Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(22)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cinezee spune:

IMPRESII DE LA CONCERTUL MADONNEI AM SCRIS LA SUBIECTUL AFERENT

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=141611

A M R 10 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Buna dimineata fetelor,


Nico




Sa-ti dea Dumnezeu multa sanatate si multe bucurii!

Sa ramai la fel de frumoasa,vesela si luminoasa.Sa ne traiesti fata draga

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Poftiti la cafeluta,


Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:



LA MULTI ANI, NICO!!!!!!!
sa ai parte de tot ce iti doresto tu!!!!!!!!
sau ce imi doresc mie, iti doresc si tie!!!!


astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

multumim, aduta, pt cafeluta!!!
pupici la gagici!!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyly_mar spune:

La multi ani Nico!
Iti doresc un munte de sanatate, o mare de iubire si un ocean de fericire, si multi !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:




LA MULTI ANI NICO!
Draga Nico , multi , multi ani fericiti si sa dea Dzeu sa aveti casa plina de copii frumosi si sanatosi!










http://lt1f.lilypie.com/gtwOp3.png
Manu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

multumim de cafea...

eu am avut un program foarte lejer ieri, mi-am facut siesta iar pe la noua am iesit la o terasa ci D unde am bagat o inghetata...s-a facut ora 11, si spre casa , la nani...

nu mai stiu cine ma intreba de ce nu merg la petrecere. pai nu merg pt toti colegii lui vin singuri, doar sarbatoritul s-ar putea sa vina cu sotia...ceilalti au spus clar ca este petrecere intre colegi...nu vreau sa para ca D vreasa iasa in evidenta, vine cu logodnica...sa vada lumea cu cine era el pe plaja - apropos, nu v-am spus ca am aparut amandoi intr-un ziar de paparatti din cta...eu topless, pe plaja , cu comentarii usor rautacioase de genul : varsta nu conteaza...dir. prefera toplesul, bla bla...sunt vedeta fetelor!

http://lt1f.lilypie.com/gtwOp3.png
Manu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soricica spune:

neata,
nicooooooo nu te-au trezit tobele de asearaaaaa???


fetelor, va rog mult, indrumati-ma si pe mine la o clinica din buc unde imi poate face azi o ecografie mamara.
aseara dupa ce i-am trimis mesajul luinico cu urarile de rigoare am simtit ca un carcel mi se pune in sanul drept si apoi am inceput sa simt cum imi arde sanul, totul in nici un minut.
ma ridic de la calc si merg sa imi fac un dus si descopar 2 noduli, unul cat o nuca .

nu am dormit toata noaptea nici eu si nici soarecul.
acum de dimineata in zona in care e un nodul am ca o pata rosie.
am vb cu dr mea gineco sa o intreb daca poate fi o reactie adversa la tratamentul de stimulare si a zis ca da.
si mi-a zis sa imi dau cu diclofenac,sa iau oxacilina si flamexim ca se pare ca am o mastita infectioasa.

eu totusi as vrea azi sa merg sa imi fac o eco....
sunt terminata....


pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

Citat:
citat din mesajul lui soricica

neata,
nicooooooo nu te-au trezit tobele de asearaaaaa???


fetelor, va rog mult, indrumati-ma si pe mine la o clinica din buc unde imi poate face azi o ecografie mamara.
aseara dupa ce i-am trimis mesajul luinico cu urarile de rigoare am simtit ca un carcel mi se pune in sanul drept si apoi am inceput sa simt cum imi arde sanul, totul in nici un minut.
ma ridic de la calc si merg sa imi fac un dus si descopar 2 noduli, unul cat o nuca .

nu am dormit toata noaptea nici eu si nici soarecul.
acum de dimineata in zona in care e un nodul am ca o pata rosie.
am vb cu dr mea gineco sa o intreb daca poate fi o reactie adversa la tratamentul de stimulare si a zis ca da.
si mi-a zis sa imi dau cu diclofenac,sa iau oxacilina si flamexim ca se pare ca am o mastita infectioasa.

eu totusi as vrea azi sa merg sa imi fac o eco....
sunt terminata....


pupici

uka


off mai soricica, imi pare rau...eu nu te po ajuta... dar iti doresc sa gasesti repede un echo si sa te linistesti, pt ca si eu sunt convinsa ca este reactia la tratament...

http://lt1f.lilypie.com/gtwOp3.png
Manu

Mergi la inceput