Caritate - Michael Jackson & Fanclub

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Fetelor, vreau si eu sa trimit, dar sa ma lamuresc cum. Daca trimitem in plic, nu ajung cam greu? Adica aproximativ o saptamana? Oricum se hotaraste, sunt cu voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Si inca ceva, eu am un card care se numeste Internet Visa (depui o suma minima, sau exact suma pe care vrei sa o cheltuiesti si poti folosi cardul). Daca stiu un cont din Romania pot trimite ceva banuti prin cardul asta. Daca nu, ma duc sa cumpar felicitare pentru plic


Fetelor, nu putem schimba un pic titlul topicului? Ceva de genul:"Sa ajutam in numele lui Michael" sau alt nume care sa arate ce incercam sa facem aici...poate asa intra mai multe persoane...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Adrianka in general Visa e folosit pentru tranzactii online. E printre putinele acceptate. Nu stiu ce inseamna Internet ala din numele cardului insa logic ar fi sa poti face tranzactii pe net. Daca e asa poti transfera din contul tau atasat cardului respectiv intr-un alt cont. Singura problema e daca e viabila relatia Cipru-Romania. Eu pt tranzactii cu alta tara folosesc paypal ( www.paypal.com)


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns astrojunkie spune:

Contati si pe mine!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

fetele, rugam cine se ocupa, treceti lista filantroapelor pe prima pagina, sa vedem cate suntem, sa facem niste calcule

poate mai vin si alte fete

We are the ones who make a brighter day
So let's start giving



Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mj din pacate nu vom fi prea multe...am dat peste acest video si nu am stiut unde sa-l incadrez ..cred ca se potriveste aici..


www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

iona, geniala ideea cu videoul cred ca locul lui e aici pentru asta meriti un premiu

imi place sa cred ca ne vom stange mult mai multe
e doar o chestiune de timp si.. poate de putina organizare?

There's a choice we're making
We're saving our own lives
It's true we'll make a better day
Just you and me

Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mj maine dimineata recitesc eu paginile si fac o lista cu fetele care au confirmat ca sustin ideea. si o sa o pun la vedere ca sa vedem cate suntem. si sa speram ca vor mai veni si altii


fug la somn ca nu mai pot. pe maine.




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

noapte buna nasica

Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nasica, eu cred ca ar trebui sa pui pe prima pagina si video de la iona, cred ca e mai mult decat potrivit

Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput