Mamici de fulgusori de nov.dec 2009 (78)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

vise d-ale gravidelor si eu am visat nu de mult ca batuse o femeie la usa si ca imi dadea un copil care ora bolnav de gripa porcina si il respingeam.

27+si lumina ochilor mei ANDREI 2 ani si 10 luni 26.09.2006
Asa creste Andrei
Burtica
Aniversarea nuntii
Bebica din burtica
www.youtube.com/watch?v=WdxRmcgsKDQ" target="_blank"> Melodia care ii place lui bebika din burtica
www.youtube.com/watch?v=QbBCUbt_DO4" target="_blank"> O melodie superba
http://www.baby2see.com/small_babies.html

Un copil este o Binecuvantare de La Dumnezeu
Nu da cu piciorul la sansa de a deveni MAMA.
AVORTUL ESTE O CRIMA!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

apropo de ananas acum o tai si imi iautrimiteti si mie niste covrigi de Romanica

27+si lumina ochilor mei ANDREI 2 ani si 10 luni 26.09.2006
Asa creste Andrei
Burtica
Aniversarea nuntii
Bebica din burtica
www.youtube.com/watch?v=WdxRmcgsKDQ" target="_blank"> Melodia care ii place lui bebika din burtica
www.youtube.com/watch?v=QbBCUbt_DO4" target="_blank"> O melodie superba
http://www.baby2see.com/small_babies.html

Un copil este o Binecuvantare de La Dumnezeu
Nu da cu piciorul la sansa de a deveni MAMA.
AVORTUL ESTE O CRIMA!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

in sfarsit azi nu am vb singura chia mia placut mai vreau sa fie asa in fiecare zi daca se poate

27+si lumina ochilor mei ANDREI 2 ani si 10 luni 26.09.2006
Asa creste Andrei
Burtica
Aniversarea nuntii
Bebica din burtica
www.youtube.com/watch?v=WdxRmcgsKDQ" target="_blank"> Melodia care ii place lui bebika din burtica
www.youtube.com/watch?v=QbBCUbt_DO4" target="_blank"> O melodie superba
http://www.baby2see.com/small_babies.html

Un copil este o Binecuvantare de La Dumnezeu
Nu da cu piciorul la sansa de a deveni MAMA.
AVORTUL ESTE O CRIMA!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

ca mi-ati adus aminte de covrigi...acum ma gandesc la unii pe care i=am mancat in gara la piatra neamt acum cativa ani...erau cu mac si erau calzi...hmmm....maine trebuie sa ma duc in oras si sa imi cumpar neaparat...si de incalzit ii incalzesc la microunde

A da viata te aduce mai aproape de divinitate, deci oricat de greu ar fi, incearca sa fii fericita....Lavi, 27+mami de Rares Cristian

Camera lui Rares
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

LAvinia eu lapticul inca nu il tolerez, din pacate si nici iaurtul, dar asa pofta am cateodata sa pap o cana cu lapte si o prajiturica...
Ananas si miere ziceai? Cum le luati, pur si simplu? sau ceva combinatii?

Kathy...de ar ajunge in 3 zile maxim la voi asa ti-as trimite din aia aburinzi din cuptor, dar asa... incerc sa nu mai pomenesc de ei sa nu-ti mai fac pofta.

Ramona,
28+
noi 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui laviniablaga

ca mi-ati adus aminte de covrigi...acum ma gandesc la unii pe care i=am mancat in gara la piatra neamt acum cativa ani...erau cu mac si erau calzi...hmmm....maine trebuie sa ma duc in oras si sa imi cumpar neaparat...si de incalzit ii incalzesc la microunde

A da viata te aduce mai aproape de divinitate, deci oricat de greu ar fi, incearca sa fii fericita....Lavi, 27+mami de Rares Cristian

