Puiuti de Randunici 2008!! (299)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Bravo Ariel pt fapta buna, te simti intr-adevar cu aripi dupa ce faci asa ceva...
Cu internetul ai dreptate, si pe mine ma "apasa" tot mai mult atata publicitate, dupa ce si eu am aflat ca sunt citita si vazuta pe unde nici cu gandul nu gandeam. Insa eu am ales solutia de a va arata voua diverse poze iar daca din anumite motive nu vreau sa fie mai departe vazute/luate/comentate, le sterg si gata.

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Doanme, ce m-am distrat cu Teo de Alice!!imi face mie figuri webshotul sau sunt pe repede inainte filmuletele?:))) Mufa era cu ochii cat cepele,a invatat sa sara pe loc, ii place sa sara asa in patul nostru, si pe unde sunt trambuline d-astea se uita cu jind, ce ar topai si el...insa toate sunt pline de copii mai mari si nu-l pot lasa inca, dar si cand o prinde gustul, vai de noiEdit: si ce misto papa ea singurica:)))
ariel

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

...

am vazut poze cu tea si prietenul ei..si andru are un prieten ursulica pe nume yogi..l-a primit la botez de la o f buna prietena de-a mea si il smuceste,,il pupa,il taraste prin toata casa,el trage de nad ,de urechi...

am vazut teo de alice ..o jumperitza mica...e o dulce...

ariel imi place f mult sinceritatea ta..si naty la fel... din partea mea..mai e si gecko careia ii zic multa bafta...

mufarinel pt papacit



RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

ptiiii, alice!!! gata, ai intrat "la stapan" . da dependenta pe termen nelimitat salteaua aia! si la copii si la mamici. numai ca mamicile pica primele lesinate si apoi au 3 zile dureri de gambe, tendoane si fese. eu nu mai repet figura! o las pe fiica-mea sa se manifeste singura. si o face cu succes de vreo 4 ani incoace.

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOCLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Ma bucur ca v-au placut pozele noastre!Creta,in specila,Hania este absolut minunata!
Cuscra,ce iubire mare pe Tea cu catelusul!Cand veniti la Moeci?Nu vreti sa ne vedeti???

Am primit o veste rea,si nu mai am chef de nimic.Doar va zic sa va bucurati de ce aveti,sa fiti fericite langa familie!va

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

Citat:
citat din mesajul lui Simo27

Ma bucur ca v-au placut pozele noastre!Creta,in specila,Hania este absolut minunata!
Am primit o veste rea,si nu mai am chef de nimic.Doar va zic sa va bucurati de ce aveti,sa fiti fericite langa familie!va

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008





simo ce s-a intamplat?sper ca sunteti bine...

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Ramo,nu e ceva legat de mine...dar ma doare

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Simo, ma speraisem...Sfatul tau insa e cat se poate de bun!

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleme spune:

Alice, ce tare e Thea!!!
Simo si sa-ti treaca cat mai repede supararea.
Naty cand povestesti cum te imparti in 50 pe mine ma ia durerea de cap. Si-asa nu aveam prea mult timp, de cand a inceput si Lucian munca parca nu-mi mai ajunge deloc. Si cateodata si eu imi doresc atat de mult sa evadez undeva...
Am si eu o intrebare. Dupa ce am pierdut sarcina, am fost la doctor, m-a curatat un pic si mi-a dat sa iau antibiotic o sapt. Si acum, dupa 2 sapt si ceva tot mai am usoare sangerari (ca la inceputul CM-ului, usor maronii). Este normal sau e cazul sa ????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Bag si eu repede doua vorbe, ca sunt prinsa rau cu pregateli Bine ca doarme Stefu, dar nu cred ca il mai tine mult....si noroc ca e Vlad la soacra-mea, ca altfel de dadeam sa pape paine cu gem la invitati
Aaaa, pardon, pentru voi fac numai bunatati

Kya, multumesc din suflet pentru urare, uite de-aici pentru tine , restul asteptati pana maine

Am vazut si toate pozele, mi-au placut mult ale lui Simo de la mare si catelul Teei, superb!!! de unde l-ati luat? Stef e lesinat dupa catei! si captura pompierului, super de tot

Mai revin pe seara, ca am treaba multa, multa


Mergi la inceput