Burtici fericite de septembrie-octombrie (163)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

Barbatii sunt precum pantofii :
– cei care iti plac, te costa.
– foarte putini merita pastrati mai mult de un sezon.
– daca nu ii iei potriviti, s-ar putea sa te bata
– cei comozi nu te atrag, iar cei care te atrag nu vor sa intre.
– oricat le-ai vorbi, nu devin mai maleabili.
– unul singur nu e de ajuns decat pentru cenusarese.
– unii merita lasati la usa .
– lumea te judeca in functie de ei.
– alte femei te invidiaza pentru ai tai, iar tu invidiezi alte femei pentru ai lor.
– cei sireti trebuie legati.
– trebuie calcati in picioare





Aida ... 35+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine




cata dreptate!

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si 34+ Anna Sophia
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui titi143

Fetelor am o intrebare. Ieri seara mi-am masurat circumferinta burtii si am 116 cm. Oare este mare pentru 31 de sartamani sau este bine?

31+ cu Eduard Thomas
Evolutia noastra


Eu am 111 cm la 37 de saptamani fix ....asa ca nu stiu cum sta treaba dar conteaza in mod esential si de la ce talie am plecat...iar eu nu stiu
Ai poze in album ca sa vad cam ce statura ai ? Ca ma gandesc ca nu am cum sa ma compar eu care toata viata am avut 55-60 de kilograme cu o fata de 45 kg.....

Cea mai fericita 37 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Hai Mary poate ti se intampla visul chiar azi!!!!!




Cea mai fericita 37 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimika spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Citat:
citat din mesajul lui mimika

Ziua si dovleacul . Ziua buna si de la noi!! Sa traiasca bebe Karolina, sa se faca mare, sanatoasa si frumoasa, sa isi bucure parintii!!!

Poze noi:

http://good-times.webshots.com/photo/2144413880104955882mrHGNN

hi5
poze


ioiiiii.....ce minunatii ai tu acolo.....superbe pozele !!!!
Mimko dar ce scrie in caietul ala de pe pat ? orele de alaptat cum ne-a invatat Adimerceds ?

Cea mai fericita 37 + cu



Da, ore de alaptat si ce medicamente le dau. Sa nu incurc borcanele. Mai ales ca nu papa intotdeauna la aceleasi ore.

kiki, merci de aprecieri, da' alea chiar sunt cearcane Da' nu conteaza. Ieri am fost pana in Auchan si mi se parea ca imi fuge pamantul de sub picioare, dupa 3 saptamani de stat in casa. Vedeam cam in ceata, dar vestea buna este ca...imi intru in ritm. Mi se pare normal sa ma culc la 12, sa ma scol la 1 jumate - 2. Sa stau pana la 3. Apoi cu noroc ma scol la 6. Sau la 5. Stau o ora sa le dau papa, apoi mai dorm pana pe la 8 jumate-9. Si tot asa. Ma uit la filme noaptea. Adica jumatati de filme. Azi a plecat si mama de la mine, cu lacrimi in ochi, ca ce face ea fara dovlecei. Asa ca sunt pe cont propriu. Va pup! Mai intru, mai arunc o majoreta, mai o poza, dar voi ma iertati ca nu sunt mereu pe faza.

hi5
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Aida io ma gandeam sa-mi iau niste pantofi noi!

38s+ 3z cu floricica RAISA MARIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui mimika

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Citat:
citat din mesajul lui mimika

Ziua si dovleacul . Ziua buna si de la noi!! Sa traiasca bebe Karolina, sa se faca mare, sanatoasa si frumoasa, sa isi bucure parintii!!!

Poze noi:

http://good-times.webshots.com/photo/2144413880104955882mrHGNN

hi5
poze


ioiiiii.....ce minunatii ai tu acolo.....superbe pozele !!!!
Mimko dar ce scrie in caietul ala de pe pat ? orele de alaptat cum ne-a invatat Adimerceds ?

Cea mai fericita 37 + cu



Da, ore de alaptat si ce medicamente le dau. Sa nu incurc borcanele. Mai ales ca nu papa intotdeauna la aceleasi ore.

kiki, merci de aprecieri, da' alea chiar sunt cearcane Da' nu conteaza. Ieri am fost pana in Auchan si mi se parea ca imi fuge pamantul de sub picioare, dupa 3 saptamani de stat in casa. Vedeam cam in ceata, dar vestea buna este ca...imi intru in ritm. Mi se pare normal sa ma culc la 12, sa ma scol la 1 jumate - 2. Sa stau pana la 3. Apoi cu noroc ma scol la 6. Sau la 5. Stau o ora sa le dau papa, apoi mai dorm pana pe la 8 jumate-9. Si tot asa. Ma uit la filme noaptea. Adica jumatati de filme. Azi a plecat si mama de la mine, cu lacrimi in ochi, ca ce face ea fara dovlecei. Asa ca sunt pe cont propriu. Va pup! Mai intru, mai arunc o majoreta, mai o poza, dar voi ma iertati ca nu sunt mereu pe faza.

hi5
poze


Esti o draguta si sunt sigura ca te vei descurca minunat.
Incet incet probabil ca se va crea o rutina splendida cu bebelacii tai.
Au trecut deja 3 saptamani incep acum chiar sa-mi tremure gladiolele.....
Daca mai ai timp poate ne spui si de cum se comporta sotul tau, ce transformari sunt la ei ca barbati.....e emotionat ? Le face baita ?

Cea mai fericita 37 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui mary_07

Fetelor,plec la spital. Am vb cu dr. si mai mult ca sigur azi facem ceza
Va dau eu sms,Anco si Raluk nr voastre le am

My family

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 38+, cu -Razvan


_

AMR 4 zile






what????!!!!!


GO MARY
NASTERE USOARA SI BEBE SANATOS!


Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si 34+ Anna Sophia
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns santorini spune:

Hai Mary multa bafta si bebel sanatos

37+ cu

nazdravanul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns santorini spune:

Mimika esti extraordinara. Ai asa un calm cand povestesti cum te descurci cu cei doi dovlecei! Imi insufli si mie starea asta de liniste!

37+ cu

nazdravanul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Mimika mi se pare haioasa poza lui "tati cu...nu-i cunosc funfuletzul" Doamne sunt atata de frumosi! I-as manca io! Dar tu fii in continuare precauta cu soacra!

Imi permiti sa-mi dau cu parerea ca seamana cu tine?

38s+ 3z cu floricica RAISA MARIA

Mergi la inceput