Bobocei de sept-oct 2008 -IN SARBATOARE !!! (176)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Piolica, , pare a piece of heaven acel loc, iar distractia se pare ca a fost pe masura! Vreau si eeeeeu! In viata asta, daca se poate! Elsa e o dulce, poza asta imi place mult, iar tu arati super, super bine! bravo voua!

Xor , tin pumnii sa treaca cu bine Mark peste vaccinuri

Piersicutza, ma bucur ca ati scapat de durerile de dinti cu pastilute homeopate, as vrea si eu, oare la noi nu se gasesc deloc??

si motata Anda balerina! Lasa, mami Ramo, ca ii vor creste ei plete blonde cand va mai creste putin, sa vezi ce coada de baietei se va face la voi la usa!


www.flickr.com/photos/30462666@N03/sets/" target="_blank">Gruia - haiducel iubit 16.09.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Boo , imi pare rau de bubite, din pacate nu am nici o idee, dar va urez sa treaca foarte repede. Am vazut pozele cu preferatul meu brunetel, tare frumusel mai e!
Carla, eu inca astept niste poze cu Sasha, poate si un filmulet, sa-l vedem pe micul terorist 'in action'
Claudinna, lucrezi si la andrele? Imi place mult caciulita asta, te bagi?
Cum mai e Razvanel?

www.flickr.com/photos/30462666@N03/sets/" target="_blank">Gruia - haiducel iubit 16.09.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

nerantula exista si la noi o combiatie de pastilute homeopate pt eruptiile dentare. Noua dr ne-a dat arnica CH9 si beladonna CH30. Dar medicamentele homeopate se dau in f de bebe, deci poate voua vi s-ar potrivii altele...
Astea pe acre le-au cumparat fetele de afara sunt cumva general valabile... abia stept sa le primesc ca Daria este in plina eruptie dentara si e taaare necajita si nu papa....

Of



mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)

poze cu noi poze DARIA

poze APUSENI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CosmyB. spune:

LA MULTI ANI MARIA SI MARA!!!! Sa cresteti mari mari si cuminti! Vrem poze de la petreceri

Dragul meu David,
sa stii ca ma gandesc in fiecare zi la tine si de dragul tau nici nu mai am pofta de mancare dar mami mi-a promis ca ma aduce sa te vad
Sper sa se tina de cuvant ca altfel are de val cu mine Multi ici pentru cele 11 lunitze!

A ta, Maya


Pozici
Mamica deMaya

"Nu exista decat un singur copil perfect pe lumea asta si fiecare mama il are!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Nerantula mai am exact o cutiuta disponibila

David a facut-o lata in seara asta Ne jucam pe jos in baie inainte de baita...el era in patru labe si eu il fugaream sa il prind si sa il musc. Si la un moment dat a vrut sa o zbugheasca si nu i-a alunecat manuta ca sa o ia din loc...si s-a dus cu botul de gresie S-a umplut de sange instant , am crezut ca si-a scos/spart vreun dinte saracul....abia cand s-a mai linistit am reusit sa vad ca doar la buza s-a lovit ....offf tolomacul E cu buza umflata acum

Eu nu am reusit sa dau de Moni Am tot sunat , dar nu raspunde.... seara dupa parc , in drum spre casa , am fost la biserica si m-am rugat pentru ei sa fie bine

Babytza si puiiValentina David

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CosmyB. spune:

offff saracutul David am sa treaca repede bubita

Pozici
Mamica deMaya

"Nu exista decat un singur copil perfect pe lumea asta si fiecare mama il are!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Cuscra nu ii mai zic soricelului nimik de vizita voastra ....daca ramane (iar) cu buza umflata ????

Glumesc ...va pooooop si va astept cu mare drag

Le : multumim de urari

Babytza si puiiValentina David

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

Nerantula, pai veniti la noi si va ducem acolo.
Merci pentru mesaj, tare dragut!

babytza, pupam soricelul cu buza umflata! Elsa a facut-o si ea lata, si-a prins un deget in chestia aia rotunda de la cada cu care se inchide / deschide evacuarea de la apa. A urlat la greu, de fapt avea si de ce ca i s-a luat pielea. Si ea la fel, tolomaca

babymom scuzeeee, dar io mi-s mai tolomaca asa, ieri am fost plina de emotii pt Moni! La multi ani fericiti alaturi de sot si de baietei. Sa va iubiti pina la adinci batrineti.

Maine o duc din nou pe Elsa la cresa. Tineti-mi pumnii! Sper sa fie bine, mi se rupe inima numai cind ma gindesc cum o fi daca va plinge.

Mamica fericita de bebelina Elsa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Uoff piolica si voi raniti ??? pupam degetelul sa ii treaca repede

Babytza si puiiValentina David

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Piolica, please don't tempt azi, ca venim! Uof, micuta Elsa, sa treaca repede bubita .. dar pana se fac mari, tot vor mai fi! Si mie mi se rupe sufletul la fiecare necaz al lui Gruia de genul asta, dar ma bucur ca nu si-a luat-o inca la usi, sertare & co
Babytza, imi dai mie cutiutza fermecata? pentru soricel, cred ca l-a durut tare, dar o sa treaca repede. Eu am vazut la gruia cat de rapid se regenereaza sau vindeca carnita lor bebeluseasca.
Nocom, pai se pare ca remediile homeopate specifice nu functioneaza prea eficient, nu? Daca voi tot va chinuiti

www.flickr.com/photos/30462666@N03/sets/" target="_blank">Gruia - haiducel iubit 16.09.2008

Mergi la inceput