Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri16

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

mamagiuliei am modificat surpriza


19+ Minunea din burtica

Puisori

Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Mnoah io am dat cu presupusul de schimbari, dar jur ca n-am vazut pe eco unde si cum e


-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) & Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
NU RAMANE INDIFERENT !
AJUTA-L PE BOGDAN SA VADA !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Citat:
citat din mesajul lui mcrissa

vin si io, dar doar la laptele din cafea.aseara la eco IR-urile au fost normale si am avut si o surpriza

19+ Minunea din burtica

Puisori

Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâia

Hihi, are putza, are putza!
Felicitari, Mcrissa si sarcina usoara pana la termen!


www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, cea mai buna mami pentru Claudiu, Luana, Alma
Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!



ayla, da avem putza
mamagiuliei

19+ Minunea din burtica

Puisori

Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

hehehe, acum stiu cum sa ma uit !
Felicitari pentru asa vesti bune si pentru asa o surpriza


-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) & Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
NU RAMANE INDIFERENT !
AJUTA-L PE BOGDAN SA VADA !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Ninia81-tin pumnii sa nu mai vina uratii noua luni de zile.Sa stii ca eu cand am ramas gravi am avut simptome de cm si eram fff sigura ca vin si uite ca n-au mai venitDoamne ajuta sa ne dai vestea cea mare!

Mcrissa-felicitari pentru surpriza minunata!!!ma bucur ca ir-urile sunt bune.ieri am tot asteptat sms-ul tau dupa ce ai fost la medic.

Mamamgiuliei-multi multi pupici de la noi.

Danangie-ma intrebai ce ii dau lui Lukas sa pape.ii dau formula de la nestle Beba pre.Tu cum te mai simti?eu abia ma mai miscam inainte sa nasc ,am avut pb si cu umflatul mainilor si picioarelor,cu dureri de spate etc...si cum trebuia zilnic sa urc scari a fost tare nasol...Eu am luat si mult in greutate vreo 25 de kg

Ma scuzati ca nu pot scrie mai des,dar au venit ai mei si vreau sa fiu mereu cu ei si cu Lukas iar timpul trece atat de repede ca abia abia ma impart.plus ca soacraa a inceput sa ma streseze,e aproape zilnic la noi si vrea sa aplic ideile ei in ceeace il priveste pe micutul nostru,imi tot "ordona" sa fac asa si asa si din pacate sotul a fost nevoit sa ii spuna sa nu se mai bage si sa ma lase pe mine sa fac cum vreau eu caci e copilul meu.Dar tot n.-a priceput asa ca srresul continua si sunt nevoita sa ii spun in curand eu ce am de spus.am incercat pe ocolite caci o respect insa asa nu se mai poate .Cand e vorba de Lukas nu ma mai intereseaza cine se supara si cine nu,sunt ca o leoaica.Vreeau sa il cresc asa cum doresc eu caci eu stiu cel mai bine ce este bine pentru el si ce nu...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Declar ziua 1.

www.momsasone.com/ticker/tickers/ehp2ui70fojss8xt.png" target="_blank">Visul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Mcrissa, ce surpriza frumoasa!Felicitari si Doamne ajuta in continuare!

www.momsasone.com/ticker/tickers/ehp2ui70fojss8xt.png" target="_blank">Visul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ninia81

Declar ziua 1.

www.momsasone.com/ticker/tickers/ehp2ui70fojss8xt.png" target="_blank">Visul nostru




Edit: Michelle, asa-asa, nu te lasa E dreptul tau sa-ti cresti copilul cum vrei tu

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) & Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
NU RAMANE INDIFERENT !
AJUTA-L PE BOGDAN SA VADA !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristale spune:

Ninia nu mai fi necajita....vine luna viitoare. Uite iti dau o floare ca sa te inveseleasca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

dintr-un tufis .

Mcrissa felicitari pentru "preschimbarea" piersicutei in bananutza . Sa stea cuminte acolo si sa creasca mare, sa vina sanatos pe lume, asta-i principalul.
Ninia capul sus, ca urmeaza inca o batalie, nu s-a terminat razboiul da?
danangie saru'mana de intrebare, sunt bine, doar foarte ocupata in ultima perioada. mamica, burtica si nazdravanul Alessio.
Michelle asa sa faci, tu stii ce e mai bine pentru minunea ta. si tie si Lukas invingatorul.
Tizo multi si voua, bine ca s-a terminat cu chinul injectiilor pentru printesa. Sanatate multa si cat mai rar cu "midicamente", cum zicea frate-miu cand era pitic.
mamagiuliei multi si tie si la frumoasa ta.
cristina_ana daca n-o sa fiu aici cand incep majoretele pentru tine,sa stii ca iti doresc nastere ca fulgul si bebica mancacioasa si sanatoasa !


Eu am lipsit ceva vreme, dar am fost foarte ocupata, abia apucam seara putin sa-mi arunc ochii pe aici .
Noi maine dimineata plecam la mare, la bulgari si....poate aducem cu noi vre-un "saratel', Doamne Ajuta!

Va si va pe toate, ne revedem peste o saptamana.



www.onetruemedia.com/shared?p=88028d9eaeae0f93a00846&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Povestea licuriciului EMMA !

Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE! Cu DD inainte!
si

[size=1]" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fii invins cu adevarat, daca nu te ridici!" - G. Funakoshi
" Un copil este o iubire devenita vizibila" - Novalis


Spre tzel!
www.tearsandhope.com/emptyarms_video.html" target="_blank">Empty arms
www.life-care.ro/res/bio/biofan.png" target="_blank">Bio

Mergi la inceput