Puiuti de Randunici 2008!! (303)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

fetelor!
am si eu o intrebare:
Eric are o diaree de toata frumusetea
cas se poate da ?

AMR 2 SAPT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

blanka, smecta, ceai de menta..zicea Ariel de furazolidon ptr copii..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

bine,bine si mancare?eu eram curioasa daca pot sa ii dau
cas ca ii place tare mult

AMR 2 SAPT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.

Azi am fost si noi la un gratarel, foarte bine ne-a prins (la copiii celor care ne-au vandut terenul - cam de varsta noastra, am ramas prieteni), copiii s-au jucat, au mancat, acum sunt la nani si sper sa doarma tun (mai ales al mic, al mare oricum doarme bine!).

Vad ca pe crenguta cam adie vantul plecarii... spre tarile calde! Ariel, suna bine, dar mai intereseaza-te sa fie totul ok.

Blanka, poate niste lapte praf special? Si uscaturi...

Maine, o noua saptamana de alergatura... notar, fotograf plus alte nimicuri, multe de altfel... da deh, daca ne-a mancat...

O saptamana faina, fara bolesnite (desi la noi s-a racit vremea...)!

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

la diaree, e indicat chiar usor sarat, noua ne-a recomandat nitica telemea...in rest, orez, banana, morcov fiert..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Casul de unde e cumparat? Ca daca are cheag teoretic at trebui sa il stranga la burta, insa doar teoretic...

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:


Gata,in sfarsit,bagajoiul....moamaaa,ce m-am mai spetit sa nu uit ceva..sper sa nu fi uitat.
Luny,eu iau logest si numai in primele 1-2 luni am avut sangerari,acum e ok...bine,mai putin efectele naspa de scadere a si de oboseala cronica pe care le am in exces cand iau ac,dar ce sa fac?
Gata...ultimele retusuri si ...la culcare..
si sa va gasesc cu bine..

P.S.Cine da lapte Nestle la copilas,la kaufland are o promotie:pachet cu 2 cutii lapte+o canita super nestle cu cioc moale =43lei..



mami de TEA (1.04.08)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Heloooo...si ecoul heloooohelooohelooo
Am zis eu ca o sa fie liniste pe crenguta, am cobit ptiu ptiu
M-am delectat dimineata cu Steful mancacios si vorbaret si frumos si cu Mufa in lupta cu pestii Scump rau
O las pentru maine pe Amira ca iar am nivelul energetic prastie
Stela vacanta placuta, odihna la greu, vreme buna si copil model va doresc!
Gecko bulburuceala placuta si voua, odihna multa si peripetii frumoase in familie! Waitting for video call
Luny bine ca v-ati gratarit
Clau sa ai o saptamana de vis
Nicoleta am uitat sa-ti spun ca m-ai aburit Ce cartierul 21 fata Mie sa-mi spui cate camere, ce curte, cat de departe de centru Si ce gard la mosie ca n-am inteles
Ariel suna bine Egiptul...parerea mea e sa fie la sfarsitul lui septembrie ca tot e f cald. Vestea buna ca apa o sa fie supercalda, vestea rea ca verdeata o sa fie cam parjolita de caldurile de peste vara . Iar cu echipamentul...pai n-au ei? Eu n-am mai auzit pe nimeni sa aiba costum de scafandru acasa (bine, vorbesc de amatori ) Si nici sa te scufunzi de capul tau n-am mai auzit Dai banu', capeti instructor, costum si poza Tzac-Pac! vorba unei duamne
Blankar eu stiu ca branza e buna la burtica...morcovi fierti...orez...ceai de menta mult....ce sa zic, sanatate multa! E de la antibioticul ala sigur! Si Mark grasutul
Lyvy ce frumos in natura Era si pacat sa nu vedeti daca tot sunteti asa aproape
Miha am citit si eu pe blog Daca Dudulea are 2 kg mai mult compenseaza cele 10 cuvinte pe care nu le spune ?
Si ca veni vorba Azi se intindea de zor pe masa sa ia termometrul. Intr-un final il apuca, apasa pe buton si ce credeti ca vroia sa faca????? Se chinuia sa si-l bage in fund , pe langa pampers asa...mai mult prin fata, dar nu conteaza Si tot azi a invatat sa traga apa la WC Face pe el, dar dupa aceea e civilizat si trage apa
Nani , somn usor


Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

'Na seara si din Berceni!
Abia acum s-a culcat si Vlad, am fost singurica cu ei pe seara, randunoiul e si acum la emisiune , pe DIGI Sport, daca vreti sa-l vedeti

Au venit nasii, am papat bun si mult, copilasii au fost cuminti si au papat si ei exemplar, am primit cadouri frumoase....sunt putin obo dupa atata bucatareala si vase spalate...dar ne face o enorma placere sa ne intalnim cu nasii, la noi, la ei, mereu se lasa cu bunatati multe si ne intelegem perfect!

Am vazut-o pe Amira scumpica foc!

Luny, sa va fie de bine gratareala!

Nico, spor la treburi!

Stela, vacanta placuta!

Ariel, ce bine suna Egiptul

Peste o saptamana, pe vremea asta, o sa fim la mare, abia astept! avem si noi o saptamana de pregateli, cumparaturi si alte alea...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Vaaaiii, mortal Dudulea cu termometrul!

Stefu e comic rau inainte de baie! ne ducem la baita, impreuna cu Vlad, Vlad face pipi si Stef imi arata colacul, sa i-l pun pe wc. Il urc pe Stef pe wc si incepe sa dea din cap ca nu face O sa-l filmez! mor de ras! ma chinui sa-i sugerez ce trebuie sa faca, el nimic, zice ca nu, il dau jos, il pun in cada, cum simte apa la picioare face pipi in apa

Mergi la inceput