Licurici de ianuarie-februarie 2009 (48)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flowerbee spune:

Buna,

Scriu de la mare repede-repede. Am intat sa vad ce faceti si sa va zic ca m-al vazut cu Bebelusi si cu Vladut. Sunt niste draguti! O sa puna Bebelusi pozici.

Crisspy, stai linistita cu statul in fund. Alexia a stat la 6,5 luni, deci e ok. Fiecare copil e unic!

Micola, perioare unui copil de 5 luni? Cam devreme. Ce mai face Alexutu?

Bee

Mamica de fetita dulce ALEXIA - MARIA (20.01/2009)

Doamne, ai grija de noi si de copiii nostri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

salutare si de la noi!
CRisspy,pupam Razvanelul! multumi de flori. stai linistita ca o sa stea in fundic curand,o sa mearga de-a buselea si gata cu binele
ttenika, bine ai revenit!

am fost un pic maraite azi- noapte,dintisorul de jos nu a spart de tot gingia,sper ca la noapte sa fie mai bine:D


29 ianuarie 2009 a venit pe lume ciufulita Ana Teodora!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yashy spune:

Am observat ca listuta cu licurici nu e completa...
De ex ralux_tri cu Vladutul ei nu sunt, sau ce-mi vine acum imi minte... capshunica (parca) prietena cu bebelushi, sau Ioana care ne-a dat vestea despre Michelle... si sunt cu siguranta si alte mamici de licurici care nu sunt la noi pe listuta!! Va rog mult sa imi dati datele voastre pe PM-ul meu sau al user-ului IanFeb09 si ma voi asigura ca sunteti pe listuta.
Daca scrieti aici... e fff probabil sa nu vad, ca nu am mereu timp sa citesc tot. Va multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralux_tri spune:

Eu sunt pe listuta cu Alexutul meu Multumesc frumos! Daca mai e nevoie de ceva, sa imi spuneti,oki?
Alex inca nu s-a trezit...doarme de la 14.50Dar da semne asa ca in curand e sus:) Dragul de el ca si mie mi asa de drag ca adoarme singurel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micola spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralux_tri

Eu sunt pe listuta cu Alexutul meu Multumesc frumos! Daca mai e nevoie de ceva, sa imi spuneti,oki?
Alex inca nu s-a trezit...doarme de la 14.50Dar da semne asa ca in curand e sus:) Dragul de el ca si mie mi asa de drag ca adoarme singurel

http://picasaweb.google.ro/ralucatripon/BebeAlex?feat=directlink


e clar...Alexutii nostri s-au vorbit... si al meu doarme de la 3 .:)

bee, have fun la mare. Alexutu e ok, are un pic de rosu in gat, dar tratam si trece...
pupam printesica Alexiuta

mamici si licurici

de Alexutzu 21.01.2009
! Doamne ajuta toti copiii sa creasca mari si sanatosi! !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yashy spune:

Ahaaa, uite de ce nu va gaseam io... Cautam un Vladut si nu un Alexut. Sorry. De Pasti iti dau un miel...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

da ce le faceti sa doarma 2h ca Ana mai mult de 30-40 de min nu doarme ziua??

29 ianuarie 2009 a venit pe lume ciufulita Ana Teodora!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yashy spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa79

da ce le faceti sa doarma 2h ca Ana mai mult de 30-40 de min nu doarme ziua??

29 ianuarie 2009 a venit pe lume ciufulita Ana Teodora!


Eu daca stau cu Luis in pat la pranz, doarme si 3-4h... fara sa-i fac nimic deosebit. Se mai misca, ii bag suzi sau il tin de manuta si adoarme la loc.

Intrebare scurta si o intind la somn... De ce s-a suparat Roxana pe noi? N-a mai postat de mult la licurici... Rox, come back...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

nu cred ca s-a suparat,pur si simplu e ocupatata cu piticii.
Roxana,te asteptam cu pozici

29 ianuarie 2009 a venit pe lume ciufulita Ana Teodora!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns edinutza spune:

Buna !

Na ca am ajuns si noi de la vaccin,pana la 15 luni ,numai avem treaba!a plans un pic ,Slava Domnului nu a fost ceva grav!si-a ne-a dat si o listuta cu tot ce poate manca si ce nu!
Nici Ainoa nu doarme ziua,mult,foarte rar o ora jumate si ii place sa adoarma cu mine,sa stea cu tzitzi in gura cu manuta peste mine si piciorusul pe burta mea,ca deh are pe ce o propti!faza e ca in momentul in care incerc sa ma ridic face ochi!nu stiu cum sa o adorm ziua fara mine!

Ariel_multumesc de aprecieri,se pare ca esti singura care ai vazut pozele!da adora apa,nu i-a fost frica,bine prima oara cand am bagat-o cu totul a fost un pic incordata ,dar pana s-a obisnuit ca apoi a fost cea mai mandra!

Tentzika_bine ai revenit!

Ingrid_multumim pt listuta!pupam baiatul frumos!

IRIS????????????cum sunteti?i miss u!

Mamica de Ainoa care este darul lui Dumnezeu pentru mine!http://community.webshots.com/user/Edinutza?vhost=community

Mergi la inceput