Albinutze de Mai-Iunie 2009(12)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:



LA MULTI ANI !!!!!

Dragos George bebe de Catalina_b

Rares Florin bebe de Lavinia.p

Iosef bebe de Madalinutza (Marcela)

Alexandra bebe de bettyR

Mamica fericita de bebe RADU-DEIAN (07.06.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ely2304 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ana_micu83

Maria bunica, pupici dulci de la noi ...am vazut ca esti braileanca...si ne-ai facut dor de casa (si eu sunt), dar de 7 ani locuiesc in Sibiu...

Chiar ma distram cu sotul...noi suntem braileni, copilul nascut la Brasov...noi locuim in Sibiu...ce ti-e si cu globalizarea asta!

M-am uitat la pozele voastre...imi pari cunoscuta, dar nu stiu de unde sa te iau...eu in Br locuiesc in Obor si am terminat sc 23 si lic pedagogic!Tu unde locuiesti in Braila?



Ana-Maria si Valentin, fericiti parinti de Andrei-Razvan !


sal...imi permit sa ma bag in seama,pt k ai mentionat de BRAILA SI SIBIU...nu k nu ti-as fi raspuns vreodata..sa trecem la subiect...si eu sunt braileanca k si voi...hi hi hi...numai k is nascuta in SIBIU..CRED k esti perfect in ceata,sunt nascuta in SB si din 89ai mei s-au transferat in BR din cauza tatalui care lucra in cadrul armatei...ce dor imi este de orasul natal...unde locuiesti?eu m-am nascut in VALEAURIE..imi aduc aminte doamneee cum mai cutreieram prin parcurile din spatele blocului...ufffffffffffdor si iarasi dor!

ely mamica fericita....MARINA-DENISE


http://photobucket.com/ely2304

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ely2304 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Relusha



LA MULTI ANI !!!!!

Dragos George bebe de Catalina_b

Rares Florin bebe de Lavinia.p

Iosef bebe de Madalinutza (Marcela)

Alexandra bebe de bettyR

Mamica fericita de bebe RADU-DEIAN (07.06.2009)



sal...cat este ora la tine?numai noi bantuim pe aici...

ely mamica fericita....MARINA-DENISE


http://photobucket.com/ely2304

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_micu83 spune:

Ely, eu locuiesc in Sibiu in partea opusa cartierului Valea Aurie...locuiesc in Lazaret (aproape de gara)...ce super..tu sibianca mutata la Br...eu braileanca mutata la SB hihihihi

Seara placuta!

Ana-Maria si Valentin, fericiti parinti de Andrei-Razvan !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ely2304 spune:

maria:ma declar destul de curajoasa,in privinta copiilor..ii ador...as face o echipa de fotbal dar din pacate nu-mi permite buzunarul asa k nr2 ar fi perfect pt fam noastra!nu ma pot plange k nu ma ajuta nimeni,financiar o am pe parintii sotului langa mine dar nu ma satisface intru-totul numai pt k au ceva...as prefera uneori sa fie fara banii si cu mai mult creier...dar na in viata nu le poti avea pe toate!cred totusi k dk as cere ajutorul in privinta DENISEI nu mi-ar spune nu dar nu il cer pt k desi imi este greu sa recunosc sunt fffff pretentioasa si geloasa in privinta bblinei asa k prefer sa le fac singura atat cat pot si cum pot!tu nu ai pe nimeni?de cate ori se trezeste bb DARIUS?

PHILIP:multumim de primire...chiar mi-ati lipsit dar din pacate primele luni sunt ff grele pt ne acomodam cu chimbarile din viata si mi-a fost destul de greu sa tin pasul cu voi mai ales k am lipsit mult de acasa!voi cmf?bb?

ely mamica fericita....MARINA-DENISE


http://photobucket.com/ely2304

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ely2304 spune:

ana:daaa ce coincidenta....esti 9 pe forum..k nu am avut placerea sa te "citesc"si nici pe bb nu-l cunosc!poate vom avea placerea sa ne cunoastem mai bn!

anda-magda:ms pt aprecieri,sincer nici nu-mi mai aduc aminte de palariuta DENISEI...o sa ma duc sa-mi improspatez memoria!

carla:ce haioasa esti...si mie imi place lasagna...cum o prepari,cu legume sau suc de carne(ragu),mozzarella?pup fetele

ely mamica fericita....MARINA-DENISE


http://photobucket.com/ely2304

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicuratze spune:

Buna seara,

CRIS,e o haioasa fata ta,seamana cu mama
Eu abia vineri plec spre Jupiter,basca s-a facut iar de-o gasca:noi,nasa cu nasu,finii lui nasa cu prietenii+4 copii,plus 2 bucati socri

MIRUTA,bine ca mi-ai zis,imi mai ramane abstinenta,ca barbati-miu cred ca pleaca in lume daca mai fac unul (el si asa zice ca si daca scuipa spre mine raman gravida,iertati expresia).

RELUSHA,,drum bun,sa fie Radu cuminte.

ANA MICU,mie nu mi-a zis nimic de vaccinul asta,a zis ceva de niste optionale pe care ar fi bine sa le facem,dar la varsta de 1 an.

ELY,,vad ca ai inceput sa revii in schimbul de noapte.

La multi ani sarbatoritilor de azi!!


Ne-am pregatit si noi de botezul de maine,tineti pumnii sa fie fata linistita.

Elena,mama Andrei (11.06.2009 ) si a lui Radu (21.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

elena, petrecere frumoasa.
ely, suntem bine, ne poti vedea la semnatura
maria, pup, azi noapte a dormit primul somn de 5 ore! yuhuhu!

US

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ely2304 spune:

anda-magda,philip:am vizionat pozicile voastre,bb seamana leit cu voi mamelor..ce dulcii sunteti cu totii(bbii)si voi mamelor sunteti frumoase nu va faceti griji...

nicuratze:yep bantui si yo pe aici exact cand nu-i nimeni prezent...k tot nu am somn...plus k bblina mea si sotiorul dorm bustean!tinem pumnii sa fie totul asa cum a-ti planuit,iar bblina sa fie cumintikasteptam pozici!

ely mamica fericita....MARINA-DENISE


http://photobucket.com/ely2304

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Relusha



LA MULTI ANI !!!!!

Dragos George bebe de Catalina_b

Rares Florin bebe de Lavinia.p

Iosef bebe de Madalinutza (Marcela)

Alexandra bebe de bettyR

Mamica fericita de bebe RADU-DEIAN (07.06.2009)




La Multi Ani si din partea noastra!

mami de Darius Nicholas(20 Mai 2009)


Buburuza noastra
www.flickr.com/photos/24984384@N08/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput