Poznasi smecherasi de mai - iunie 2004 (10)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Maria sincere condoleante!!!:((



SEBI!

de Inisa Ana-Maria si Bianca Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulia P. spune:

Maria, sincere, sincere condoleante!

Nimic din ceea ce as putea spune eu nu-ti va usura durerea si nu-ti va alina suferinta, dar ma gandesc la voi si imi pare nespus de rau ca a fost nevoie sa treceti prin o atat de cumplita incercare.

Mihail, pui mic si nevinovat, sa te odihnesti in pace si sa-ti fie drumul catre cer lin si luminat! Micul ingeras...


Iulia P., Thomas Anthony (16 iunie 2004, http://lbyf.lilypie.com/pgYgm4.png) si David William (14 noiembrie 2006, http://b3.lilypie.com/WOFjm5.png)

Thomas: For Earth Hour, we should all light candles like is everyone's birthday, everywhere in the world...

Mommy, when I smile at you, that is my way of showing you that I love you! (Thomas)

Our freedom starts with the prison we choose...

Nous sommes peut-être devenus aveugles et nous ne voulons pas le...voir.

http://flickr.com/gp/dcppopa/77Z12j

http://flickr.com/gp/dcppopa/3572Ze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bertha spune:

Offfffff, asta-seara am revenit acasa si am intrat infrigurata sa vad ce face Mihai. Maria, condoleante sincere, suntem langa tine si langa sufletul tau greu incercat. Dumnezeu are langa El inca un ingeras care-si va veghea parintii si fratiorul.

Te rog mult, spune fara jena daca va putem ajuta in vreun fel. Te imbratisez si ma rog sa va dea Dumnezeu putere.

Bertha, mamica a doua comori - Darius-Andrei (DN 08.06.2004) si Ioana-Ruxandra (DN 12.11.2008)


poze
Cum s-a nascut Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinel spune:

Maria draga mea, Dumnezeu sa il odihneasca in pace si pe voi sa va mangaie si sa va dea puterea de a merge mai departe. Am intrat sa vad ce faceti, speram si credeam ca totul va fi bine. Imi pare atat de rau... Sa va dea Dumnezeu puterea de a continua sa zambiti si a va bucura de viata asa cum V-a dat-o El, cu bucurii dar si cu durerea asta mare, Alex are nevoie de asta. Si pentru el e tare greu. O sa aprind si eu o lumanare pentru bebelusul scump pe nume Mihail. O imbratisare calda.

Sa ne rugam pentru ei si sa-i ajutam sa zambeasca sanatosi:
Stefanel / Andrei/ Sonia / Darius / Teo / Ionut


Irina, Daniel (28 Mai 2004) si ingerasul Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tnicoleta spune:

Dumnezeu sa-l aiba-n paza pe ingerasul Mihail
Maria, imi pare rau pentru incercarea prin care ati trecut. Ma rog pentru voi sa treceti peste asta.



Ne-am intors si noi din vacanta. Va povestesc mai tarziu.

Nicoleta si Bia Ciocarlia Sarbatoarea recolteiwww.dropshots.com/tnicoleta" target="_blank"> Filmulete

"Viata poate fi inteleasa doar privind in urma. Dar poate fi traita doar privind inainte." (Soren Kierkegaard)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laurina spune:

Maria, condoleante sincere. Imi pare foarte, foarte rau, suntem din tot sufletul alaturi de voi.
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.
Orice ai nevoie suntem aici cu tot sufletul sa te ajutam.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Maria te strangem in brate azi, e o zi tare grea, pupam mamica indurerata



SEBI!

de Inisa Ana-Maria si Bianca Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinusha spune:

Buna fete dragi!

Sa inteleg ca azi este inmormantarea?
Maria, si de la noi mii de imbratisari si multa putere!!!

Bertha, multumesc ptr. raspuns, o sa-ti trimit mail.

Cris, nu-ti face griji, nu-i chiar asa de rau. Si Melie s-a nascut cu laba picioarelor strambe, cumva inauntru. Mi-a aratat pediatra din maternitate cum sa o masez si si-a revenit ... e dupa cum stau in burtica. Sanatosi sa fie, ca astea-s fleacuri ... Sarcina usoara in continuare! Ai observat ca pe ai nostri copii ii cheama la fel? ... ordinea e alta ;)

Nico, cum a fost vacanta? Pe unde ati ajuns?

Noi suntem bine. O sa dispar iar, incerc o noua pauza de la DC ... o alta, noua pauza ... sper sa tina mai mult de data asta. Am observat ca (chiar de nu stiu mult) pierd mult timp citind si ma implic sufleteste prea mult ... Boby e chiar ingrozit de cat de mult. Asa ca mi-am promis mie insumi o noua pauza. Deci nu va faceti griji, ne merge bine ... disparem doar in ceata. Cine doreste si are placerea, raspund la mail-uri (si telefon) cu cea mai mare placere!
Sanatate ptr. nazdravani si familiile lor! Numai bine! Va pupic si va strang in brate pe toate, fara exceptie!

Io cu Cristian -fiul meu preferat - & Amélie -fiica mea preferata
---------------------------------------------
www.inimacopiilor.ro - de la INIMA ta, la INIMILE lor!
www.watch-out.eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bertha spune:

Irinusha, da astazi este inmormantarea, a scris Maria la subiectul unde cerea sfaturi legate de cele trebuincioase in astfel de momente.
Respect decizia ta de a te retrage o vreme, chiar daca o sa-mi lipsesti mult, si tu si mesajele tale. Cand ti se face un dor nebun, te asteptam cu bratele deschise. Pupam strengarii mici!

Maria, nu stiu ce sa-ti zic decat ca ma rog sa ai multa putere. Si te asteptam aici, sa vorbim despre orice. Curaj, mamica draga!

Bertha, mamica a doua comori - Darius-Andrei (DN 08.06.2004) si Ioana-Ruxandra (DN 12.11.2008)


poze
Cum s-a nascut Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Fetili nu dispareti pliz ca se duce topicul nostru de tot. Si asa scriem asa rar. Mi e for de vremurile cand scriam multe pagini.

Maria te asteptam sa ne scri, umarul nostru e pentru tine. Plangem alaturi de tine




SEBI!

de Inisa Ana-Maria si Bianca Nicole

Mergi la inceput