Breaking News MJ

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Eu una nu pricep schema asta cu filmul de la This Is It-Rehearsal, de ce acum il lasa doar 2 sapt pe ecrane? Unde s-a mai pomenit asa ceva?
mai ales ca toata lumea se infierbantase ca va iesi dvd-ul in octombrie...




Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Fetelor dar unde va iesii filmul pe ecrane?....in America sau in Europa?..eu aici nu am vazut vorbinduse despre asta...spuneti-mi si mie cum sa gasesti bilete inainte?..aici orice film apare apar si bilete in aceeasi zi..eu nu am vazut sa fie inainte..oare o fi altfel de data asta?..lamuriti-ma si pe mine ,pleaseee!!!








"Before you judge me, try hard to love me."MJ


Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre aici... http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
...sau aici...
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Motanik, nu am avut timp sa scriu de ce am pus linkul... mi s-a parut interesant nu despre ceea ce scria despre MJ personal, asta e opinia lui si nu o impartasesc prin multe locuri... ci pentru ca asta e si parerea mea despre ceea ce l-a imbolnavit si ucis pe MJ si pe alte vedete ca el. Si e din ce in ce mai rau... ma refer tocmai la ceea ce scria despre societate in general si despre imaginea omului nou care traieste in ea. Idolilor, simbolurilor, vedetelor in general cred ca le este si mai greu decit unui om obisnuit.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Nelia, cu partea aia sunt si eu de acord.

Cris, probabil ca se vor vinde biletele pe net pt ca se asteapta la nebunie. Se pun in vanzare pe 27 sept, cand aflu unde o sa dau de stire, sau daca afla vreuna dintre voi sa faceti la fel.

Dana, probabil ca se lanseaza si dvd apoi, cam asa se intampla cu toate filmele, cinema si apoi dvd. Mi se pare totusi putin 2 sapt, la cati fani sunt..

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melku spune:

se pare ca MJ va fi inmormantat pe 3 sept., ora locala 19, asta insemnand la noi 4 sept., ora locala 5 am.
iar se pare ca va fi prezenta si Diana Ross.

yap, finally rest in peace!

****************************
We must learn to live and love each other before is to late

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

Citat:
citat din mesajul lui nelia

http://www.truthdig.com/report/item/20090713_the_man_in_the_mirror/

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU




nelia : este un articol tare despre ...societatea noastra, dar mi-as permite after all, sa aduc un comentariu care mi-a placut foarte mult:

"your analysis borders on much of the negative, you don’t mention his huge giving heart, and that he was a genius of a musician and dancer, something we cant take away from him.you don’ t even mention his autoimmune disease, vitiligo and lupus, the former contributing to the loss of melanin".

Michael Jackson's music made me reach the sky
I believe Michael is alive.And I don't lose hope

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

Star-filled mausoleum awaits Michael Jackson :


http://news.yahoo.com/s/ap/20090903/ap_on_en_mu/us_michael_jackson_funeral


Michael Jackson's music made me reach the sky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

12 locuri la cimitir...deci a fost inmormantat? si presa nu a vuit, elicopterele n-au survolat zona?

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melku spune:

pai daca respecta programul pe care l-au anuntat, n-a fost! la 5 dimineata, ora noastra. da' orice e posibil. si poate e mai bine asa, in liniste.
Rest in peace, MJ!

****************************
We must learn to live and love each other before is to late

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Sigur ca e mai bine in liniste, ironic ma intrebam cum de n-a vuit presa, de ce nu sunt n camere din toate unghiurile cimitirului sa transmita in direct cum coboara sicriul...
Mcar acum sa acorde familiei intimitatea in care isi pot lua ramas bun de la el. Caci pt ei e un fiu, un frate, un tata..
Te vom iubi mereu M, oriunde ai fi.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput