Intalnire gemeni Iasi

Intalnire gemeni Iasi | Autor: pet72

Link direct la acest mesaj

Buna fetelor,
va citesc mesajele de acum 2 ani si ceva, dar nu am prea avut timp pana acum sa va scriu. Sunt si eu mamica de gemeni, Alice si Beatrice de 2,11 ani si suntem din Iasi. Pot sa spun ca pentru noi, greul cel mare a cam trecut, insa citindu-va mesajele parca ar fi vorba despre mine...aceleasi probleme ....
eu m-am gandit sa va propun sa ne intalnim,cele din Iasi(poate v-ati mai intalnit deja)in parc cu copii; cred ca ne-ar prinde bine la toate! mai ales ca acusi nu va mai fi frumos afara .
Ce parere aveti? va incumetati la o intalnire in centru in spate la cinema Republica(sunt 2 locuri joaca), de exemplu?

Va pup pe toate si va doresc multa rabdare si putere.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui pet72

Buna fetelor,
va citesc mesajele de acum 2 ani si ceva, dar nu am prea avut timp pana acum sa va scriu. Sunt si eu mamica de gemeni, Alice si Beatrice de 2,11 ani si suntem din Iasi. Pot sa spun ca pentru noi, greul cel mare a cam trecut, insa citindu-va mesajele parca ar fi vorba despre mine...aceleasi probleme ....
eu m-am gandit sa va propun sa ne intalnim,cele din Iasi(poate v-ati mai intalnit deja)in parc cu copii; cred ca ne-ar prinde bine la toate! mai ales ca acusi nu va mai fi frumos afara .
Ce parere aveti? va incumetati la o intalnire in centru in spate la cinema Republica(sunt 2 locuri joaca), de exemplu?

Va pup pe toate si va doresc multa rabdare si putere.



Buna!
Vreau si eu ! Vreau si eu !! Doar ca noi suntem in Piatra, saptamana viitoare plecam in concediu .. . Mi-ar fi placut tare mult. Am o prietena care are baieti gemeni cu o saptamana mai mici decat ai mei (tot pe DC ne-am cunoscut, cand eram insarcinate). Acum e plecata in Anglia, dar cand erau copii bebici, ne intalneam in parc si se uita lumea ca la circ la noi .

Eu nu am observat din mamicile active de gemeni sa fie vreouna din Iasi, dar poate este. Era mari, mamica de triplete, dar nu mai e activa de mult timp. Ah, acum ca scriu, imi mai amintesc de o mamica,Raluk_dobos , dar nici ea nu a mai intrat pe forum de cateva luni.

noi ajungem din cand in cand prin Iasi. Cand mai venim, te anuntam din timp, poate reusim sa ne cunoastem.



Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi
Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Sper ca nu te superi, am intrat in mesajul tau initial si am schimbat emoticonul, ca era asa trist ala ales de tine, si nu vad de ce ar fi



Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi
Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_oana26 spune:

Raportez mamica de gemeni din Iasi
Noi suntem in parcul din Alexandru vreo 7 perechi de gemeni in carut si inca pe atat la "picior", e mare hai pe noi cand ne gasim, ocupam toata aleea


Mamica fericita de doua buburuze


http://lb1f.lilypie.com/NCeWp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauradelyn spune:

Buna tuturor, la anul in vara cand venim sa cunoastem si bunicii poate o sa venim si noi la intalnirea din p-ta voevozilor mai ales ca locuim in zona!!!pupici la bebisi cuminti!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_oana26 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lauradelyn

Buna tuturor, la anul in vara cand venim sa cunoastem si bunicii poate o sa venim si noi la intalnirea din p-ta voevozilor mai ales ca locuim in zona!!!pupici la bebisi cuminti!!!

Laura de Adelin(30.11.2001) si David & Isak(25.03.2009)



Va asteptam cu mare drag, noi o sa renuntam la carut pana atunci probabil dar facem echipa la mers pe jos. Sanatate multa.



Mamica fericita de doua buburuze


http://lb1f.lilypie.com/NCeWp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet72 spune:

Buna!

Acum am vazut mesajele voastre..........
Dati-mi PM cu adresa de mail a voastra sa organizam o intalnire sau cineva sa se ocupe de asta.
Pupici la mamici(ne apreciem efortul doar noi mamele de gemeni) si la copii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet72 spune:

Buna!
Nu stiu cat timp mai e frumos afara..........eu vin cu fetele mele de 3 ani maine in jur de 12 in piata voievozilor....poate va vad.
Daca preferati o alta ora,dati de veste pana la ora 10.

Spor la toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luludani spune:

salutare
suntem si noi din faimosul cartier alexandru cel bun, probabil ne stim din vedere, la cata productie de gemeni este acolo
venim si noi la intalnire insa putem doar seara dupa 5 sau in week-enduri
lulu, mami de bogdan si alexandra(06.01.07)

Mergi la inceput