Camera lui Rares
Poze


nu mai ziceti nimik de covrigi va rog ca ma ia zbenghea


27+si lumina ochilor mei ANDREI 2 ani si 10 luni 26.09.2006
Asa creste Andrei
Burtica
Aniversarea nuntii
Bebica din burtica
www.youtube.com/watch?v=WdxRmcgsKDQ" target="_blank"> Melodia care ii place lui bebika din burtica
www.youtube.com/watch?v=QbBCUbt_DO4" target="_blank"> O melodie superba
http://www.baby2see.com/small_babies.html

Un copil este o Binecuvantare de La Dumnezeu
Nu da cu piciorul la sansa de a deveni MAMA.
AVORTUL ESTE O CRIMA!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui RamonaCopot

Kathy...de ar ajunge in 3 zile maxim la voi asa ti-as trimite din aia aburinzi din cuptor, dar asa... incerc sa nu mai pomenesc de ei sa nu-ti mai fac pofta.

Ramona,
28+
noi 3




da nu ajung in 3 zile nasc si nu ajung

27+si lumina ochilor mei ANDREI 2 ani si 10 luni 26.09.2006
Asa creste Andrei
Burtica
Aniversarea nuntii
Bebica din burtica
www.youtube.com/watch?v=WdxRmcgsKDQ" target="_blank"> Melodia care ii place lui bebika din burtica
www.youtube.com/watch?v=QbBCUbt_DO4" target="_blank"> O melodie superba
http://www.baby2see.com/small_babies.html

Un copil este o Binecuvantare de La Dumnezeu
Nu da cu piciorul la sansa de a deveni MAMA.
AVORTUL ESTE O CRIMA!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

io ce sa mai zic...ca am visat azi-noapte ca l-am nascut pe Rares...vanat si..mort...si dezvoltat pana la brau....

Citat:
citat din mesajul lui RamonaCopot

Citat:
citat din mesajul lui Katyuscha21

pai in zile de astea ai ajuns mama??


Asa se pare. Si sa ma vezi intina pe o parte, cum am chinui sa tastez.

Ah...am uitat sa-ti spun ca azi noapte numai bebeii aia prematuri i-am visat. M-au impresionat mult. Dar am visat ca maica-mea nascuse doi din aia si cica ii daduse la cineva ca ea nu se incumeta sa creasca pisici din aia si eu ma certam cu ea sa mearga sa ia copii inapoi ca o sa am eu grija de ei.

Ramona,
28+
noi 3




krelia 27+ si printesu' mic, Rares-Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Andrei ce-ti face, se joaca singurel? Apropos...cred ca l-am convins pe sot sa-i punem la bebe numele ANDREI . El vrea Dominic si eu Andrei, asa ca o sa i le punem pe amandoua daca nu ne mai sucim pana vine bebe.

Ramona,
28+
noi 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Citat:
citat din mesajul lui RamonaCopot

LAvinia eu lapticul inca nu il tolerez, din pacate si nici iaurtul, dar asa pofta am cateodata sa pap o cana cu lapte si o prajiturica...
Ananas si miere ziceai? Cum le luati, pur si simplu? sau ceva combinatii?

Kathy...de ar ajunge in 3 zile maxim la voi asa ti-as trimite din aia aburinzi din cuptor, dar asa... incerc sa nu mai pomenesc de ei sa nu-ti mai fac pofta.

Ramona,
28+
noi 3



eu am luat in fiecare dimineata cate o lingura de miere pe stomacul gol, adica iau si acum, si mananc cel putin o data pe zi cateva felii de ananas...ideal ar fi sa fie proaspat, dar si din conserva e bun, pentru ca eu am mancat si rau nu mi-a facut, ci bine/ cat despre iaurt sau lapte e rau ca nu il tolerezi, facea bine si la calciu

katy scuze
nu mai zic nimic

A da viata te aduce mai aproape de divinitate, deci oricat de greu ar fi, incearca sa fii fericita....Lavi, 27+mami de Rares Cristian

Camera lui Rares
Poze

Mergi la inceput