Bulgarasi si globulete de nov-dec2007(192)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

Citat:
citat din mesajul lui Victo

ellis, n-ai de unde sti.poate ca ii va placea f mult la copii, cine stie..asta sper eu si iti doresc si tie. sa nu avem probeleme majore de adaptare.
la noi faza e ca Stefan e mai..."blegut" asa, genul ala de copil cumintel, care nu se bate sa isi ia jucaria,se sperie daca altul tipa..eventual se apuca de plans..mie de asta mi-e frica, sa nu fie rauti copiii ceilalti, iar \stefan sa fie ala mai prostut, intelegeti voi la ce ma refer cd spun prostut, nu la inteligenta, ca eu il consider pe al meu un copil f inteligent...dar la o adica, \stefan trebuie sa se invete caci in lumea asta nu toti sunt ca mami si tati..

mami de minune mica, Stefanut(30 oct. 2007)

deacord!


"omul e cu atat mai puternic cu cat duce mai multe sarcini in spinare... viata e o adevarata scoala, unde dai examene zi de zi si ceas de ceas, obligat fiind sa treci prin nenumarate probe"

Stefania X2 (22.12.07) eu, broscutz :) ...pe la 7-8 lunitze,
Nasterea unei stele...numita Stefania!
papa buuun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

no, mai ati amutit toate?

mami de minune mica, Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

Citat:
citat din mesajul lui Victo

no, mai ati amutit toate?

mami de minune mica, Stefanut(30 oct. 2007)


no,...toate mai..da' doar no sa ma apus sa vb de una singura pe aici..si ce sa va spun ca nu mai pot de bine ca doar nu de rau






"omul e cu atat mai puternic cu cat duce mai multe sarcini in spinare... viata e o adevarata scoala, unde dai examene zi de zi si ceas de ceas, obligat fiind sa treci prin nenumarate probe"

Stefania X2 (22.12.07) eu, broscutz :) ...pe la 7-8 lunitze,
Nasterea unei stele...numita Stefania!
papa buuun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

stefania, de tine stiu ca recuperezi..dar restul ce fac? concedii cred ca. parcuri..din astea.
io ma mai lupt acilea cu un dosar si sper pe la 3-4 sa plec spre casa.

mami de minune mica, Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

VICTO - sa stii ca si Alessia e mai 'bleguta', eu zic ca e prea buna, rar tipa dupa jucaria ei, si de sperie cand tipa/urla alti copii...de asta mi-era si mie teama...sper ca nu va avea probleme, avand in vedere ca sunt doar vreo 8 in grupa, or mai fi si mai linistiti printre ei...

BIANCA - bravo, ai fetita mare!

STEFANIA - daca manca mai mult, te alegeai cu una bucata copil si mai agitat!

VICTO - nu mai zice de dosare...tocmai ce faceam o situatie cu dosarele ce le avem noi pe rol...vreo 5...ma doare capul

Ellis,mami de ALESSIA MARIA (20.11.2007)

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca din viata mea&page=6" target="_blank">RATUSCA MEA -el1

ALESSIA IN TARA MINUNILOR
MAMI IN BUCATARIE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

Citat:
citat din mesajul lui Victo

stefania, de tine stiu ca recuperezi..




da's la recuperari acum ...







"omul e cu atat mai puternic cu cat duce mai multe sarcini in spinare... viata e o adevarata scoala, unde dai examene zi de zi si ceas de ceas, obligat fiind sa treci prin nenumarate probe"

Stefania X2 (22.12.07) eu, broscutz :) ...pe la 7-8 lunitze,
Nasterea unei stele...numita Stefania!
papa buuun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

Citat:
citat din mesajul lui ellis

STEFANIA - daca manca mai mult, te alegeai cu una bucata copil si mai agitat!


stranu' dar ea nu se agita de la cioco si nici de la cafea...(in schimb ii place rau de tot
a prins odata o cana de cafea ..si stii cat e de concentrata aia espresso..era tapana rau de tot..n'am apucat sa o vad cand a urcat pe scaun ..pe masa..fractiune de secunda a si reusit sa bea jumate..mamaaaaa.... am zis ca ce ma fac..nimic a fost cumincioara rau de tot, ba chiar a dormit mai bine mi s'a parut
Doamne cate imi mai combina in schimb asa fara cioco si cafea..are o energie de ma da pe spate..nu reusesc sa tin pasul cu ea..noroc ca o mai am pe mama la mine si imi da schimbul..altfel inebunesc..nu sta locului deloc...atataq ce ma solicita la maxim...da-mi Doamne rabdare si multa,multa energie


"omul e cu atat mai puternic cu cat duce mai multe sarcini in spinare... viata e o adevarata scoala, unde dai examene zi de zi si ceas de ceas, obligat fiind sa treci prin nenumarate probe"

Stefania X2 (22.12.07) eu, broscutz :) ...pe la 7-8 lunitze,
Nasterea unei stele...numita Stefania!
papa buuun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Nooo ca intru si eu sa ma laud... cu vorbirea ...dar nu cu Raul ci cu Cecilia care zice clar si raspicat MAMA si intinde mainile l mine ...deci stie fata ce vorbeste..in ritmul asta il prinde pe frate-su din urma la vorbit...
Iar d mers deja merge bine de manute si cu viteza ...Fetele astea

Ank Raul 17.10.2007 si Cecilia 11.12.2008
Poze pitici

Pretendenti pt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Desi e a doua experienta de genul si foarte apropiata de prima... am avut niste emotii ca imi venea sa o mananc

Ank Raul 17.10.2007 si Cecilia 11.12.2008
Poze pitici

Pretendenti pt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ank83

Desi e a doua experienta de genul si foarte apropiata de prima... am avut niste emotii ca imi venea sa o mananc

Ank Raul 17.10.2007 si Cecilia 11.12.2008
Poze pitici

Pretendenti pt


te cred!felicitari!

Ellis,mami de ALESSIA MARIA (20.11.2007)

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca din viata mea&page=6" target="_blank">RATUSCA MEA -el1

ALESSIA IN TARA MINUNILOR
MAMI IN BUCATARIE

Mergi la inceput