Pestisori... pestisori... (43)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

Salutare, asa pe seara ca ziua e scump timpul...
Noi suntem bine, dimineata Diana sta cu Adriana, pe la 1 jumate ajung si eu prin zona si incep cu treaba si iesiri afara.
Azi am fost la dentist de i-a pus ultima plobita, nu foto ca saliva mult ca nu i-a trecut chiar de tot raceala si daca tot ne-am dus pana acolo i-a curatat si i-a pus niscai ciment, iar de cade i pune foto si-i sigileaza ca-i tot masea care se schimba la 12 ani.A fost cuminte, parca putin speriata la inceput, 3 lacrimi pt soricei si-o imbratisare mieapoi dr si-a facut treaba.
Ieri am croit o fusta pt fata unei colege dar azi n-am mai apucat s-o cos pt prima proba, maine...
Am facut si primii banuti din cusutam scurtat 3 nadragi pt o colega si-a tinut mortis sa-mi plateasca ca cica nu-i frumos sa lucrez moca...mai am si-o camanda de-o geanta ca a mea, dar dupa ce gat fusta si sincer nici nu stiu cat sa cer ca cica-i tot pe bani(aveti cumva idee cam cat?)
Eu tot fara dinti ca i-a trimis inapoi la TM ca nu i-a placut partea dreapta si oricum cu îi luase un pic cu freza trebuie din nou slefuiti/lustruiti si copti si ce le-o face...

Asa deci, Cryna...vrea poznasul benzinaca-i un scump.
Pai, Nicoll sa nu sti tu de Bibi Blocksberg de pe minimax? Pai atunci iti spun eu ca pe ea o imita ca doar si Diana zbura prin casa cu stufoasa care in cazul ei era batatorul de covoare.


Dany, mult noroc sa gasesti un loc de munca bun si bine platit.
Oare cum se distreaza Elyana la mare?

Va doresc o noapte linistita si numai bine!

Mihaela si Diana 22.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata sirenelor! Va poftesc la -luta!!!







Haideti! Desteptareeeeeaaaaa!!!




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Miha, o imbratisare calda , ca sa nu fii suparata chiar atat de tare ca inca nu ai reusit sa rezolvi cu dintii. O sa fie bine pan' la urma pt. amandoua ! Muuulta sanatate la amandoua si succes sa scape Diana cat mai repede de raceala .
Nu stiu cat se ia pe croitorit ... nu poci sa te ajut dar... iti doresc muuult spor la treaba !
Hi, hi, hi... de Bibi de pe Minimax stiam si eu ... dar, Robert se uita muuult mai rar la ele, ca-i desen animat pt. fetite ... hi, hi, hi...


Amu, va pe toate si va astept sa dati un semnulet si pe icisa ... o zi frumoasa si numai bine tuturor sirenelor!




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

un sfarsit de saptamana placut va doresc fetelor

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Multumim de urare Andanii . Un weekend fain si tie !

Iar, pan' apar si celelalte sirene... mutam -luta in celalalt capitol . Poftiti la dat din innotatoare, aici:


Pestisori... pestisori... (44)




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput