fara buletin

29+ cu Maya Andreea

bebe
www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

lylyana imi apre rau pt colega ta....cate mai auzim si noi ..sper sa fie bine...Doamne Ajuta!

Ancutza_bro mai...eu te inteleg pe tine...doar ca eu fac cezariana...si in prima zi...nu voi purta DELOC chiloti...a doua zi voi purta..pot sa port si pijamale de atunci....ideea e sa fie larguti la burta sa nu ma stranga...ca ma ajuta o infiermiera ceva sa ma spal (o sa o platesc ) si apoi imi pun chiloti..ca nu ar mai avea de ce sa ma controleze la "vrabiuta" ...asta daca totul este bine...si ma rog la DD pentru asta..



Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

Sa-l ajutam pe Alex


30+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Citat:
citat din mesajul lui camy_pus

lylyana imi apre rau pt colega ta....cate mai auzim si noi ..sper sa fie bine...Doamne Ajuta!

Ancutza_bro mai...eu te inteleg pe tine...doar ca eu fac cezariana...si in prima zi...nu voi purta DELOC chiloti...a doua zi voi purta..pot sa port si pijamale de atunci....ideea e sa fie larguti la burta sa nu ma stranga...ca ma ajuta o infiermiera ceva sa ma spal (o sa o platesc ) si apoi imi pun chiloti..ca nu ar mai avea de ce sa ma controleze la "vrabiuta" ...asta daca totul este bine...si ma rog la DD pentru asta..



Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

Sa-l ajutam pe Alex


30+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE



acum am inteles...daca faci cezariana chiar nu ai nevoie de "moartea pasiunii"...scuze ca nu am stiut...intr-adevar eu ma refeream la o nastere naturala....poate foloseste informatia fetelor care vor sa nasca natural ...


Anca 30+ Daria

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Citat:
citat din mesajul lui floricik
Fetita nostra are 1 kg si e bine merci


m-am mai linistit. si la noi la fel. felicitari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_24 spune:

Buna fetelor!
vreau sa ma alatur voua
am scris o perioada la aspirante si Dumnezeu mi-a ascultat rugamintile.
acum am 5 luni de cand sunt insarcinata si e minunat.mai exact 23de saptamani.bebe este baietel si cred ca va fi fotbalist.toata ziua da din picioruse.

Vreau si eu un bebelus al meu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

andreea - bine ai venit. lasa-ti datele aici (ca pe prima pagina) si cineva o sa te treaca pe listuta. intre timp mai spune-ne ceva de tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

pentru fetele care vor sa downloadeze filmul "Laugh and learn about childbirth" (pe care si eu il recomand) si nu au reusit vroiam sa va spun ca am trimis pe contul comun de mail (yahoo) aplicatia bit torrent de care aveti nevoie ca sa puteti descarca filmul de pe link-ul trimis ieri de RamonaC


dezarhivati si instalati aplicatia pe calc (nu exista nici un risc de virus, oricum o sa il scaneze si yahoo-ul si o sa vedeti) ,

dupa ce instalati Bit Torrent-ul mergeti la pagina 14 din capitolul trecut(94) si accesati link-ul din mesajul Ramonei.

o sa puteti descarca apoi filmul fara probleme

va


Anca 30+ Daria

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andreea_24
Buna fetelor!vreau sa ma alatur vouaam scris o perioada la aspirante si Dumnezeu mi-a ascultat rugamintile.acum am 5 luni de cand sunt insarcinata si e minunat.mai exact 23de saptamani.bebe este baietel si cred ca va fi fotbalist.toata ziua da din picioruse.
Bine ai venit, tizule! Felicitari pentru flacau, sa-ti creasca mare mare, iar tu sa ai o sarcina usoara! 26 + Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andreea_24

Buna fetelor!
vreau sa ma alatur voua
am scris o perioada la aspirante si Dumnezeu mi-a ascultat rugamintile.
acum am 5 luni de cand sunt insarcinata si e minunat.mai exact 23de saptamani.bebe este baietel si cred ca va fi fotbalist.toata ziua da din picioruse.

Vreau si eu un bebelus al meu!


Bine ai venit

26+

http://bd.lilypie.com/iQIrp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_24 spune:

DN 21.01.1985
UM 9.03. 2009
DPN 28.12.2009

Vreau si eu un bebelus al meu!

Mergi la inceput