E.T. de Mexic

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionescu.cris
Nu am cautat alte info pe net, dar sursa este credibila
Un avion de pasageri, care a disparut fara urma în anul 1946, pe traseul Rio – Havana, a aterizat în luna decembrie 1993, pe aeroportul Bogota din Columbia. La bordul sau se aflau 36 de schelete.

www.yogaesoteric.net/content.aspx?lang=ro&item=5875" target="_blank">Sursa este, cum era de asteptat, nefronul, confundat de unii subiecti, datorita integrarii lor absolute, cu neuronul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaba-rema spune:

Capcaunule, te contrazic: sursa cea mai originala (si credibila, fireste ) este binecunoscutul si respectatul în întreaga comunitate stiintifica... ATAC ON-LINE:

http://www.atac-online.ro/28-05-2009/Un-avion-disparut-in-1946-a-aterizat-in-1993-in-America-de-Sud.html

Sper ca toata lumea e acum convinsa ca totul e absolut real .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Totusi vezica a emis ipoteza cu o luna mai devreme decat a lansat-o colonul.

Adevarul este cu totul altul:

Din cele 14 Lookheed Constellation cumparate de Panair Do Brasil de la www.geocities.com/paa_clippers/c1946_Constellation.htm" target="_blank">PanAm intre 1946 si 1955, doar 4 au lipsit la apel in 1965 cand junta militara braziliana a pus laba pe companie. Acestea au cazut in diverse locuri dupa 1950, dar au fost gasite imediat, cu tot cu cutiile lor negre si nefericitii pasageri.
Celelalte au ruginit ani de zile pe aeroportul Galeao din Rio de Janeiro, fiind apoi dezmembrate si vandute ca fier vechi incepand cu '69. Cum n-a mai ramas niciunul intreg, Brazilia a cumparat un Constellation ratacit prin parcurile din Paraguayul vecin, l-a adus in tara si l-a revopsit in culorile Panair pentru a-l expune in muzeul aviatiei.

PS. Gabi, scuze ca ti-am depunctat topicul. A fost o eroare de perceptie Eram sub paranormalele puteri ale lui user x user

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

PS. Gabi, scuze ca ti-am depunctat topicul. A fost o eroare de perceptie Eram sub paranormalele puteri ale lui user x user

Noroc cu precizarea asta, Capcaune, ca incepusem sa intru la idei! :)

Lasa, Gabi, echilibrez eu balanta acush.



Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Mey, cu extraterestrii trebuie sa fim precauti, ca nu se stie de unde apar,iar daca ne atentioneaza persoane importante ca sunt" fratii nostri....sau ai lor" inseamna ca nu e de gluma!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Ete ce zice si "reptilianul" asta,parca seamana cu ET-ul de Mexic:
http://lcsnet.ro/download/INUAKI%20-%20reptilianul%20din%20mine.pdf

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui b.nica
Ete ce zice si "reptilianul" asta ...

Zice bine: In curand sistemul bancar va cadea. Peste tot. Banii nu vor mai avea valoare. Cam pe la sfarsitul lui 2009 sau inceputul lui 2010.
Adica dupa alegeri
Carevasazica Basescu e reptila cea mare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Carevasazica Basescu e reptila cea mare!


Ah, e mai complicat de-atit .

In urma efortului de documentare pe care l-am intreprins, mai demult, pentru o alta tema de discutie/meditatie ;), ajunseseram la concluzia ca Basescu a fost serpilian si a devenit balaurian, si/sau ( ) a fost pestilian si a devenit serpilian, si-nca unul cu animator luciferic.

(vezi detalii)




Cum cine a zis?
Binecunoscutul Lorin Fortuna, cel care, precum stiti, are www.times.ro/sci-tech/statuie-imensa-a-lui-lorin-fortuna-pe-marte" target="_blank">statuie pe Marte. Una inalta de un kilometru. Si lata de 6.



Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

pentru siteul lui nenea Lorin.M-am distrat foarte tare.Eram cam stresata cu niste hartii care nu vor sa se completeze singureAcum am alt tonus.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaba-rema spune:

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Totusi vezica a emis ipoteza cu o luna mai devreme decat a lansat-o colonul.


Ei, asta-i acuma! Taman la "paranormale" vii tu cu chestii de-astea ... rationale ? Pai, de unde stim noi ce e TIMPUL? De unde stim ca "o luna mai devreme" nu înseamna de fapt "o luna mai târziu", via niste subtile transferuri energetice sau alte alea ?
La subforumul asta poa' sa ia si mintea vacanta, macar putintel, asa

Citat:

Adevarul este cu totul altul:

Din cele 14 Lookheed Constellation cumparate de Panair Do Brasil de la www.geocities.com/paa_clippers/c1946_Constellation.htm" target="_blank">PanAm intre 1946 si 1955, doar 4 au lipsit la apel in 1965 cand junta militara braziliana a pus laba pe companie. Acestea au cazut in diverse locuri dupa 1950, dar au fost gasite imediat, cu tot cu cutiile lor negre si nefericitii pasageri.
Celelalte au ruginit ani de zile pe aeroportul Galeao din Rio de Janeiro, fiind apoi dezmembrate si vandute ca fier vechi incepand cu '69. Cum n-a mai ramas niciunul intreg, Brazilia a cumparat un Constellation ratacit prin parcurile din Paraguayul vecin, l-a adus in tara si l-a revopsit in culorile Panair pentru a-l expune in muzeul aviatiei.


Merci de lamuriri! ...da' ai stricat misterul :(

Citat:

PS. Gabi, scuze ca ti-am depunctat topicul. A fost o eroare de perceptie Eram sub paranormalele puteri ale lui user x user


Nici n-am bagat de seama. Oricum, n-am stiut niciodata ce e cu stelele alea, pe ce considerente se acorda bla-bla... si nici nu m-a interesat.


EDIT: iileana, merci ... acu' am vazut ce nota buna mi-ai dat

Mergi la inceput