Ghiocei de Martie-Aprilie 2009*(49)*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

Ce rau e fara netAm venit la noi acasica azi cu mult scandal pe drum...cred ca nu-i mai place Ioanei in masina. Poate pt ca nu ma vede? Eu conduc iar sotul sta cu ea in spate. Azi mi-a plans foarte mult, credeam ca n-o mai impac nicicum, m-am speriatAcum s-a linistit, doarme langa taticul ei cel fara de permis si in concediu.Am scris din fuga la cap trecut despre ruta Targoviste-Campulung-Moeciu: zice sot ca e mai scurt, ca e mai liber si ca e proaspat asfalta stiu si eu ca doar pe acolo mergem la tara.Pupam toate fetele si ma duc sa imi fac o baie luuunga,asa, cat mesajul astamami de Silvia Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela78 spune:

Votat gemenii de Petrean sa apara pe coperta!

voinicului David al Olgai cu cele 4 lunite si lui bebe de Rivali !

cocostarcul Calin de mababei si Alexandros zburator de Aris !

Olishka pentru pozele din parc si Novus pentru organizare si rezervare !

Novus, eu nu am acces in mailul comun, imi poti da te rooog un PM cu contul unde sa virez banii?

Tare mi-ar placea ca la marea intalneala la munte sa le cunosc si pe Galushka din Belgia, si pe Chatonel din Franta, si pe Kea din Germania, si pe Ilinca din Baia Mare, si pe Pisigri din Iasi, si pe Aris din Bucuresti, si pe Gigelica care e nasa in Focsani... Dar sint constienta ca nu toata lumea poate veni, mai ales din strainataturi..

Kea: si bebe Ianis apuca jucarelele cu ambele manute, le culege din pat, se intoarce pe burta, se ridica in fund, iar in picioruse sta sustinut de subtiori.

La diversificare abia astept sa introduc si eu sucurile de fructe si supa de zarzavat, dar pediatra mi-a zis pana la 5 luni sa-i dau doar cereale..


Elena, fericita de Ianis Cezar (04.04.2009)



Poze la:
http://picasaweb.google.ro/Ela783/PicasaElenaTurcanu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

NOVUS ai PM- am depus banutii pentru noi si nasica; ai detalii in PM

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=6" target="_blank">Votati mutzunelul ratuscut -poze Dy1 si Dy2

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
minunea noastra David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Va prezint floricica si pinguinul lui mami.
Si ultimele poze.
Noapte buna!

Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, cea mai buna mami pentru Claudiu, Luana, Alma
Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!
Aprinde o lumanare in memoria Almei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Va prezint floricica si pinguinul lui mami.
Si ultimele poze.
Noapte buna!

Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, cea mai buna mami pentru Claudiu, Luana, Alma
Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!
Aprinde o lumanare in memoria Almei!


SUPER !!!


Mami lui Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

am revenit si noi din parc. a fost super super. nu cred ca am timp mai mult acum,va povestesc maine dimineata. fetelor sa puneti pozele




25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Va prezint floricica si pinguinul lui mami.
Si ultimele poze.
Noapte buna!

Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, cea mai buna mami pentru Claudiu, Luana, Alma
Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!
Aprinde o lumanare in memoria Almei!


Foarte frumoasa

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Seara buna!

A fost frumos in parc, pe restul fetelor si bebeilor le/ii stiam, dar Rodica (aris) si Alex mi-au placut tare. Asa plangacios cum e Alex, e tare dulce. Seamana cu fata mea la toane, doar ca ea a facut pe "sfanta", ca deh, trebuia sa faca impresie

Novus, i-am dat avans Olgai sa iti aduca

Pun poze imediat, se descarca acum


Mamica minunii Ana Bianca (20.02.2009)

Pozele noastre

Fotografii profesionale evenimente


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Fetelor, bebeii vostri isi sug buzele ???

ca Alexandra de ieri tot isi suge buza de jos o fi de la dinti ??


Mami lui Alexandra (03.03.09)





Da, cu foarte multa nervozitate, ambele buze, alternativ. Si eu am aceeasi parere, ca e ceva cu dintii.

www.infoturism.ro/acorda-puncte/111268/" target="_blank"> Un vot de increde va rog


Poze Raru

Raru, tziparul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ela78
Tare mi-ar placea ca la marea intalneala la munte sa le cunosc si pe Galushka din Belgia, si pe Chatonel din Franta, si pe Kea din Germania, si pe Ilinca din Baia Mare, si pe Pisigri din Iasi, si pe Aris din Bucuresti, si pe Gigelica care e nasa in Focsani... Dar sint constienta ca nu toata lumea poate veni, mai ales din strainataturi..


Elena, fericita de Ianis Cezar (04.04.2009)



Poze la:
http://picasaweb.google.ro/Ela783/PicasaElenaTurcanu


Draga mea, dar o sa ne vedem...in parc, atunci cand voi reveni de prin straini...ca nu sunt chiar in strainatatzuri




Gigelica(Lucia),mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput