dr. Iosup

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Se poate sa ai dreptate, eu tind sa cred ca pur si simplu din anumite motive nu mai vrea sa colaboreze cu ei.

----------------------------------------------
Alexandra 34+ se pare ca fluturasul va fi Alessia Ruxandra
Bbelusa cea iubita

Da Doamne sa ne nastem sanatoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

alex nu trebuie sa te enervezi asa...de la unul dintre cabinete mi s-a spus ca nu mai are dreptul sa faca eco de sarcina...daca e asa sau nu asta nu mai stiu...si aici nu era problema daca a uitat sa faca eco stiam ca au fost ceva scandaluri si m-am gandit ca poate i s-a interzis...atata tot...
deci daca stie cineva ceva concret poate ne spune si noua dar fara a tipa ca nu e un subiect pro sau contra iosup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danuta1979 spune:

Fetelor, ceva este. Eu am observat pe hartiile de mi le-a dat la eco morfo 3 - facuta la Fortis pe 30 iulie. Nu mai apare pe antet clinica fortis ca la morfo 1 si 2 ci AMT Ultrasound, la semnatura si stampila apare parafa lui Tutunaru si nu-ti mai da inregistrare pe stick/CD (nu-i mai merge cica inregistrarea dar nu-i mergea de ceva timp si tot nu a mai reparat-o). Numele Iosup nu mai apare nicaieri in hartii.

Plus ca ..fata de morfo 1 si morfo 2 cand era plin la usa lui...la morfo 3 nu era nimeni...am intrat direct...si cand am iesit iar nu era nimeni la el, ci doar la Tutunaru.

Daca are probleme sper sa le rezolve pt ca mie mi-a placut de el si ma gandeam sa merg si la bebe 2.

Dana 35+ cu Alexandra
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Dana&year=2009&month=9&day=21&babycount=1

AMR 4-5 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Pai poate chiar nu mai are voie sau mai bine zis era momentul sa nu mai aiba voie .

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Are mama o ratusca...
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=2" target="_blank">an1 si an2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Pai poate chiar nu mai are voie sau mai bine zis era momentul sa nu mai aiba voie .

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Are mama o ratusca...
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=2" target="_blank">an1 si an2



Anca, ce stii tu si noi nu stim? Zi si mie pls

monis 28
acum si cu poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Pai de exemplu ca ditamai ecografistul nu a fost in stare sa vada ca bb are inima pe partea dreapta

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Are mama o ratusca...
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=2" target="_blank">an1 si an2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

Haha, n-are competenta dw a realiza eco de sarcina, si nici n-a avut vreodata. Asta mi-a spus colwgiul medicilor ca raspuns la plangerea fcuta ! E un medic generalist cu aere de mare dr.. In final e doar un ratat cu mustat;)

************************************************************************************

MIHAITA VREA SA NU MAI FIE DIFERIT !


oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S


www.alexandruconovaru.ro , www.helpsonia.com

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Danuta1979

Fetelor, ceva este. Eu am observat pe hartiile de mi le-a dat la eco morfo 3 - facuta la Fortis pe 30 iulie. Nu mai apare pe antet clinica fortis ca la morfo 1 si 2 ci AMT Ultrasound, la semnatura si stampila apare parafa lui Tutunaru si nu-ti mai da inregistrare pe stick/CD (nu-i mai merge cica inregistrarea dar nu-i mergea de ceva timp si tot nu a mai reparat-o). Numele Iosup nu mai apare nicaieri in hartii.


si eu m-am dus la el ca la un mare guru...

Baby

37+ Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Pai de exemplu ca ditamai ecografistul nu a fost in stare sa vada ca bb are inima pe partea dreapta

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Are mama o ratusca...
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=2" target="_blank">an1 si an2



Really? Moama, pare incredibil... la naiba cu toate...
Nici nu stiu ce sa fac acuma... dr meu lucreaza cu un echografist la care eu nu vreau sa ma mai duc a doua oara dupa ce m-a isterizat inutil la morfo II si ma gandeam ce bine ca ma duc la Iosub...

Merci de raspuns

monis 28
acum si cu poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Pai eu zic sa te duci la alt medic

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Are mama o ratusca...
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=2" target="_blank">an1 si an2


Mergi la inceput