Ghiocei de Martie-Aprilie 2009*(48)*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

Am pus la Draft.Anca_nicolae, sa imi spui cum fac sa iti trimit cate ceva pt vecina.Ma duc afara cu bebita ca doar de-aia stam la tara, pt aerul curat.mami de Silvia Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

multumesc mult fetelor
mi s-a rupt sufletul cand mi-am dat seama aseara ce are baiatul. ma plangeam de luni ca s-a facut rau si nu ma mai inteleg cu el. rushine sa imi fie. puiul meu suferea si eu ca proasta credeam ca are el bazdaci. a spart deja gingia in partea stanga si cred ca apare si in dreapta cat de curand. aseara plangea si se smiorcaia si cand i-am bagat degetul in gura si am atins gingia a inceput sa rada. saracu' parca se bucura ca in sfarsit am priceput si eu ce imi tot zicea el de atatea zile. poze cu dintzishorul sincer nu stiu daca o sa reusesc sa fac prea curand, poate doar prin somn sa stea la asa ceva. dar cu caruciorul promit ca fac astazi(dar Rivali pt asta mi-am mancat nervii zilele astea)deocamdata fac poze la cel vechi sa il scot la mezat ca altfel ma mananca sotzul cu fulgi cu tot. nici nu indraznesc sa-i mai zic ca vreau si scaun auto nou ca scoica mi se pare incomoda
novus - nu pot sa cred ca nu mai are nimeni dinti....am tot auzit fete zicand ca li se pare ca ies. stiu sigur ca Robert by Plici are. e adevara ca e mai mare ca al meu. eu v-am zis ca fi-miu s-a saturat sa fie bebelush de multcredeati ca glumesc.


aaa si faza ieri. ma intalnesc cu o fata care a lucrat la noi in fabrica acum cativa ani si are si ea un baiat mai mare cu vreo 6-7luni. si ma intreaba "ai inceput sa-i dai mancare" io: da. suc de morcovi! face nishte ochi la mine cat cepele si imi zice ca ea la 4,5 luni ii dadea carne de pui deja. si dupa aia va mirati de recomandarile OMS. pe bune acum...mie si sucul de morcovi mi se pare prea mult pt el. apropos, am vazut in kk portocaliu de la morcova inceput sa se diversifice si kk

ma duc la capitolul vechi ca am ratat ceva pagini pana fac ochi baietii mei ca sa plecam in vizite.

aaaa....iar mi-am adus aminte ceva. stiti cum a adormit fi-miu azi? il tineam in sus in fatza mea si il pupam zgomotos pe barba, zambea, zambea...la un moment dat a inchis ochii ca de placere si gata! am crezut ca mor de ras. ce porcushor rasfatat s-a facut


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

si din partea mea
LA MULTI ANI!

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui


Sorina Mariabebe de Cocufan
Maria bebe de Maya25
Ariana Maria bebe de bebe_strumph
Mario-Andrei bebe de Nikoleta20
Maria Casia bebe de Maria_K
Maria Cristiana bebe de Mihaelacg
Marina Alexandra bebe de Alexa101
Amalia Maria bebe de Silvia4
Maria Teodora bebe de Mititica82
Sophia Maria bebe de Ada1974
Maria bebe de iulia_30
Maria Natalia bebe de Alina.n
Eva Maria bebe de anamariame


LA MULTI ANI si

Anamariame, Maria_k






oo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*


Blogul lui Bogdan Andrei
goblenuri-relatii pe blogul Donului

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta!
*oooo*~*oooo*~*oooo*

Bazar
pentru:

Bogdan;Mihaita;Sebi;Ema




25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

pisik - din cate stiu eu Monica ii da Luanei de la cutiutza(hipp). si eu tot ca tine...nu stiu sincer cum sa fac sa plec pe undeva in conditiile astea....si nu am ajuns decat la sucuri


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lysbeth spune:

Neata fetelor, noi acum am aterizat in bucuresti pentru ca am fost plecati. Va rog mult sa-mi mai spuneti odata ora la care ne intalnim azi in herastrau si unde exact, eventual un numard e telefon pe privat in caz ca ne ratacim
Nu am timp sa citesc din urma pentru ca sunt intr-o super graba
Abia astept sa va cunosc

Mami de Damian Codrut Andrei (08 apr 09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

Pisko6, Lysbeth, v-am dat PM.

Aris26, felicitari cu dintisorul! La cat de rapid e baiatul tau, cam la ce varsta te-ai gandit sa dea "de carnet"?

Veronica-Elena 11 ani, Tudor-Iulian 9 ani, Robert-Adrian 3 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

Aris26, sau poate direct la Bobocul la Bacau? Acu dc are si leganus...

Veronica-Elena 11 ani, Tudor-Iulian 9 ani, Robert-Adrian 3 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Salutare!!!

LA MULTI ANI Mariilor!!!

LA MULTI ANI Ileana!!!

Nicky bine ati venit printre noi

Novus este ok ideea cu banutii, doar daca vor si fetele

Aris felicitari pt achizitie si bineinteles pt dintisor. Mai alaptezi? Daca da, ai grija de sfarcuri



Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Ieri am fost cu Anca (Nicolae) si copiii la strand. A fost foarte frumos, caci este o zona cu copaci. Bebicii au stat la umbra, copiii mai mari s-au balacit. Iata si cateva fotografii:

http://picasaweb.google.com/olgagireada/Strand140809#

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

Cat imi place sa vad ca am ajuns prietenePozele tale,Olga, sunt tare frumoase!De-abia astept sa ne intalnim toooaaate!Ce chitaiala va fi de bebici si ce ,,suet#259; de mamici. Dar taticii?Ei ce-or sa faca?mami de Silvia Ioana

Mergi la inceput