Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 (51)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

lisbeth, eu te admir ca ai putut! eu nu pot si pace! Barbatu-meu imi propune sa il mutam in patul lui la noi in dormitor, dar mie si asta mi se pare prea mult.

4 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kea
si ayla, s-a entuziasmat si a uitat sa spuna ca pe site-ul ala gasiti cartea "Mama si copilul", de EF.Dati cautare dupa cuvantul copil la e-books. Partea doua cred ca ne e foarte utila.Keutu cheliutu 4 luni
Am pus trei pozici in album Acum ma uit sa vad tooooate minunileMerge, Kea?mami de Silvia Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

mersi kea..lasa...ca acum nu mai am nervi..nu le-au eisit bune analizele bebeilor...dispar..pe ziua de azi...

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006
www.infoturism.ro/acorda-puncte/101832/" target="_blank">Votati

Poze gemeni


Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

bogdana, le-a iesit anemie, sau ce?

4 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Bogdana, succes si sanatate.

www.infoturism.ro/acorda-puncte/111268/" target="_blank"> Un vot de increde va rog


Poze Raru

Raru, tziparul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

cati m-am prins, dar tu ai micsorat pozele inainte?
imi place printesa ta, e la fel de pletoasa ca al meu

4 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Va rog mult sa ma ajutati! Scriu pe scurt...
V-am mai povestit ca am probleme cu Clau ca are piciorusele de la genuncgi in X. Azi am facut radiografie, si mi s-a parut ca parca nu arata cum imi amintesc eu sa fi invatat la anatomie. Am dat o fuga la dr de familie a vada cum e si a zis ca este "putin modificat" (adica nu am intrat la ea ca erau multi pacienti, a intrat doar asistenta, pt ca noi oricum avem luni programare la un ortoped).
Ce sa caut pe net ca sa vad cum ar trebui sa fie oasele genunchiului? Ca tot caut pe google dupa diferiti termeni si nu gasesc ce caut. Dati-mi idei, adrese, evetnaul linkuri in engleza, orice, ca deja ametesc si tremur de starea care o am. Sper sa nu fie grav si sa se mai poata ameliora.

Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, cea mai buna mami pentru Claudiu, Luana, Alma
Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!
Aprinde o lumanare in memoria Almei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/f7UVoUW-xw8&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/f7UVoUW-xw8&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>


toate valorile sunt sub...inclusiv globule rosii..albe..e o varza totala....sper sa ajung la dr...acum..ca altfel mor de stress....

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006
www.infoturism.ro/acorda-puncte/101832/" target="_blank">Votati

Poze gemeni


Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

monica...ce ziceam..coincidenta??destin??de ce ne nimerim mereu deodata..si cu sotii...si cu copiii?

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006
www.infoturism.ro/acorda-puncte/101832/" target="_blank">Votati

Poze gemeni


Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

of, fetelor!

Cativ, sa inteleg ca trebuie sa instalez nu stiu ce?

4 luni

Mergi la inceput