Pestisori... pestisori... (43)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Sarut*mana pt. masa ! A fost buna si gustoasa si bucatraseasa frumoasa!

Somn usor Robert ...si mamy



Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Ely , drum bun si petrecere frumoasa la mare!Sa reveniti sanatosi si bronzati si cu multe poze .

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

Salutare!
Timpul asta bata-l vina...
A fost serifu la dr., nu are nimic in ochi doar o conjunctivita(forma mai usoara).I-a dat niste picaturi si trebuie puse cate una in fiecare ochi de 4 ori pe zi.
Diana e mai bine, acu' cica doarme...vorba vinesta in pat si se odihneste ca pe la 6 mergem la socrii unde-i nepotul de la Sibiu sa-l sarbatorim ca implineste 7 ani. I-am luat un trening dragut ca sa aiba la orele de ed. fizica si niscai dulciuri.
La noi e cald si soare asa ca vom sta in curte si vom astepta gratarul si mititeii.
Vasi va doresc o zi minunata!

Elyana, daca nu ne mai intersectam pe forum, va doresc concediu placut, sa va distrati si te asteptam cu poze.

Mihaela si Diana 22.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Miha, ma bucur s-aud ca stati din ce in ce mai bine cu sanatatea, atat Diana cat si sotul tau... vindecare rapida la amandoi & ! Si, distractie maxima la gratar !!! "La multi ani!" nepotelului si de la noi .


la toate sirenele & o zi frumoasa in continuare!




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

N-am disparut inca
Saru'mana pt. urari... maine cica o sa fie vreme mai urata... dar e bine, ca mai mult pierdem vremea pe drum, pana ne instalam... Pe urma sper sa fie vreme frumoasa

A schimbat soacra papucii... le-a luat cu un numar mai mare decat ar fi trebui, pt. ca erau singurii mai apropiati pe care-i mai avea ... adica masura 26 ... Elena poarta atat... mama lor de chinezi

Bagajele inca nu le-am facut... mai pe racoare... acu' termin curatenia... sa nu-mi las motanul in dezordine ... ei, vine mama sa il hraneasca, sa stea cu el sa nu se plicitseasca...

poate mai intru mai pe seara



Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna dimineata!

O cafea ....poate , poate va trezeste mirosul si veniti .

Pentru cine nu bea cafea ofer un suc si ceva de papica


Adunarea




Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

La multi ani , ALEXANDRU PETRU , de Nally si tuturor sarbatoritilor ce poarta acest nume ALEXANDRU

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


la -luta lui Dany !
'NEATA la toate sirenele!!!

Cine doreste horoscopul de azi, 30.08.2009?!? Io, vi-l las :

- "Chiar daca te simti singur(a) mare parte din aceasta zi nu iti obosi prietenii cu telefoane. Profita de timpul liber pe care il ai sa te odihnesti. Compania o sa vina de unde te astepti mai putin."


- "Prieteni si familie...
Iti va fi greu azi sa te imparti intre familie si prieteni. Venus te trage de maneca spre sfera relatiilor amicale, Luna zice sa mai stai si pe la domiciliu, mai ales daca se anunta vizita unor rude. Mama ta ar putea sa aiba ceva vesti pentru tine, asa ca pleaca urechea la ce spune. Luna si Soarele se vor sustine reciproc in aceasta zi . In consecinta, imaginatia ni se va imbogati prin sentimente profunde care nu ne dau pace. Fie vom decide sa scriem, fie sa transformam cumva in mai bine lumea. Cel mai bine e sa incepem cu ceea ce avem langa noi."
- "Presimti ca urmeaza sa se intample ceva in perioada urmatoare si nu stii foarte clar ce sa crezi. Sa te tii de ceea ce ai deja, fugind de schimbare, sau sa te deschizi in fata noului cu incredere? Cat timp nu ai o viziune mai clara asupra viitorului, nu poti aborda atitudinea potrivita, de aceea astepti macar un semn care sa prefigurezi cumva directia. Tii cont de orice mesaj care vine catre tine, ca sa stii cat de putin ce te asteapta."
- "Traversezi o perioada agitata, in care trebuie sa rezolvi o multime de nimicuri. Cineva va interveni in planurile tale si acest lucru te va deranja; nu este insa, cazul sa iti manifestati supararea. Incearca sa discuti nemultumirile care te apasa si sa rezolvi totul fara prea multa zarva. Succesul este conditionat de diplomatie indiferent ca este vorba de afaceri sau de chestiuni personale."
- "Cei din jurul tau vor sa-si arate apreciatia pentru abilitatea ta de a actiona si de a rezolva lucrurile asa cum trebuie. Sa lasi ceva in urma ta are o semnificatie speciala pentru tine acum.Gandurile si ideile tale sunt pur practice si viziunea ta clara a problemelor fac ca pozitia ta in calitate de manager sau supervizor sa fie de neevitat. Iti place organizarea la scara mare si cariera sau afacerea ta vor fi mereu pe primele locuri. Simtul tau de disociere, cand e vorba de probleme practice, este de nepretuit.In aceasta seara este posibil sa ai parte de momente romantice alaturi de persoana iubita."
- "Te intalnesti cu cateva persoane dragi, pe care nu le-ai mai vazut de multa vreme. Afli tot felul de lucruri care te bucura si simti ca te umpli cu energie pozitiva. Seara o petreci facand planuri de viitor."


la toate si s-aveti o duminica superfaina !!!




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Cryna, multam de horocop .Ce faci, gata aranjatul ?

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Aproape gata si cu aranjatul Dany... ieri am lasat-o mai moale oleaca si-am facut doar ceva-ceva prin bucatarie... mi-a mai ramas balconul dar, se face si ala , nu-i bai... si nici nu ma mai zoresc ... cre'ca ma pali lenea , ma cam plictisii de atata treaba ... hmmmhhh ...




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput