Pestisori... pestisori... (43)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

Muuulti aaani traiaaasca,
Muuulti aaani traiaaasca,
Laaa muuulti aaani!
Cine sa traiaaascaaa,
Cine sa traiaaascaaa?
Laaa muuulti aaani!
Robert sa traiaaascaaa,
Robert sa traiaaascaaa,
Laaaaa muuuuulti aaaaaaaaaaani!


LA MULTI ANI, ROBERT!





Revin la povesti dupa ce ne intoarcem de la dentist...

Mihaela si Diana 22.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Miha, succes la dentist!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Multam fain Danuta, Miha pt. urari. dulce la amandoua.

Offfff, a trebuit sa scot doua dintre videoclipuri, ca nu mai vroiau sa mearga !

Io, amu, coc ardei ... ca, fac o friptura de pui la cuptor cu carnaciori proaspeti si o salata de ardei copti ... plus, felia de tortulet, bineinteles... plus suc, bere, vin, etc.,... yami... poftiti la masa , cand o fi gata ... .

Dany, sper sa iasa frumoasa petrecerea ...

Miha, multa bafta la dentist !


iar... nu cred ca mai revin ... momentan... v-am -at... pa.




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Cryna, ha ha ... si eu am copt niste ardei si vinete ....ca sa vezi cat suntem de identice

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Dany multumim ,si-a revenit Miru cu burtica,acum luam ceva picaturi pt lamblii,ca de astea greu scapa...din cate vad.Oau,si ce gust amar au,bleacs..abia astept sa terminam cu ele

Miha bafta la dentist!

Am fost un pic la cumparaturi,apoi in parc,dar n-am stat mult ca era tarziu si prea cald deja..Miru e asa de cuminte si buna,ii iau toti jucariile,ea nu zice nimic...o fetita mai dadu si cu pietricele,ea nimic,nu zice nici pas..altii parca-s prea agresivi,nu mi-ar place nici asa..
Dupa ce-a papat, mi-a zis: 'tecut foamea'
Asteptai postarita,sa aduca pensia lui ticu,acusi plec sa calc niste haine..cat mai doarme mandra mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

Asa cum am zis, am revenit...
Am vrut sa postez mai devreme, dar nu-mi mergea DC-ul, nu stiu ce-o avut ca-n rest mergea net-ul.
Azi, facu matza mea si-un pic de circus la dentist, asta ca am prea laudat-o
N-a durut-o, dar vezi doamne nu i-a placut solutia aia amara si cand i-a pus un tampon in gura ca sa nu-i bage aspiratorul a tras un tipat si niste lacrimi de crocodil.A lasat-o sa coboare de pe scaun, sa vina la mine in brate si i-am explicat ca trebuie sa stea cuminte ca nu am venit aici sa dam spectacol, ci sa reparam ce-i stricat in gurita.Cica îi vine sa verse de la tapoanele acelea, ca bâr, ca mâr...I-am spus ca asa eu n-o mai recompensez pt curaj ca nu da dovada de curaj si asa s-a dus inapoi pe scaun si-a stat cuminte. Nu i-a mai pus tampon ci tinea dr intr-o mana aspiratorul sa nu-l simta ea acolo in gurita si cu cealata lucra. La final a imbratisat-o d-ra dr si-a pupat-o si spera ca vineri sa nu mai faca asa...I-am tinut la inoarcere teoria chibritului si mi-a promis ca vineri n-o sa mai tipe...sa vedem.I-am luat totusi un iepuras micut, dar i-am spus ca vineri de face asa nu mai primeste nimic. Trebuie si recompensa, ca no altii sunt dusi târâs pana la stomatolog...(asta sa ma scuz eu pt recompensa)
Asa ca acu' are plomba foto ca-i tot o masea care se schimba la 12 ani si aia doar cu ciment si nu mai stiu eu ce, ar rezista o luna, doua...
Mno, iar trebuie sa dispar...
Ne mai citim.

Mihaela si Diana 22.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:




Gata petrecerea ...

Hmmmhhh, Dany... zisasasi ca te-ai nascut la Iasi, eu sunt din Iasi... deci, vezi legatura sau nu ?!? Iar, persoana cu care am cea mai "profunda" (sau fara ghilimele ) legatura telepatica, zic eu , e tot nascuta in Iasi... deci, Iasul e un punct comun, nu?!?

Danuta, multa sanatate Mirunei cea cuminte !

Miha, ce de-a peripetii la dentist... bine ca, pana la urma ati rezolvat cu bine ce aveati de rezolvat ... dulce Dianei, ca sa fie mai curajoasa data viitoare.




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Si... sa va pun si ceva poze... scuzati debandada din casa ... n-am terminat inca cu renovarile ... de aia, si cadoul lui Robert nu e chiar asa de bogat , ca in alti ani ... ca, na, o cam saracit cu renovarile ... eh, asteptam si cadoul lui taica-su, ca o sunat si-o zis ca diseara ajunge pachetul ... hmmmhhh, vedem noi ...

Gata. Am "vorbit" destul ... hai sa va las link-ul...

http://family.webshots.com/album/574305966uoazUh


V-am -at pe toate. S-aveti o seara placuta! &






Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


nimeni pe aici ... tot io bantui ... nu va plac pozele mele ???
Gata. Au sunat surorile mele... au trimis banuti si ma duc, maine, sa iau cadouri pt. poznas si din partea lor ...

Voi ce mai faceti ? Pe unde umblati?




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Cryna, gata am aprut , daca ai strigat si ai inceput sa plangi .... hai ca merg sa vad pozele si revin

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput