Pentru petreceri si alte ocazii

Pentru petreceri si alte ocazii | Autor: stefiuta

Link direct la acest mesaj

As vrea sa nu se considere reclama ce vreau eu sa scriu, daca nu se incadreaza imi cer scuze si voi incerca sa scriu la sectiunea de publicitate.
Am vazut cateva mesaje aici in care voi cautati pentru botezuri in special muzicanti sau dj si m-am gandit sa va scriu despre un prieten foarte bun care de aproape un an a reusit impreuna cu fratele lui sa-si deschida o mica afacere de gennul asta.
Are in spate o experienta destul de buna si frumoasa in domeniu si daca veti intra pe pagina lui de web veti afla mai multe.

http://www.green-eyes.ro/

leuta

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns agadu spune:

si eu iti pot face o recomandare pentru animator care se ocupa cu distractia copiilor: jocuri, muzica, dans, baloane si vine deghizat in ce vrei tu (copilul). dar nu e tocmai pentru botez, decat daca iti vin copii de minim 2 ani. dar iti fac varza in casa. eu am zis ca nu mai fac acasa, pe cat posibil. mancare, sucuri pe jos, resturi peste tot, mizerie adusa de afara. stai sa cureti inca 1 zi dupa aceea si nu prea apuci sa simti ca e petrecerea copilului tau. ma rog., fiecare cum poate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia2005 spune:

Buna fetelor, scuze ca-mi bag nasul, dar daca tot ati borbit de dj si alte chestii, am si eu un program cu ursitori pentru botez ptr zona Craiovei, Slatina, Bals si imprejurimi.E un spectacol frumos, deosebit si ieftin fata de restu... Va doresc numai bine si multa sanatate

Mergi la inceput