Burtici fericite de septembrie-octombrie (154)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns NelaM spune:

Ma rog din tot sufletul pentru baietelul Mariei, Mihail, care este un luptator. Trebuie sa fie!

Nela, viitoare mamica de Ana Banana, 33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Tocmai am primit un mail de la Cow and Gate si-mi spune ca sa ma odihnesc mult si daca nu am ce face si ma plictisesc sa fac mancare gatita si sa o pun in caserole la congelator .....sa am cand venim de la maternitate.
Cica sa tai legume pt. salate si sa le pun in pungute,etc....
Pai eu nu ma pot aduna ca sa mananc acum ceva si sa gatesc si ei se asteapta sa mai burdusesc si congelatorul pt cand voi veni de la spital

Cea mai fericita 36 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Doamne ajuta pe bebe Mihail !

Multumim mult Aida



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 35+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

MariaIne rugam pentru tine si pentru bebe Mihail. Sa dea D-zeu sa fie totul bine si micutul sa treaca peste incercarile astea asa de grele. Va pupam cu mult drag.

MangaGirl :-) 33+ cu Sasha Laurian

varsta bebe

poze

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana


Adi cand m-a intrebat cam cat dupa nastere mai stam pe uscat asa....i-am spus ca habar nu am dar cred ca o luna...o luna si ceva.....la care raspunsul lui a fost:
"ok, adica de Craciun...asta vrei sa spui ? Perfect, atunci il facem si pe urmatorul si apoi ne vedem de alte treburi "
ce tare



Aida ... 35+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelli spune:

Aida deci e in concediu Olaru pana la 1 sept? Bine ca mi-ai spus ca era sa merg sapt viitoare pe la cabinet.Unde se mai fac consultatiile?
Raluk la fel si eu cred ca pana la 3 luni 10 kg acuma am peste 18 luate.Inainte de sarcina beam sucuri verzi mancam salate cu peste si bla bla bla.Acuma mi-au trebuit multe fainoase dulci, la legume si carne bleah.

Adrianasi Andreas(28.07.2006)
baby Iannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

eu am un frigider pitic cu un congelator in care intra 2-3 chestii...asa ca m-am scos... am o scuza sa nu gatesc :)

MangaGirl :-) 33+ cu Sasha Laurian

varsta bebe

poze

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui MangaGirl

eu am un frigider pitic cu un congelator in care intra 2-3 chestii...asa ca m-am scos...


..si al meu tot asa e ...dar "ei nu stie"

Cea mai fericita 36 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

angelli eu asa stiu ca e in concediu pana pe 1 sept si din cate stiu eu se muta cu consultatiile inapoi in studenti si in clinica se fac nasteri in continuare ... Oricum si eu o sa dau telefon inainte sa stiu unde merg in 4 la consultatie ...
Cum te simti si in ca saptamana esti?



Aida ... 35+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kemsy spune:

Doamne ajuta pe Maria si Mihail
Raluk, , cum se adauga fotografii, ca nu reusesc sa-mi dau seama???

Gianina 33+ cu Loris Stefan

Loris
Fotografii

Mergi la inceput