Burtici fericite de septembrie-octombrie (152)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

WOWWWWWWWWW 5.410 ??????

33 +cu bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carinablanca spune:

Aida multumim e capitol.

Acum ma bag la calcat hainute de bebelina. Sper sa le termin azi ca de 3 zile tot asta fac (deh daca nu reusesc sa stau in picioare mai mult de o ora ca obosesc, ma umflu la picioare si am niste piscaturi acolo unde ma umflu.


Fetele care nse confrunta cu contractii, voi cat de dese le aveti? aveti si dureroase? SI daca stati intinse?


36+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj


pe sexy masa pe care se nasc bebeii am vrut sa spun. Asa am stiut plange ca m-au apucat durerile de ciclu, ma gandeam la Raluc16, care vad ca e asa, mai sensibila ca mine, oare nu o apuca la fel?


Citat:
citat din mesajul lui raluk16


Ma scutur toata de plans, dar vad ca uteru meu se tine bine


Citat:
citat din mesajul lui selen80

Lucia...pai cred ca Monica e urmatoarea, nu? desi pana pe 19 mai au timp si Crocodana, Adela....eu , Kateryna....


Citat:
citat din mesajul lui raluk16

Luci nu vorbi mami de inca o nastere, lasa-ne sa ne tragem sufletul... pai se poate? Eu sunt terminata !

Si credeam ca ma voi apuca de ce am de facut dupa ce naste... dar uite ca nu ma pot dezlipi...


am crezut ca dau si eu peste o odisee serioasa ca deh , fetele se pregatesc de nascare si cand colo ... va multumesc din suflet dragelor




Aida ... 34+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Moni da, eu de emotii am uitat sa ma semnez , mi-am dat seama dupa

Lucia uauuuu peste 5 kile??? Sa fie sanatosi panda si mamica de panda!

30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danuta1979 spune:

Felicitari Iulika!!!!

Bun venit pe lume bebe Bruce! Sanatate, noroc, implinire, iubire! La multi ani!

Dana 34+ cu Alexandra
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Dana&year=2009&month=9&day=21&babycount=1

AMR 5-6 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Beyy, cu emotiile astea, apai va rog. Raluko, io ma gandeam sa-ti dau tie mesaj miercuri da cred ca pana apuci sa-l scrii Doamne fereste te apuca nastere, contractii si alte cele... daca stai prost cu inima spune



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 35+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Aida ce "colaj"



30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Thea si mie mi se pare putin aiurea sa-i dai jumatate din onorariu dnei doctor inainte..dar, tu stii mai bine!
eu sunt dezgustata de o astfel de atitudine..adica cum sa se imbufneze ca nu nasti la particular?! pai ce iti da ea banii?! si vorba lui Raluk, nascand la spital ii ajung ei mai multi banuti in buzunar..cel putin asa cred!
Sa stii ca si eu am vrut initial cu ea; stiu ca este o buna profesionista..din acest punct de vedere, jos palaria!
Ea mi-a urmarit sarcina in primul trimestru..2 consultatii..dintre care la una am asteptat 3 ore, iar la cea de-a doua de la 17 la 21:15 min..ca sa intru la ea si sa imi acorde 5 minute de ecografie..ca de povestit, era clar ca nu avea timp!!!

Eu zic sa stai linistita..faci ca Techila...aammmmmmmmmmmm...iei atitudinea Zen! si nu o sa nasti pana vine ea din concediu! parca in 7 sept ziceai...si daca este sa fie mai repede, parerea mea este ca toti cei de la Stanca sunt profi si va fi bine!

Dana 32s mamica mandra de
Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica_dicut

Beyy, cu emotiile astea, apai va rog. Raluko, io ma gandeam sa-ti dau tie mesaj miercuri da cred ca pana apuci sa-l scrii Doamne fereste te apuca nastere, contractii si alte cele... daca stai prost cu inima spune



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 35+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata



din plans o dau in ras

Sunt perfect sanatoasa

30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:




iulika si bruce


Cea mai fericita 36 + cu

Mergi la inceput