Anunturi importante - aparitii mass media MJ

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Mai, eu nu am citit decat primul post care zice ca intarzie cu comenzile...sa inteleg ca voi ati citit prin blog si? Ca eu m-am aruncat la ce am gasit cu MJ cu piata in Romania, fara sa citesc pareri despre, dupa modelul "e cu MJ? da-l incoace!"

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

fetelor, eu am cam citit ce a scris el pe blog si chiar mi-a placut, mi s-a parut pertinent in tot ce a scris, acolo am citit prima data despre conspiratia illuminati.
am trimis ieri un email la ambele adrese de pe blog iar aseara mi-a raspuns. pentru comanda trebuie sa trimiteti adresa completa, expedierea se face prin posta cu plata ramburs, 23 lei.
eu l-a intrebat daca se poate sa trimita prin curier fiindca la posta nu reusesc sa ajung si cand ajung devin si nici p'acasa nu prea stau..
cartea inteleg ca a scris-o la insistenta celor care au comentat pe blog, cred ca mai sunt inca pe blog capitole din ea asa ca puteti citi acolo si apoi decideti in cunostinta de cauza

He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

si eu am citit ce a scris pe blog si io una il felicit ca a avut curaj sa scrie despre anumite lucruri si bravo lui ca a scos si cartea.Eu zic ca-i foarte interesanta.


Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melku spune:

Luni, 21 sept, Editie de colectie Jurnalul National cu CD Michael Jackson, nemuritorul!

****************************
We must learn to live and love each other before is to late

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui melku

Luni, 21 sept, Editie de colectie Jurnalul National cu CD Michael Jackson, nemuritorul!

****************************
We must learn to live and love each other before is to late


melku

He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Wow, zuper, abia astept Melku ....sar`na

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Nu cred ca o sa treaca saptamana fara sa apara ceva cu MJ pe la stand-urile mass-media, cel putin o perioada mare de acum incolo....
am deja o arhiva impresionanta acasa cu tot felul de materiale aparute pana acum......deci nici asta nu va lipsi din colectia mea ....nu stiu ce poate fi nou pe CD-ul ala, care sa nu fi vazut pana acum..da' zau ca nu mai are importanta...asa ca, Melku

P.S. MJ Girl , am inceput sa citesc si eu pe blog, este interesant ce scrie acolo tipul....sa ne spui cand iti vine cartea, dak e acelasi lucru ca pe blog...
parca mi s-au aprins beculetele si la cartea aia...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Pe asta a comandat-o careva: http://www.ticketmaster.com/michaeljacksonopus?camefrom=USMJOPUS_MJ ?

Eu ma gandesc sa o iau.. nu e asa scumpa la presale. Are 14 kg si se spune ca si Michael a lucrat la ea. Parca chiar e ceva deosebit...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns astrojunkie spune:

eu vreau opus-ul, da-i scump tare

http://www.krakenopus.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melku spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie
am deja o arhiva impresionanta acasa cu tot felul de materiale aparute pana acum......deci nici asta nu va lipsi din colectia mea ....nu stiu ce poate fi nou pe CD-ul ala, care sa nu fi vazut pana acum..da' zau ca nu mai are importanta...asa ca, Melku



e un CD audio. numai melodiile lui cele mai tari.

****************************
We must learn to live and love each other before is to late

Mergi la inceput