Darius-Andrei - un ingeras senin al cerului (9)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maitreyi spune:

camy cum sa nu aiba rost? noi suntem aici, cele care vrem sa fim alaturi de tine indiferent de momentele prin care treci. pt ca il iubim pe darius, pe tine, pe bebe mic. topicul asta este pt darius, pt tine, este topicul odiseei noastre pt ca voi faceti parte din ea.

cateodata e necesar sa ma iei si un nesimtiron asa ca ia acum o doza si nu pune la suflet. noi suntem aici si ne gandim la voi si ne

-------


mamica fericita de Alexandra


-------

Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca...

Minunea de la Doamne-Doamne 17.06.2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Da...Struluta a cumparat azi caruciorul lui Flavius din Budapesta... sunt asa de fericita..
..plus ca Cristi in seara asta a avut un joc cu fiu-sau...unul dadea cu sutul in burta mea.,..si altul pupa burtica sa ajunga la bebe...


...cand ma gandesc ca Darius nu a avut parte de toate dragalaseniile astea
Sunt convinsa ca flavius simte cat de iubit este, sunt calma, nu ma mai supar (...in afara de suferinta lui provocata de pierderea lui darius)..pe cand la darius...saracutul...cat a mai suferit...nici dragalasenii, nici pupicuri, nici liniste...cred ca si de-asta nu misca asa cum face Flavius....si ma simt asa de vinovata...parca am fost niste inconstienti eu si Cristi...

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

Sa-l ajutam pe Alex


28+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Camy, nu vorbi asa...Darius a fost, este si mereu va fi iubit!!! Treceati printr-o perioada mai dificila atunci, dar asta nu insemana ca nu a fost iubit si dorit...MAi tii minte cand ziceai la odisee ca abia stepti sa il ti in brate, sa il pupicesti , sa fi sigura ca totul este bine cu el ???

Ma bucur ca a reusit Simona sa va cumpere caruciorul...

Si , asa cum au zis fetele, aici e subiectul lui Darius, iar noi scriem aici fiindca ne gandim la el, la puiul mic, la faptul ca scurta lui viata aici, ne-a schimbat multora dintre noi existenta, felul de percepere a vietii... Te pup si te imbratisez!!!

Mamica de poznas

Bazar pentru Bogdan
Bazar pentru Sebi
Bazar pentru Mihaita
Bazar pentru Ema


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta29 spune:

CAMY, ma bucur ca ti-a gasit Struluta caruciorul,sa-l stapaneasca sanatos Flavius si sa faceti muuuulte, muuulte plimbari cu el
Cat despre rautatile unora,da ignore,nu merita sa-ti bati capul cu asrfel de oameni


povestea nasterii nazdravanei

minunea care ne-a luminat viata

Violeta ,mamica de nazdravana mica -Alexandra Valentina(2.09.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

camy, nu cunosc povestea cu prima ta sarcina, dar nu cred ca ai de ce sa te simti vinovata! sunt sigura ca darius stie acum cat de mult il iubiti. o sa fie totul bine! abia astept sa te vad nascuta si cu bebe in brate!

*toata lumea sa traiasca, numai noi sa nu murim!!*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

si eu vreau sa ma vad odata nascuta...sa-l aud pe Flavius urland cu toata puterea lui...Doamne Ajuta!


In sarcina cu Darius...am avut foarte multe probleme...cred ca asa cum unii nu au nici intr-o viata intreaga...la mine au venit toate intr-un an...si mi-au pus capac cu moartea lui Darius..am tinut-o lnt...de pana si fetele de la odisee ma trimeteau la biserica...sa-mi citeasca un preot...ziceau ca nu-i lucru curat..ca prea se intampla toate...si asa a fost..toate s-au intamplat...

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

Sa-l ajutam pe Alex


28+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

imi pare rau..........n-am stiut ca au fost si alte probleme. lasa ca au trecut toate, de acum inainte va fi bine, TREBUIE!

*toata lumea sa traiasca, numai noi sa nu murim!!*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Doamne Ajuta!

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

Sa-l ajutam pe Alex


28+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Camy , nu lua in seama rautatiloe altor persoane. Noi stim ce fel de om esti asa ca nu exista comentarii asupra ta. Important este ca tu si Flavius sa fiti bine, sa te bucuri impreuna cu Cristi de plansul lui, rasul lui, trezirile din timpul noptii, s.a.m.d. Asta e tot ceea ce conteaza acum

Sa mai scrii despre tine si bebe, sarcina usoara in continuare

fericita de Crina Alexandra
Crinul Meu
Poze
Crina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelyna spune:

Camy si eu sunt convinsa ca va fi bine,sa nu ai nici o grija.Roaga-te mult !
Nu te mai simti vinovata,toti facem greseli cu voia sau fara voia noastra,dar Darius stie ca a fost si va fi iubit mereu.O sa primesti curand cel mai frumos cadou ....

adelina si piticii
Noemi 2 ani

Mergi la inceput