astrologie

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui conchita

Citat:
citat din mesajul lui iileana
Cu mare placere.
Tu scrie incontinuare, si te asigur ca, multumita feed-back-ului primit de la noi, vei fi in masura sa-ti perfectionezi expunerea.


din ce limba traduci? poate ti-o perfectionezi si tu.

3x3,

nimic


Regulament DC:
09. Comentariile la adresa gramaticii nu isi au rostul

Pur si simlu nu a apasat pe tasta 'spatiu'. Te rog sa-ti revizuiesti atitudinea si comentariile ironice cand nu e cazul.



Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi
Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Citat:
citat din mesajul lui 3x3

ladyj,

..... (ceea ce descrii pare mai degraba o perceptie propie care iti descrie lipsa de confort personal cand dai de randurile mele);




ok, iarta-ma, am uitat sa precizez si talentul psihanalizei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

3x3, am observat ca iti stergi postarile. De ce faci asta? Le stergi doar pe cele in care ai un DIALOG cu cineva. Imi poti spune de ce? Nu de alta, dar cei care citesc nu mai inteleg nimic...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Citat:
citat din mesajul lui conchita

Citat:
citat din mesajul lui iileana
Cu mare placere.
Tu scrie incontinuare, si te asigur ca, multumita feed-back-ului primit de la noi, vei fi in masura sa-ti perfectionezi expunerea.


din ce limba traduci? poate ti-o perfectionezi si tu.

3x3,




Regulament DC:
09. Comentariile la adresa gramaticii nu isi au rostul

Pur si simlu nu a apasat pe tasta 'spatiu'. Te rog sa-ti revizuiesti atitudinea si comentariile ironice cand nu e cazul.



Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi
Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me



nici macar nu am facut un comentariu, am copiat comentariile dinainte la adresa gramaticii. sau doar unii au voie?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

Acu off-topic:
- Bullshit cu Penn and Teller

Ai gresit sau te alinti :)?
Care "off-topic", mai???
"Prezentarea" oferita se potriveste manusa titlului initial al topicului -"astrologia pe intelesul tuturor"! Cuprinde fix informatiile de baza despre domeniul in discutie, transmise intr-o maniera usor accesibila, ca doar asta era scopul subiectului.

Acuma am avut si eu vreme sa vad filmuletul, si pot spune ca mi-a mai ostoit amarul provocat de faptul ca initiatoarea topicului a renuntat la a ne mai dezvalui tainele acestei...aaaaa, cum era?....acestei arte divinatorii. Noroc cu Penn and Teller, ni le-au dezvaluit ei.


P.S. Desigur, Xenocid, ca te-am reclamat la moderatori pentru ca m-ai reclamat la moderatori. Sper sa nu te-apuci acuma sa ma reclami la moderatori ca te-am reclamat la moderatori ca m-ai reclamat la moderatori! Pentru ca, nu-ti ascund, ceea ce voi face va fi sa te reclam la moderatori ca m-ai reclamat la moderatori ca te-am reclamat la moderatori ca m-ai reclamat la moderatori. Si, daca nimeresc si moderatorul cistigator, atunci sa vezi!

Triunghiul portocaliu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

conchita, comentariul de mai sus al Ilenei a fost o 'corectare de continut'. Una e sa iti scape o tasta si alta e sa scrii un cuvant total diferit de ce trebuia scris. A fost o observatie facuta sa o ajute pe 3x3, nu o ironie gratuira.

Cum initiatorea topicului s-a retras, subiectul se inchide!



Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi
Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput