Gasca de Constanta *109*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

d'aia astept si eu controlul de maine...sigur vin eu cu o veste!

Cris mami de Alexia & +37 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

BUna ziua!!
Asta da animatie, bvo. Imi spunea Tania ca au revenit fetele, dar parca nu-mi venea sa cred. Felicitari!

Am citit/recuperat ce am pierdut.
Felicitari pentru bebelina Ioneliei, astept vesti cand vii acasa. Poate asha ne devem in sfarsit.
Felicitari sarbatoritilor perioadei, multa sanatate si copilarie frumoasa.

Despre mine,ufff, ce sa spun mai intai. Am musafiri niste prieteni din Germania. Nu stau la mine, dar trebuie sa ma ocup de ei cat de cat. Asa ca organizez gratare, am facut cateva plimvari in judet,si oi vedea eu ce oi mai face pana pe 24 august.
M-am pregatit de nunta, si ca sa nu merg cu mana goala imi iau si prietenii cu mine.(Tania stie!!!!) Si asa erau dornici de o nunta romaneasca, tamam la fix. Astept musafiri din Italia care vin pe 16 dimineatza, dupa nunta. Sper sa pot face fatza. Iar pe 18 August ma pregatesc de aniversare.....21 ani de casnicie. Doamne!!!! NIci nu stiu cand au trecut. Abia astept sa treaca inca patru sa facem nunta de argint. Sper ca nu sunt prima de aici.
Va poop si promit sa revin mai des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Crixia, tinem pumnii!!!
Apeleaza oricand daca ai nevoie!!!
Omul care n-are prieteni e singur, neamuri are toata lumea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui Madamsadamy

BUna ziua!!
. Iar pe 18 August ma pregatesc de aniversare.....21 ani de casnicie. Doamne!!!! NIci nu stiu cand au trecut. Abia astept sa treaca inca patru sa facem nunta de argint. Sper ca nu sunt prima de aici.
Va poop si promit sa revin mai des.

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy100

Felicitari si tot ce va doriti ,la cat mai multi si feiciti ani impreuna
Eu va urez de acum caci la cat sunt de senila s-ar putea sa va urez taman la anu'


oo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*


Blogul lui Bogdan Andrei
goblenuri-relatii pe blogul Donului

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta!
*oooo*~*oooo*~*oooo*

Bazar
pentru:

Bogdan;Mihaita;Sebi;Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

multi ani impreuna, dana.doamne21.ohoo.multi ani fericiti si multa iubire, intelegere, respect si tot ce va doriti.
crixia, nici ai mei nu vor sa ma faca si nasa de botez.adica incearca dar nimic pana acum.le-am zis ca le-o iau eu inainte.astept vesti maine.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Citat:
citat din mesajul lui nastasie

multi ani impreuna, dana.doamne21.ohoo.multi ani fericiti si multa iubire, intelegere, respect si tot ce va doriti.
crixia, nici ai mei nu vor sa ma faca si nasa de botez.adica incearca dar nimic pana acum.le-am zis ca le-o iau eu inainte.astept vesti maine.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan


legat de asteptarea nasului.... sotul meu( in astea 9 luni de sarcina) vorbea cu unul dintre fini... Mai, eu astept bb de la voi cu nerabdare si apare la mine!??
adevarat ca nu-i pt cine se programeaza...

Cris mami de Alexia & +37 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Danaa, wow, 21 de ani!!! Eu cred ca esti prima la nunta de argint! Ce conteaza, important e sa va simtiti voi ca la 21 de ani, mai bogati cu tot ce ati adunat in atatia ani! Zic si eu ca Dodo, d epe acum La multi ani! profit de zilele cu liniste, caci dupa...

Cat despre musafiri... eu am scapat intr-o sapt, chiar daca revin cica in septembrie, dar la tine e mai obositor, le oferi program artistic!

Camelia, ce mai faci?

Cris mami de Alexia & +37 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui CRIXIA

Zic si eu ca Dodo, de pe acum La multi ani! profit de zilele cu liniste, caci dupa...

Cat despre musafiri... eu am scapat intr-o sapt, chiar daca revin cica in septembrie, dar la tine e mai obositor, le oferi program artistic!

Camelia, ce mai faci?

Cris mami de Alexia & +37 sapt

Multumesc
Da,dar uneori imi pare rau ca nu-i si nocturn...doar pentru ei....

PS:Maine intru special sa aflu vesti despre puiutza
oo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*


Blogul lui Bogdan Andrei
goblenuri-relatii pe blogul Donului

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta!
*oooo*~*oooo*~*oooo*

Bazar
pentru:

Bogdan;Mihaita;Sebi;Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

hello!
am inceput serviciul, va spuneam de ceva schimbari, deocamdata s-a dat un preaviz, iar noi, astia ramasi, ne inghesuim patru intr-un birou, cu un singur calculator jenanta situatie, dupa atatia ani de munca ... parca asteapta sa pleci singur, sa nu te dea ei afara.

crixia, suntem alaturi de tine, sa dea DD sa fie totul bine cu tine si cu bebelina cat despre "fratie", e cu bune si rele, au momente de mare tandrete si altele de infruntare, o sa vezi cand o creste si pitica.

dady, ce putin a mai ramas, va doresc distractie placuta, sa aveti parte de o zi cat mai frumoasa si sa iasa totul asa cum va doriti
noi anul trecut am avut un tur de forta cu doua cununii si un botez, iar prima pereche de fini, de unde sunt pozele, a avut nunta acum 11 ani...asa ca si noi cred ca spunem pas de acum inainte; iar apropo de ani de casnicie, luna aceasta implinim si noi 16, nici nu stiu cand au trecut

multumim de aprecieri tuturor care au vizionat pozele chiar merita concediul petrecut in zona moeciu, mai ales cu copiii, mai peste tot sunt locuri de joaca amenajate pt ei, cel mai grozav ni s-a parut la complex vila bran, miruna deja a decretat ca acolo vrea sa petrecem urmatoarea vacanta!

mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

Si Mihaita are nevoie de voi!



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

La multi ani Sofia Maria (fiquelle)! Sa cresti mare, frumoasa si norocoasa!
Mada sanatate si numai satisfactii de la puii tai!

Crix eu am apucat sa citesc, dar cu scrisul sunt in urma din motive de Teo, care nu pleaca din bratzele mele cand ma vede la calculator. In plus, din cauza bolii, saptamana asta a fost foarte agitata. Este pe homeopate, ii dau si noaptea din 2 in 2 ore, deci sunt "varza" la capitolul somn si la noapte am program din 3 in 3 ore. Ca sa pot scrie acum am fortzat-o sa mearga la ta-su. Chiar aseara imi intrebam sotul daca a mai vorbit cu tine si daca mai sunteti la oferta. Asteptam vesti!
Dana si vladis multi ani inainte, fericiti si sanatosi!
Tania ce repede a trecut timpul, ai gasit sandale mov? Felicitari pentru finutz!

Va doresc o seara buna!



***************************************
Bazar pentru Mihaita + Vreau sa nu mai fiu diferit

--------------------------------------------

Bazar pentru Bogdan
***************************

1 , 2, 3
www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi

Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput