Copii nostri speciali...*(6)*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andru_mami spune:

sa nu va speriati ca m-am rotunjit un picdar mi-a prins tare bine la mare zilele asteamdesi de mancat mancam f putin dimi si pe seara gratar,dar cred ca apa e de vina,las ca acum vine timpul sa plec iar cu andrei la sp si iar slabesc vreo 3 kg,asa mi se intampla mereu.

wnimra-pupici si pt voi,andrei e mai calm acum,desi sa vedem cat tine minunea,cred ca pana ii sparge de tot gingia.
babette-am inteles mesajul tau,e f adevarat ce reiese de acolo,sa dea DD sa auzim numai de bine si vladut sa isi recapete fortele,doamne ajuta,sunt alaturi de tine in orice moment cu gandul si cu sufletul;
adriana-da multe ai mai patimit mamica,de unde ai avut atata putere sa treci peste ele?ma bucur sa aud de bine si ca esti o persoana destul de perseverenta,,copiii toti sunt ok?
kari-asteptam povesti,deci nu te lasa asteptata,hai sa auzim la cate te-a supus viata si cum ai razbit,da?
pup toate fetele si copilasii

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianapop spune:

andru_m arati super fain bronzata,,, si ce daca te-ai rotunjit,,,sa fi sanatoasa ca asta e cel mai important,,,
si eu cred ca de la apa ,,,ai baut doar apa plata cu lamaie ca manechinele si uite ce ti s-a intamplat,,,vai vai,,,
data viitoare mananca si tu ca oamenii 3 mese pe zi si lasa-le incolo de diete
esti frumoasa oricum,,,,,in rest nu mai conteaza
Mada ,nu am apucat sa te mai sun ca a venit mama cu musafiri la mine,,,ma suna ca era la poarta si asa ca m-am luat cu vb,,plus ca acum am facut o praji cu pepene galben la copii,,,super usor si racoros
Acum sant libera si ma odihnesc un pic,,,,
va pup si pe voi,,
Ea uitati ce am gasit la discutii generale,cum ne catalogheaza vedetele asa zise vedete pe noi mamele,,, Inca sant uimita de articol,,,
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=141253&whichpage=1


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crismac spune:

Buna ! Imi puteti spune si mie, va rog, cine este acest Molnar? Ce face si unde este de gasit ???

www.gradinacris.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianapop spune:

crismac-ti-am trimis informatii pe PM,,ca sa nu se creada ca e reclama,,,doamne fereste,,,
te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andru_mami spune:

adriana-eu cred ca tipa e ticnita rau de tot in ciuda pregatirii ei,nu?ce tampita sa aduca asa ofense noua,celor care ne sacrificam pt copii de dragul lor,pt ca asa vrem,nu pt ca asa ne place,sa stam si sa bucatarim toata ziua si sa ai grija de un copil care necesita toata atentia si tot efortul nostru;eu zic ca e super nesimtita ,nu fac abstractie de limbaj,darnumai fiind in pielea noastra ar putea sa vada cum e ;si am incheiat discutia.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wnimra spune:

eeee fetelor tipa este putin cu capul ca sa zic asa
Sunt fustrari acumulate in timp , poate ea nu a simtit cu adevarat ce inseamna sa te doara sufletul pt copilul tau, poate a simtit dar nu a avut ce face ca o spulberau afara de la munca sau ii ocupa locul una mai tanare si fara obligatii plina de talent in condei , cu toate ca al doilea copil putea sa stea acasa deja era consacrata, si-a repetat prea des in oglina "stiu ca fac bine , poate asa imi ajut copilul mai mult" decat sa stea si sa ii ofere multa iubire 24 din 24 , si ce sa faca si ea ? hai sa arunce cu rosii asa pe fatza si de aiurea, s a razbunat pe toate "prietenele" ei care au timp de absolut orice plus copilul din dotare si stau ca niste doamne....neansemnat articol , stersa femeie pt mine cel putin .....si nu cred ca s a referit la noi , mamele speciale , plus ca mamele speciale lucreaza mult si din greu , au carti de munca la stat , un salariu de mizerie cei drept si cred ca este cea mai frumoasa si groaznica meserie din lume , sa iti ingrijesti si sa faci fericit copilul bolnav.Imi amintesc clar ziua in care mi-am citit noul contract de munca , citit si rascitit pana la epuizare , cred ca eram mai fericita fara el, sincer .

Adriana stai linistita , ieri m-am apucat de facut mancare , si am culcat copilul care maraia , o sa mai avem timp de vorbit
Vreau si eu reteta de prajitura cu pepene galben, plssssss

--coffe pt toata lumea ....este de ora 12 buuuna si aromata
pupici tuturor

poze Alex


Campanie pt Mihaita-"Vreau sa nu mai fiu diferit"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

hallo stilatelor!

Adriana, io nici nu m-am obosit sa citesc articolul ala....asa ma omoara aia care dau cu batul in balta si se cred ei/ele ca le stiu pe toate.

sunt pe fuga, nu v-am uitat deloc. m-am indragostit iremediabil de voi, acuma sper sa nu ma dati afara si promit sa va mai povestesc cate ceva despre mine/noi.

revin!

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com

Bazar pt Mihaita

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mdanicoleta spune:

buna
imi place tare mult cum zice kariguld...STILATELOR

spor la gimnastica cu copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wnimra spune:

hihihihihi

de cand ne zice "stilatelor" ma simt stilata pana in maduva oaselor...si imi place de mor , cred ca am sa imprumut cuvantul si pt prietenele mele....Kari este the best ...pooop la tine
Nico o poop pe Ioana ....azi i-am zis Danei ca o sa fac imposibilul sa il ajut pe alex ca pe viitor sa iti cucereasca fata

pooop pe toata lumea

poze Alex


Campanie pt Mihaita-"Vreau sa nu mai fiu diferit"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mdanicoleta spune:

adriana, scrie te rog pe forum adresa lui molnar ca voi merge si eu la un moment dat

Mergi la inceput