Pestisori... pestisori... (43)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Nicoll, confirm!
Am plecat, v-am pupat, ne citim cand o sa am net!


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

pozne-npoze

Before you judge me, try hard to love me.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

'Neata fetele!!!Haideti la o calda ca la noi e asa de urat...e nor si bate un vant de nu-ti vine sa iesi din casa...Hi,hi dar eu deja sunt la munca...
Cryna sa va fie de bine plimbarile!Cat despre linistea noastra...nici nu vreau sa ma gandesc ce ar fi insemnat sa stam la bloc mai ales dupa ce am stat la casa pe pamantpai si mandrele mele fac un taraboi...nu mergem la bloc decat 1-2 seri pe luna eventual si atunci e jale.Fiind obisnuite sa alerge si sa vb tare,ca de pe "batatura" nu deranjeaza pe nimeni,acolo cred ca tare-i streseaza pe vecini.Nu zic saracii nimic,stam putin...dar sub noi sta o fam de oameni care nu aud f bine.ei,cand ajungem noi,din cauza alergaturilor ne mai bat si in calorifer...Iti dai seama?
Dany lasa colegii,fiecare le stie pe ale lui.ce nu-ti place nu baga in seama.
Cristiana s-a notat si spor la treburi!

Mai fetelor piticele mele nu stiu ce au ca se trezesc zilnic dis de dimineata,pana in 6.30.Ce tie si cu copii astia.In loc sa profite de somnul dulce...
Gata,merg sa-mi fac treaba la inimioare,va

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Mmmmmm, miroase a -luta... ... multam Nicoll.
Eh, las'ca, mandrele tale au doar o perioada de sculat asa de dimineata... le trece lor... .
Hmmmhhh, mda, e cam nasol cu vecinii si copii mici la bloc... dar, avand in vedere ca, noi stam la parter... nu sarim in capul nimanui ... si, noi respectam orele de somn, de liniste... si, apoi, cand vin la vecinul de deasupra nepotii, sa vezi ce harmalaie si durupaiala in capul nostru ... si, noi nu comentam asa cum fac altii ... na, ca doar si noi avem poznasul nostru... si, apoi, toti am fost copii, au avut copii, etc., si bla-bla-bla... dar, mno... stii cum e cu "paiul din ochiul celuilalt si barna proprie", nu ? Cre'ca asta doare mai tarisor... ca, nu se uita la ai lor, ci fac comentarii asupra altora... nu mereu, bineinteles, dar cat sa te deranjeze ... amu, nici nu mai bag in seama daca se mai comenteaza ceva sau nu ... ... eh...


la toate sirenele si va doresc o zi frumoasa si cat mai placuta!




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna ziua !

Buna cafea ..Nicoll ... si daca tot am promis ceva bun , iaca va ofer o placinta calda cu iaurt



Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

dany buuna placinta.
Ma alatur si eu cu niste struguri din productie proprie.

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Oau , Nico , spueribuni strugurii ....abai astept sa se coac si ai mei la tara si trag o fuga .....


plek cu treburi ep afara , desi nu am nici un chef , am o stare bleaga asa , cred ca mi-a fost putin rece zilele astea ....


o zi usoara


Citat:
citat din mesajul lui nicoll_mada

dany buuna placinta.
Ma alatur si eu cu niste struguri din productie proprie.

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN


Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Eiii Dany si la noi mai au strugurii sa se coaca,dar avem si ceva timpurie.Si uite ca sa depasesti starea naspa,stiu ca poti,sta in firea pestioaicelor.

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


sa va ofer pranzul ... vaz ca voi ati inceput cu desertul, ca Robert ... Mmmmmm, yami-yam si placinta cu iaurt, Dany , si strugurii, Nicoll . Io, va servesc cu o musaca din carne tocata de pui, facuta si la cuptor si asezonata cu o salata de varza verde si un pahar de bere rece , sau suc rece , dupa cum doreste fiecare . Pofta buna !!!

Dany, o calda, ca sa-ti treaca starea bleaga .
Nicoll, servici usor in continuare .

Io, amu, hranesc poznasul, ca s-au intors din plimbari ... si, pe urma, la cu el... ca sa pot manca si eu ...


Va pe toate si va doresc o dupa-amiaza placuta!




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Cryna uite chiar am sunat acasa sa-i zic mamei ca vreau si eu musaca .Pana ii va veni randul sevesc de la tine.yami..yam ce buna eeee!
Sarut mana pentru masa!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Asa, Nicoll... suntem pe aceeasi lungime de unda ... iara ... ... sa-ti fie de bine masa . Si, pofta mare si la cea de acasa .

Dany, vaz ca o disparut ... cu treburi, bineinteles... o asteptam diseara la raport .

Si, asteptam si celelalte sirene sa ne dea cate un semn de viata .

si o dupa amiaza placuta in continuare la toate.




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput