Astrologia pentru toti 2

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:


Astrojunkie, m-ar interesa daca stii vreun site unde-ti poti face harta astrologica gratuit.
tocmai mi-a facut-o cineva si imi spune ca am...sase planete aliniate in casa a opta, caz cam izolat, ( casa mortii si misterelor) si m-ar interesa sa aprofundez putin.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Recunosc nu sunt interesata de horoscoape si de predictii in general!
Eu personal,nu ma simt o "Leoaica" si "ascendentul" meu nu mi-l cunosc!
As propune un sondaj DC care sa afle care sunt parerile userilor acestui Forum:
- cati sunt cei increzatori si care isi consulta constant astrologul;
-cati sunt cei partiasl neincrezatori;uneori ma amuz citind diferite predictii "a posteriori",;
-cati sunt cei categoric neincrezatori in predictiile astrologice.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:


b.nica, astrologia e mult mai complexa decit horoscopul clarvazatoarei Xena de la miezul noptii pe postul ala de TV ca-i uit numele :))

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ayleen spune:

Ana Stroe, iata unde iti poti face astrograma gratuit:
www.astrologikon.com .Aici exista o rubrica, Gradina inceputurilor, si un subiect, Solicitari astrograme. Cei mai avansati in astrologie isi vor exersa "mana" pe astrograma ta si vei primi interpretari foarte bune ale aspectului din harta ta natala, la care te referi.
Un alt site este www.astro.com, unde ti se va face o ampla interpretare gratuita, in limba engleza sau franceza. Tot aici ti se alcatuieste un horoscop previzional pe o perioada de un an, structurat pe aspectele astrale care se formeaza.

Pentru eventualele amatoare de metode de predictie traditionale, va pot da pe privat numarul de telefon al unei doamne din Bucuresti, care ghiceste foarte frumos in cafea.

Mergi la inceput