ce e un cosmar?

ce e un cosmar? | Autor: diana32

Link direct la acest mesaj

am visat ca-mi murise baiatul si plangem atat de tare incat nu mai putem sa respir.eu pot spune ca a fost cel mai mare cosmar pe care l-am vut vreodata,iar voi puteti spune ca a fost un vis.da un vis care ma urmareste zi de zi si-mi ridica tensiunea, intrebandu-ma oare ce-o insemna.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

Citat:
citat din mesajul lui diana32

am visat ca-mi murise baiatul si plangem atat de tare incat nu mai putem sa respir.eu pot spune ca a fost cel mai mare cosmar pe care l-am vut vreodata,iar voi puteti spune ca a fost un vis.da un vis care ma urmareste zi de zi si-mi ridica tensiunea, intrebandu-ma oare ce-o insemna.

DIA


orice parinte traieste cu teama asta, poate te-ai gandit sau speriat ca ar putea sa pateasca ceva si inconstientul tau si-a facut un scenariu...
Lasa asta, bucura-te de el si de voi si gata...

„Fericirea este armonia dintre ceea ce gandesti, ceea ce spui si ceea ce faci.”Gandhi

www.de-azi.ro

inspiratie, dragoste, putere ... pentru cine crede ca nu mai poate.
http://www.youtube.com/watch?v=flRvsO8m_KI



quod me nutrit me destruit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hristina spune:

Eu nu am cosmaruri cu fetita si ma rog sa ma fereasca Dumnezeu de asa ceva,dar am avut o perioada anii trecuti in care aveam niste vise extrem de zbuciumate despre tatal meu...ma trezeam epuizata efectiv...cu morti, cruci, cosciuge, lame infipte in cap( ala a fost cel mai nenorocit vis)...

Credinta in Dumnezeu si vei vedea ca totul va fi bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Lasasem si eu un mesaj. Unde o fi disparut??

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
poze Laurash

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana32 spune:

nu am disparut violetan.sant aici.e drept ca apar mai rar ,dar apar. vin sa va ascult si sa va cer parerea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Diana, , nu de tine vorbeam. Eu am scris prima un mesaj in care iti spuneam ca din batrani se spune ca e de bine cand visezi ca moare cineva, adica "ii moare moartea", si in scurt timp sa te astepti sa ai o mare realizare, sau persoana respectiva sa aiba o mare bucurie. Si acel mesaj a disparut. Aia intrebam. Om fi noi la paranormale,dar chiar asa??
si gandeste-te ca va fi bine.

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
poze Laurash

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana32 spune:

stiu ca va fi bine. eu am mare incredere in puterea lui D-ZEU.cateodata acele cosmaruri ne sperie putin si ne invata sa fim mai precauti si mai buni.cred c aceste lectii vine tot de la DOAMNE. nu??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Pentru cultura (hm!) mea generala, ma lamureste si pe mine cineva de ce a aparut ca split/subiect inchis postarea mea la acest subiect?? Am scris ceva nepotrivit?
In principiu pot dormi noaptea, chiar foarte bine si fara sa aflu, dar sunt pur si simplu curioasa. Nu cred ca am scris ceva nasol...
Multumesc cui se va obosi sa raspunda.

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
poze Laurash

Mergi la inceput