Burtici fericite de septembrie-octombrie (174)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dana15

Fetelor si daca tot tragem cu ochiul la musafire..ati vazut pozele lui Babytza?!! ce fetita mare are! si draguta! si puiutzul cel mic..iar mamica frumoasa foc!!

Dana 34s mamica mandra de
Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi



Stai un pic, stai un pic, ca ceva nu mi-e clar... deci sa nu-mi spui ca tipa care tine bebeul de manute in apa e si mama puiului mic si mama printesei mari!!! Uau, ce mi-ar fi placut sa fiu asa o mama... acum nu se mai poate (nici varsta, nici silueta nu tin cu mine )

32+ Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

Citat:
citat din mesajul lui Dana15

Fetelor si daca tot tragem cu ochiul la musafire..ati vazut pozele lui Babytza?!! ce fetita mare are! si draguta! si puiutzul cel mic..iar mamica frumoasa foc!!

Dana 34s mamica mandra de
Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi



Stai un pic, stai un pic, ca ceva nu mi-e clar... deci sa nu-mi spui ca tipa care tine bebeul de manute in apa e si mama puiului mic si mama printesei mari!!! Uau, ce mi-ar fi placut sa fiu asa o mama... acum nu se mai poate (nici varsta, nici silueta nu tin cu mine )

32+ Alex


si eu ma intreb acelasi lucru ... ce mamica fotomodel!! super ..

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si 34+ Anna Sophia
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Bun venit pe lume bb Dragos!!!!! Si felicitari mamico draga!!!

Noapte buna tuturor!!!

Siii........va urmaresc de mai multa vreme ca sa imi dau seama ce fel de suflete aveti!!!

mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)si acum in
23+ cu Nicholas!
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

am plans si eu citindu va..ma bucur atat de mult ca monica a reusit!felicitari,mamica curajoasa!bun venit pe lume,pui mic!sa ai parte numai de bucurii!

si voua,fete dragi,va doresc sarcini usoare si bebei sanatosi!
danangie,multi

aveti o odisee minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Nu va e somn?!! nu sunteti obo dupa asa emotie?!!
se pare ca maine am avea zi de relax si capatat forte proaspete pentru vineri...dar, nu se stie niciodata, nu? poate sa baga careva peste rand

sa aveti noapte buna! pe maine, dragelor dragi!

Dana 34s mamica mandra de
Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Eu am fost la film, dar se pare ca nu mi-a fost dat sa vad Ice Age! Am ajuns prea tarziu, filmul incepuse de 5 minute si era si coada la bilete, asa ca am mers la altul pana la urma.
Si cand am ajuns acasa, cand am intrat in cada la dus, ce sa vezi: pe fundul cazii am gasit o bucatica mica si gelatinoasa, care semana a dop!!!! E drept ca la film am cam avut contractii si m-a durut si spatele in partea de jos, ca la ciclu! Deci semne de nastere!!!! Dar eu nu vreau sa nasc in noaptea asta!!!! Nu am pedichiura facuta, nu sunt epilata, mancare nu am facut, mi-a ars de facut prajituri azi in loc sa fac mancare si sa o pun la congelator. Am toate ingredientele cumparate, dar zac in frigider!
Sa nu imi faceti galerie inca, ca eu refuz sa nasc in noaptea asta. Daca e ceva, va mai anunt eu! Dar in orice caz, mult nu cred ca mai am, sigur se intampla si la mine maine sau zilele astea!
Macar am reusit sa fac rost azi de vaccin, am avut mare noroc!
Offf, mi-e asa de frica!!!!

Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 37+ cu ( Emma Ioana )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

Citat:
citat din mesajul lui Dana15

Fetelor si daca tot tragem cu ochiul la musafire..ati vazut pozele lui Babytza?!! ce fetita mare are! si draguta! si puiutzul cel mic..iar mamica frumoasa foc!!

Dana 34s mamica mandra de
Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi



Stai un pic, stai un pic, ca ceva nu mi-e clar... deci sa nu-mi spui ca tipa care tine bebeul de manute in apa e si mama puiului mic si mama printesei mari!!! Uau, ce mi-ar fi placut sa fiu asa o mama... acum nu se mai poate (nici varsta, nici silueta nu tin cu mine )

32+ Alex


si eu cred ca am gresit cand am deschis acest album.....ca acum imi vine sa-mi trag palme singura de cata dulceata am mancat azi si de ce pulpite am ...si ce mamica.....
Poate ajung si eu asa dupa ce nasc si mai fac inca unul

Cea mai fericita 37 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

simonette, monalac

Dana mie recunosc ca mi-e cam somn... am dormit numai vreo 5 ore azi-noapte si eu sunt obisnuita cu 8-9....

32+ Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Fetelor, eu inca va citesc sa stiti.... mereu v-am citit din umbra si v-am urmarit superba odisee Ma faceti sa rosesc
Sunteti un grup minunat si va admir pe toate Felicitari proaspetelor mamici ( asta daca tot am dat buzna aici) si nastere usoara urmatoarelor mamici din lista !!!!

Babytza si puiiValentina David

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

mai fetelor eu am fost mai indiscreta si m-am uitat la profilul Babytzei..si scrie acolo ce varsta are se ia de manuta cu Melania noastra

Dana 34s mamica mandra de
Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput