Burtici fericite de septembrie-octombrie (142)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui carinablanca

Feteleor, pe cine intereseaza e Birth Storie pe zone reality. Acum a inceput primul episod si va mai fi inca unul.

35+ cu

ce chestie , ai vazut cat i-a dat la Olivia sa pape din prima o sticluta mica de papa



Aida ... 34+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tulibu spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

Citat:
citat din mesajul lui carinablanca

Feteleor, pe cine intereseaza e Birth Storie pe zone reality. Acum a inceput primul episod si va mai fi inca unul.

35+ cu

ce chestie , ai vazut cat i-a dat la Olivia sa pape din prima o sticluta mica de papa



Aida ... 34+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine


pai ai vazut ca avea glicemia saczuta ca mama avea diabet. Ce-i drept mare fetita, si grasuna.

Ioana 29+
bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

cata biberonu' de papa... si cezariana... brrr iar vreau natural



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 34+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

eeeee si Emma a avut 4,400 dar nu avea asa grasime ca parca era si lungana 53,5 ...
... io inteleg ca mama bolnava , dar de ce i-a dat atat de mult de mancare asta nu inteleg



Aida ... 34+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tulibu spune:

ca sa o faca si mai mare....

Ioana 29+
bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Sunt in alt film, stiu..La multi ani Techila! Sa fii sanatoasa si fericita si sa ai parte numai de lucruri frumoase in viata!

Baby

36+ Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uve_got_mail spune:

Buna,

am ajuns si eu de la munca si acum verificam daca a nascut cineva, parca aveam o presimtire - sper sa nu se adevereasca

Am fost si eu azi sa donez sange pt hemoleucograma si transaminaze + toxoplasmoza, sper sa iasa bine si bebita mea sa stea acolo unde este inca vreo 9 saptamani...

31+ , mami de sanatoasa, norocoasa, frumoasa si desteapta Sarah Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Iulika, felicitari pentru nepotel! Sa fie sanatos, sa creasca mare si frumos!

Baby

36+ Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

fetelor, ma bag la somn ca imi pica ochii in gura...
sper sa gasesc doar vesti bune cand ma intorc..
cu cat ne apropiem mai tare de termene, e chestie de ore sa apara bebeii..offff..poate nu s-or grabi chiar asa!

36+ fericita mamica de jucausa
Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!
Jucausa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tulibu spune:

eu nu inteleg ce are copilul asta in afara corpului?

Ioana 29+
bebe

Mergi la inceput