King of Pop Michael Jackson (3)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Morning Mmorning girls!

Aveti o . Aruncati-va un ochi in mail



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

pozne-npoze

Before you judge me, try hard to love me.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Neatza

marami
multumim


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

oana, nu prea stiu pentru ce imi multumesti, din cate am vazut nu mai exista in inbox nimic din ce am trimis de pe transfer. Cine le vrea pe cele care au mai mult de 10MB imi dati PM ca sa nu mai pierd timp0ul degeaba

PS: lista cu piesele mai mari de 10 mb:
01 - Unbreakable
02 - Morphine
03 - The Way You Make Me Feel
04 - Superfly Sister
05 - Break Of Dawn
06 - Ghosts
07 - Heaven Can Wait
08 - D.S
09 - You Rock My World
10 - Money
11 - I Can't Help It
12 - 2000 Watts
13 - The Lady In My Life
14 - Give In To Me
15 - Leave Me Alone
16 - Don't Walk Away
17 - Dangerous
18 - Whatever Happens
19 - Fall Again (Demo)
20 - Scared Of The Moon (Demo)
21 - Will You Be There
22 - Speechless
23 - Smooth_Criminal
24 - Smile
25 - Little Susie
26 - HIStory
27 - Keep The Faith
28 - Privacy
29 - Tabloid Junkie
30 - Man In The Mirror
31 - Butterflies
32 - Can't Let Her Get Away
33 - Get On The Floor
34 - Stranger in Moscow
35 - In The Closet
36 - Heartbreaker

si inca vreo 20 de bucati dar le am pe calculatorul lui fie`mea.

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

pozne-npoze

Before you judge me, try hard to love me.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Marami, ce s-a intamplat? M-am uitat si eu acum pe mail si nu mai e nimi nimic in inbox. Nici la atasuri nu e nimic nou...unde au disparut? Ce ai pus?


I'm alive and I'm here forever

Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Recuperarea s-a efectuat. Fisierele sunt in foldere (in stanga, mai jos) si cate ceva era in Trash. Nu se stie cine le-a sters .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Neatza tuturor!

Melodia zilei a fost propusa de Billie Jean daca nu ma insel si este You Are Not Alone.



Am intrat si eu pe mail, mailurile cu transfer.ro sunt in spam. Despre alea vorbiti nu?
Fetelor, va rog pe toate care intrati pe mailul comun, nu stergeti nimic, din cate stiu eu memoria e fara limita la yahoo. Nu stiu ce a disparut din ce a pus Marami dar unele mailuri sunt in trash, cel in care de ex solicitam adresele voastre de ym, inteleg ca nu toate vreti sa dati adresa dar poate sunt fete care nu au vazut anuntul meu.
Si mai important de atat e ca nu toate putem intra imediat sa salvam ce se urca asa ca lasati-le acolo, cu ce va incurca? Multumesc frumos, sper sa nu se supere nimeni.



--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Am uitat, Marami super incarcarile, multumesc frumos!

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

marami, cand am intrat eu erau in spam. nu le-a sters nimeni. le-a bagat acolo yahoo pentru ca daca trimiti mai multe mailuri la un user intr-un interval scurt de timp le interpreteaza ca spam. de aia au fost in spam.




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Citat:
citat din mesajul lui motanik
Nu stiu ce a disparut din ce a pus Marami dar unele mailuri sunt in trash, cel in care de ex solicitam adresele voastre de ym, inteleg ca nu toate vreti sa dati adresa dar poate sunt fete care nu au vazut anuntul meu.




eu n-am vazut nimic cu adresele de ym.e drept ca m-am uitat in graba la carti si video, ca mp3 cam am toata discografia. ym la mine e oana_n

zicea cineva ca vrea sa arhiveze un film. din pacate nu prea e posibil deoarece formatul de filme e considerat a fi o arhiva, adik e odata comprimat, si daca il arhivezi cu .rar nu va fi o diferenta mare. pt filme sau ce e mai mare e de folosit transfer.ro cum a facut marami.


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Era in TRASH si e-mailul cu user-ul comun de pe forum. Eu l-am mutat inapoi in Inbox.

Am trimis colectia A cappella..in 2 parti. Sper sa va placa si voua.

Mergi la inceput